folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Saçım Accayip Bi Şekilde Dokulmeye Basladııı..

Saçım Accayip Bi Şekilde Dokulmeye Basladııı..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibrahim_c
    ibrahim_c's avatar
    Erkek
    Aslından sorun 7. sınıftan beri vardı ozamandan beri dökülüyordu ama hıc bu kadar azmamıstı niye dokuluyor bu saclar ozellıkle banyodan sonra banyo yapmaya korkar oldum yaww stres var ama her ınsanda oldugu kadar acil yardım kel kalacam bu genç yaşımda :( bide kazıtsam daha cok cıkarmı yada sac cıkaran iyi bir ilac biliyormusunuz. yasım daha 16 yanı daha dokular tam olusmadı mudahale edersem eskı saclarıma kavusabilirmiyim

Yukarıda yazan medeni durum seceneklerinde neden DUL yok !!! ben belkı dulum
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anaconda
    anaconda's avatar
    Erkek
    saçlarını kısa tut dostum bide o kullandıgın sampuanlar cok zarar veriyor en iyisi bile verir yarın git sarı sabun var gercek zeytinyagından yapılan onu bul kullan merak etme zeytinyagı kokmuyor aksam yatarken yıka 1 hafta sonra sonucu gorursun
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hoja jole dax felan kullama şapka kullnama 2 günde bir mutlaka yıka hatta defne sabunu bul bulabiliyorsan o cok iyiir yada gül sabunu ama eger gecekden coka zmışsa saçlarının döküğülmesi bi doktora gözük kür felan avr galiba onlardan yaptır
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibrahim_c
    ibrahim_c's avatar
    Erkek
    hayatımda hıc jole kullanmadım  hataydan beyaz kar sabunu getırttım sonuc yıne aynı stres neden sac dokuyor

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anaconda
    anaconda's avatar
    Erkek
    dostum sen benim dedigimi yap 3 numara gibi tut sacını sıksık yıka hergün ılık suyla kesinlikle sıcak su olmayacak soguk olabilir dedigim sabunu kullan heryerde vardır hani bu tur satan mahalle bakalarında falan olur bi sor arastır
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aforizma
    aforizma's avatar
    Erkek
    bence ailede varsa kellik hic kasma.. baban veya dayında da var mi kellik? eger varsa sen de mutlaka olu amma az amma cok. sadece bu sureci yavaslatbiilirsin. 2. secenek ise dokuldukten sonra ektirmek.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ibrahim_c bunu yazdı:
    -----------------------------
    hayatımda hıc jole kullanmadım hataydan beyaz kar sabunu getırttım sonuc yıne aynı stres neden sac dokuyor
    -----------------------------

hoja stres varsa kötü benim saşlarım2 haftada beyazladı stres yaptım  1-2 oalyı ebem şeyoldu valla 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

defne sabunu rulz

olmadı bioxcin yada vichy falan var onları kullan

Amphetamine Logic.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibrahim_c
    ibrahim_c's avatar
    Erkek
    7 sülalem kel ama bir amcamda dokulmedı ama onlar 25 - 30 arası dokulmus benımkı 12 yasımda basladı

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahraman
    Kahraman's avatar
    Erkek
    eger benim ki gibi sacına el sürdügünde avucunun içi bir top sac kılı doluyorsa hemen bir cildiye hekimine görün derim bana bir hap ve 3 günde bir saca sürülen krem vermisti isimleri aklımda degil yalnız verdigi ilacı devlet karsılamıyordu bunu hatırlıyorum ;) 1 aya kadar etkisini göstermeye baslamıstı cok sükür su anda dogal halimdeyim:D sebebi cok önemli ama benim ki asırı sinir ve stresden kaynakalnıyor sinir ve stresden uzak durmanı tavsiye ederim..

Bir tek gece vardır insanın hayatında. Ömür boyu sürer nöbeti... Bu da öyleydi. İyi ol... Sağ ol.. Uzak ol... Ama bir daha görme beni!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibrahim_c
    ibrahim_c's avatar
    Erkek
    Avrupa yakası diye bir dizi var adam bısıler surup ıcıyor adam kıl yumağına donuyor acaba ole bısı gercekten varmı varsa ben once maymuna donerım sonra extra yerlerdekı kılları bioxın le dokerım

Toplam Hit: 9816 Toplam Mesaj: 56