folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Saçım Accayip Bi Şekilde Dokulmeye Basladııı..

Saçım Accayip Bi Şekilde Dokulmeye Basladııı..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ucanpijama
    ucanpijama's avatar
    Erkek

ibrahim_c benımde  oyle bi sorunum vardı  banyo yapamaya korkuordum elimi sacıma sürdüğüm anda  dökülüordu  kazıttım baya iyi geldi bazı yerlerde yenıden çıktı  şimdilik herşey yolunda inşallah dökülmez

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek

Sinir stres saçın anasını belliyo. Sinirli,stresli olduğum günün akşamı yıkadığımda dökülen saçlar, diğer günlere oranla kat kat fazla oluyo. Gerçek zeytinyağıyla üretilen sabun var ama marka olan sabunlardan değil zaten marka olanlar bi halta yaramıyo.O sabunu bul kepeği bitiriyo, dökülmeyede bir süre etki ediyo. Ben şu anda Clear Men Activsport diye bir şampuan kullanıyom,mentollü,saç derisinde hafif hoş bi yanma hissi bırakıyo, dökülmeyi azaltıcı etkisi var.En azından bende azaldı.Bir haftdır kullanıyorum. Gerçi bende at yelesi gibi saç var, az dökülsede uzun olduğu için çok dökülüyomuş gibi gözüküyo (: 

Her Hakkım Saklıdır
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    Leustad bunu yazdı:
    -----------------------------

Stres varsa insanın ebesini çüker...
    Benim saçlar yarma gibi açılmaya başladı stresten =)

Aynen a.q benimde saçın ortası A/\/\ gibi açılmaya başladı ..sol kutup ve sap kutup olmak üzere ayrı ayrı muamele istiyo ..o derce a.q :) :S ..Tavsiyemdir ..saçınızı uzatmayın yada uzatırsanız iki yana dökmeyin ..arkaya doğru tarayın ..yoghsam bi süre sonra ortası A/\/\ gibi açılıyo a.q ..pufFFFF!

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mipodrall
    mipodrall's avatar
    Erkek
    Çok ciddi sorunlar yaşıyorsan bence bioxin midir nedir onu kullan, hani şu paso reklamlardan çıkan var ya... İyiymiş o zımbırtı... Bi de anaconda'nın dediği doğru şampuan kullanma. Bende de var saç sorunu bir süredir zeytinyağlı bi sabun var onu kullanıyorum, tavsiye ederim. 

Savaş herşeyin babasıdır...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aforizma
    aforizma's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı:
    Mevsim degisimden olsa gerek,benim saclarda sonbahar yaklasinca dokulmeye baslar :) ...Bu arada afo haci benim amcalar kel ,dayilar sirma sacli :) benim akibet ne olur sence :D
    haci walla seninki kismetine ne cikarsa artik.. ama yeni bi sampuan cikmis diyolar.. kicina suruyormussun. ordakileri dokup kafanda cıkarıyormus. kıvırcık mıvırcık idare edecen artık :D:D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Dökülecek saç kafada durmaz.

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vegapc
    vegapc's avatar
    Erkek
    aynı dert benim başımdada var.peder kel dede kel.
    benimde kel olacagım kesin madem kel olacagım olmadan önce uzatayım bide öle tipime bakayım dedim uzattım.
    sanada öneririm kel olmadan önce bi kez uzat .nasıl olsa hepsi dökülecek dökülmeden uzun saçım wardı dersin: )

Selam ve dua ile...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

:) abü benimkide öyle bu son günlerde acayip dökülmeye başladı gittim bi tane ilaç aldım şampuanı ve normal ilacı bioxcin (heralde böyle yazılıodu :) aldım daha deneyeceğim ama baya iyi diyorlar kullan hacı tafsiye ederim bide saçını her 2 güne bir yıka geçer stresden dökülüyor orası kesin. zaten.

bide kılda meymeyen olsa kıçında çıkmazdı :D ne yapacan dökülürse ektir.

saçım dökülüyor diye stres yapıon ondan dökülüyor belkide sonsuz döngüye girion dökülme kesilmiyor.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek
    JoLeden oLmasın?

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek
    YaRaMaZ bunu yazdı:

ßenimde dökülüyo lan :S muraysin a.q showmaxin a.q stylingin a.q

bunlara neden olan ( cevremdeki ) kizlarin a.q : )))

----------------------------

Adam tek kelimeyle olayı açıklamış zaten aynen katılıyorum :))

Fuck this world if they cant understand me!!!
Toplam Hit: 9826 Toplam Mesaj: 56