folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Saatlik Bildiri Yapan Uygulama Arıyorum - Buldum

Saatlik Bildiri Yapan Uygulama Arıyorum - Buldum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

sa. arkadaşlar benim malum sebepten bazı şeyleri unutabiliyorum. hele hele birkaç saatlik durumları kesin unutuyorum (: bana hatırlattıklarında he ya öyle bişey vardı diyorum ama o anki zamanda sanki hiç söylememişler gibi sanki hiçbir işim yokmuş gibi hissediyorum. daha bugün bile; evde annem bir buçuk iki saat sonra hatırlat aygazı kapatayım dedi ama tabiki unuttum.

şöyle bişey geldi aklıma; bu tip durumlarda telefona kaydedeyim bana hatırlatsın. uygun uygulama bulamadım sanırım doğru şekilde aramadım.

şunu arıyorum; uygulamada saati ben belirleyim o saatte uyarıyı yapsın uyarıda da ben ne yazarsam onu bana hatırlatsın. böyle uygulama var mı?

düzenlemem; arkadaşlar uygulamayı buldum. hemde bugün akşam namazını bekliyorum play storede "saatlik not" diye arattım "hatırlatıcı alarm-notlar" diye bi uygulama denedim aynı dediğim gibi saati gelince mesaj gelince yaptığı uyarıyı yapıyor ekranın en üstünde text kutusunun ikonu çıkıyor dokunuca yazdığımız notları gösteriyor.

ajan1111 tarafından 17/Mar/20 19:52 tarihinde düzenlenmiştir

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Piratebay
    Piratebay's avatar
    Erkek

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ToDoReminder.gen&hl=tr

Bana telefondaki hatırlatıcı yetiyor. Ama çok daha detaylı bişey olsun istersen bunu tavsiye ederi hocam. 

İstediğin şeyi yazıp saatini girip sana hatırlatmasını sağlayabilirsin.

Yada örnek veriyorum "hap iç" uyarısı ekleyip 12 saatte bir hatırlat seçeneği ile kaydedebilrsin hatırlatmanı.

Google drive yedeği var kendisinin. Yaptığın bütün ayarları kaydeder google hesabına.

Japon yolları aşar Alman'ın babaannesi kaşar... https://thepiratebay.org/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    Piratebay bunu yazdı

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ToDoReminder.gen&hl=tr

Bana telefondaki hatırlatıcı yetiyor. Ama çok daha detaylı bişey olsun istersen bunu tavsiye ederi hocam. 

İstediğin şeyi yazıp saatini girip sana hatırlatmasını sağlayabilirsin.

Yada örnek veriyorum "hap iç" uyarısı ekleyip 12 saatte bir hatırlat seçeneği ile kaydedebilrsin hatırlatmanı.

Google drive yedeği var kendisinin. Yaptığın bütün ayarları kaydeder google hesabına.

benzer bişey arıyorum hocam buda işimi görür sağolasın (;

bunu baya bi karıştırmam gerekecek (:

ajan1111 tarafından 13/Mar/20 22:59 tarihinde düzenlenmiştir

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Bu konuyu dâhâ önce de açmıştın diye hatırlıyorum ^^D`.  ben de @PirateBay 'in söylediği gibi, saatin alarmını kullanıyorum demiştim.

Ama yanlış anlamışım gibi, senin aradığın dâhâ farklı bi'şey gibi. 

Saat Başı değil de, kendinin belirlediği dakikalar(veya saatler) aralıklı, listesine de senin kolayca girip çıkış ekleyip çıkarabileceğin sabit bi liste aradığını, düşünüyorum. 

Ne bileyim, 35 dakika'da bir Bana, benim yaptığım Listeyi, titreşim ile hatırlatsın, gibi gibi. 

Bu listeye kolayca Öğe'ler ekleyebileyim  (sağa sola kaydırarak öğe'leri)çıkarabileyim filan. değil mi?

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

Bu konuyu dâhâ önce de açmıştın diye hatırlıyorum ^^D`.  ben de @PirateBay 'in söylediği gibi, saatin alarmını kullanıyorum demiştim.

Ama yanlış anlamışım gibi, senin aradığın dâhâ farklı bi'şey gibi. 

Saat Başı değil de, kendinin belirlediği dakikalar(veya saatler) aralıklı, listesine de senin kolayca girip çıkış ekleyip çıkarabileceğin sabit bi liste aradığını, düşünüyorum. 

Ne bileyim, 35 dakika'da bir Bana, benim yaptığım Listeyi, titreşim ile hatırlatsın, gibi gibi. 

Bu listeye kolayca Öğe'ler ekleyebileyim  (sağa sola kaydırarak öğe'leri)çıkarabileyim filan. değil mi?

Evet canım en sondan da , 'şunu' önerebilirim deseydin keşke.  Merakta bırakıyorsun @@

Kurtlar tasma takmaz....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı

..

Evet canım en sondan da , 'şunu' önerebilirim deseydin keşke.  Merakta bırakıyorsun @@

Güzel, uygulama bulamadım, ama yazılabilir.

ama ben şöyle yapıyorum; aralığı biraz belirsiz olarak(20 dakika seçiyorum) saatimdeki sedanter alert'i kullanıyorum. Titrediğinde,  listeyi kontrol edip, öğe ekleyip-çıkarıyorum. ^^D`

da, öğe ekleyip çıkartmak, zaman alıyor.

Kimi zaman, zaman aralığını açıyorum, yada tamamen kapatıyorum.

Dakika ayarını da, tuş takımıyla girmeden, ekran üzerinde kaydırarak artırıp-azaltabilsek şahâne olurdu hâni.^^D`

RitmFarbRacourci tarafından 14/Mar/20 01:32 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı

..

Şöyle birşey program dâhâ olsa şahâne olur meselâ.

GPS'i kullanmasın da, benim belirlediğim bölgedeki Baz istasyonuna geldiğimde, yazdığım şeyi Bana hatırlatsın. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek

... ^^D` z'ift 

RitmFarbRacourci tarafından 14/Mar/20 02:10 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Sectograph 

Ana ekrana kocaman widgeti yerleştir 

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

benim kullandigim benzer bir uygulama ama maalesef android icin yokmus sadece iOS icin var

https://www.stridesapp.com/

baya kapsamli, cesitli kategoriler var ve günlük/haftalik/aylik ne kadar tekrar edilmesini istedigini seciyorsun vs.. Güzel uygulama... Don't break the chain gibi de kullanilabilir yerine göre..

https://apps.apple.com/us/app/strides-goals-habits-tracker/id672401817

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

IFTTT bu da benden gelsin :3 

https://ifttt.com/   

Çok sıkılıyom
Toplam Hit: 1573 Toplam Mesaj: 14
saatlik bildiri