folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sabrımız Taşıyor!!,Yine Mayın 3 Şehit

Sabrımız Taşıyor!!,Yine Mayın 3 Şehit

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviBere
    MaviBere's avatar
    Erkek

yine mayınn yine 3 şeh,t 6 yaralı:

Siirt Şirvan'da PKK tarafından döşenen mayının patlaması sonucu 3 asker şehit oldu, 6 asker yaralandı.

SİİRT- Tunceli'de şehit düşen askerlerin acısı dinmeden, bu kez de Siirt'ten şehit haberi geldi. Siirt Şirvan'da PKK üyelerinin döşediği mayının patlaması sonucu 3 asker şehit oldu, 6 asker yaralandı. Olaydan sonra bölgede geniş operasyon başlatıldı.

kaynak:http://www.gazeteport.com/index.htm

sabrı hala taşamayanlara inat bu ...

hız emniyettir...!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    Bizim sabrımız çoktan tastı basımızdakilerin sabrının tasmasını bekliyoruz.
    Ama bu haber sonucu belki bişey yaparlar diye düşünüyorum.Şehitlerimizn mekanı cennet olsun geride kalanlara ALLAH sabırlar versin.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caylili
    caylili's avatar
    Erkek

hojam oraya tayyyyitibeyi gondermedigimiz sürece düzelmez..

olan masum kardeslerimize ve gözü yaslı annelerimize oluyor..

ölen kardeslerimize allah rahmet eylesin..

yaralı kardeslerimize acil şifalar dilerim.. tahribat.com adına 

{fikrin neyse zikrin odur} {kötülük yaptım diye sevinme, her yaptıgın kötülük (cahillik) elbet bulur yine seni.} !huseyin!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    ufff yinemi anlaşılan 3 ile yasakla iyice çatışma olacak şehit sayısı daha çok olacak gibime geliyor

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

abicim sabır taşı olmanız lazım kaç konu açıldı sabrımız taşıyor diye düşün.

Eğer sabrımız taşıyorsa o hükümeti indireceğiz.MHp gelsin başkaıs gelşsin chp gelsin ama benim tek istediğim askere her türlü desteği veren adamlar gelsin.Ataya küfür eden asker düşmanı admalar dğeil.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    aq valla sikicem ya, alcam bi katana, çıkcam sokaklara gördüğüm kürdü doğrucam hea, sinirlerim deli bozuluyo aq ya, aq şu ı.t.a işinide beceremedik zaten :S
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SPY-CX5
    SPY-CX5's avatar
    Savaş Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

Büyükanıttanda bi cacık olmaz, kuklanın teki.. Bu kadar şehit verildi ne pahalısına olursa olsun savaş açsaydı?

Sikerim tayyipmiş onun bunun sözüyle hareket ederse ne beklenir?

Yine tvye gazeteye çıkarlar "şiddetle kınıyoruz" derler yarramı kınayın

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek

ŞehitLerimize aLLahtan Rahmet, AiLeLerinede Sabır DiLiyorum. Çok Yazık oLmuş! Şu O.ÇocukLarının Kökü Kurumadıkça İçimiz Rahat oLmayacaktır. aLLahın İzni iLe O Şerefsiz HainLerin Kökünü Kurutacağız!! Az KaLdı, Çok Az KaLdı.

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    10ur bunu yazdı:
    -----------------------------

Büyükanıttanda bi cacık olmaz, kuklanın teki.. Bu kadar şehit verildi ne pahalısına olursa olsun savaş açsaydı?

Sikerim tayyipmiş onun bunun sözüyle hareket ederse ne beklenir?

Yine tvye gazeteye çıkarlar "şiddetle kınıyoruz" derler yarramı kınayın

Cacık olmaz dediğina dam amerikaya nota veriyor.Kim cacık olup peki söylesene bi bana?O adamın amerikaya nota verip veremiyeceğinide tartışırız

3-5 kral adam var biriside büyükanıttır.Gereken şekilde gerekenleri zikiyor orda siz hala meclis kararı şu bu ile oyalanıyor sanın.isterseniz hiç bir asker ölmez doğuda kürdistan olur gider bunu mu istiyorsunuz?Adamlar orda savaşıyor.

Şunuda söyliyeyim kuzey ırakta Türk topcuları köyleri vuruyor diye yaygara yapıyor k.ı ipneleri.doğru olabilir.Tankçılarımız falan ha bire eğitim yapıyor çok sağlam olaylar oclak bekleyin.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    White_AnGeR
    White_AnGeR's avatar
    Erkek

Athzai_Khaine bunu yazdı:
    aq valla sikicem ya, alcam bi katana, çıkcam sokaklara gördüğüm kürdü doğrucam hea, sinirlerim deli bozuluyo aq ya, aq şu ı.t.a işinide beceremedik zaten :S

dostum kürtlerle sorununmu var birinin sütü bozuk diye hepsini aynı torbaya koyma akıllı ol a.k. çıkmıyorki sokakta karşıma söyle ileri geri konuşan sikecem alayını.... 

Bugünü Yaşadın Yarının Varmı. Gençligine Güvenme Ölen Hep İhtiyarmı... (Hz. MEVLANA)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hepsinin a.q ya yazık binlerce şehit verdik hala bunları görmeyenler var hala ampul gibi etrafa ısık saçtıgını söleyen fakat hiç bi işe yaramayan birileri var ayıp a.q ya ayıp bukadar şehit başka bi ülkede olsa şimdiye çokdan kökünü kuruturdu hatta bizimkilerde onlara yardım ederdi yüzsüz gibi ama bizler hala duruyoruz bu düzen nezaman değişecek bilmiyorum ama yakındır allah rahmet eylesin hepimizin başı sağolsun...
Toplam Hit: 3784 Toplam Mesaj: 29