folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sac Kirana Cozum ?

Sac Kirana Cozum ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar, 

Bu lanet sackiran sakalima bulasti, koca kari ilaclari sarimsak tuz falan hepsini denedim ama sonuca ulasamadim.

Doktora gittim, samimi oldugumuz için ilaç birseye yaramicagini belirtti. ( stress den uzak durmami soyledi )

Bu lanet mantar Enfeksiyonunu daha önce yasayip atlatan varmi ?

Yada nasil anlatırım. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek

benimde başıma geldi, saç kıran olan yeri jiletle kazıt sarımsağı ikiye böl ve iyice sür hep tekrarla bunu çıkar merak etme.

birde bu zıkımın erkeği ve dişisi var erkekse eğer merak etme çıkar dişiyse biraz zor işin geçmiş olsun

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    catlax bunu yazdı

benimde başıma geldi, saç kıran olan yeri jiletle kazıt sarımsağı ikiye böl ve iyice sür hep tekrarla bunu çıkar merak etme.

birde bu zıkımın erkeği ve dişisi var erkekse eğer merak etme çıkar dişiyse biraz zor işin geçmiş olsun

Erkegi nasil disisi nasil.?

Bendeki sağ yanagimda 3cm çapında yuvarlak şeklinde 3 aydir orada duruyor :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek

hocam sarmısak pek fayda etmiyor babam ve bir kaç kişi yaptı olmadı.

tek çözüm babamda geçiren bernovate saç losyonu onu yıkandıktan sonra sürmeye basla geçer

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    EmQceR bunu yazdı

hocam sarmısak pek fayda etmiyor babam ve bir kaç kişi yaptı olmadı.

tek çözüm babamda geçiren bernovate saç losyonu onu yıkandıktan sonra sürmeye basla geçer

Yani yüzüme mi surmem gerekicek ?

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

Hocam aynısı bende var ilk saçımda çıktı sonra sakalıma yayıldı.Yaklaşık 2 aydır  stresten uzağım şuanda hiç bir ilaç kullanmadım şükür ki saçımdaki kendliğinden geçti.Sakalımda var sadece yine bir doktora gidicem.

Ek olarak yayılan cinse dişi diyorlarmış sanıırm.Bence en önemlisi stres hocam ne yap et kafana birşey takma.İlaç kullandığım halde kafamdaki saçkıran geçmemesine rağmen 2 aydır hiç ilaç kullanmadım ve kendiliğinden geçti.Sadece sakal için doktora gidicem.

ReyiZ tarafından 10/Ara/13 23:50 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

dostum aynı dediğin gibi bendede oldu doktora gittim sarımsak olayını önerdi ilaç milaç var ama boşuna yazmaya gerek yok işe yaramaz dedi.Gerçektende bir toplu iğne ile çizdirdim dökülmüş yerimi evde 1-2 diş sarımsağı bi güzel dövüp çizdirdiğim yere bastırıp bi 5-10dk beklettim hiç bir sorun kalmadı.Ama olay stress de bitiyor aslında ama gelde bu hayat şartlarında stressiz ol

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek

stresten uzak dur diyolar hep saç kıranın kendisi strese sokuyo adamı.

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

hocam stres bi yana üzüntüden oluyor o. üzüntüden uzak dur sikleme seni üzen şeyleri

duygusal insanlarda oluyor tecrube konuşuyor burada .......

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

çok basit. başını duş almadan önce üzüm sirkesi ile yıkayacaksın, saç diplerinden kulaklarınını içine kadar nufus ettireceksin, saçını durulamadan az miiktarda şampuanla iyice köpürt sirkeyle şampuan birbirine girsin fakat önce şampuanı sürme önce sirke dökülecek ve az da değil bildiğin kafana sirke sıkacaksın. saçını iyice duruladıktan sonra bir şey sürme. her sabah uygula 15 güne geçer. ayrıca sabun kullanma.

edit: sirkenin öldüremediği bir mantar türü yoktur. saçkıranın temel nedeni de mantardır, psikolojik falan değildir. Saçım dökülür diye korkma bir bok olmaz.

RETRET tarafından 11/Ara/13 00:47 tarihinde düzenlenmiştir

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slmarlq
    slmarlq's avatar
    Erkek

sarımsağı direk dürme. 1 çay bardağı suyun içine üç dört diş sarımsağı çizip koy kapağını kapat 2 hafta hiç açma kalsın öyle. 2 hafta sonra o suyu pamukla hergün sür çıkan yere. benim babam o şekilde kurtuldu

Bu zamanda en çok azraile güveneceksin.En azından niyeti belli...
Toplam Hit: 4187 Toplam Mesaj: 35