folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Saatlik Bildiri Yapan Uygulama Arıyorum - Buldum

Saatlik Bildiri Yapan Uygulama Arıyorum - Buldum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

Bu konuyu dâhâ önce de açmıştın diye hatırlıyorum ^^D`.  ben de @PirateBay 'in söylediği gibi, saatin alarmını kullanıyorum demiştim.

Ama yanlış anlamışım gibi, senin aradığın dâhâ farklı bi'şey gibi. 

Saat Başı değil de, kendinin belirlediği dakikalar(veya saatler) aralıklı, listesine de senin kolayca girip çıkış ekleyip çıkarabileceğin sabit bi liste aradığını, düşünüyorum. 

Ne bileyim, 35 dakika'da bir Bana, benim yaptığım Listeyi, titreşim ile hatırlatsın, gibi gibi. 

Bu listeye kolayca Öğe'ler ekleyebileyim  (sağa sola kaydırarak öğe'leri)çıkarabileyim filan. değil mi?

evet hocam tamamen bana tercüman olmuşsun (; tam olarak böyle bişey arıyorum. 

@computerwolf

hocam ekrana widget koyma olayını: "lock screen notes" diye uygulama buldum; ismi gibi daha kilit ekranına widgeti koyuyor ekranı kaydırmadan önce widgeti= ne yazdığımızı görüyorum ama işte zamanlamada sıkıntım oldu, işte ben saatini gireyim atıyorum; yarım saat sonra benim yazdığımı bana hatırlatsın (;

@piratebay

arkadaşım bu programdan pek anlayamadım pek beceremedim, programı beceremedim hee :D ingilizcemin yettiği kadar ayarlarını yaptım ama girdiğim saatte hiçbirşey yapmadı.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Anki işini görmez mi hocam?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek