Sadece Basbakan Okusun - Erdal Demirkiran

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

NOT: Kashna benim hayatimda da buyuk degisimlere neden olmustur.Bazi yerlerde , Erdal Demirkiran'i tipik tuccar, insanlari pofpoflamaktan oteye gecemeyen kisisel gelisimci olarak belirtmisler.Ozellikle eksisozlukte ,kendileri ne boksa :) Sadece soyle 2ornek vereyim size. MEB'in iyilik kutusu projesi ve YTL uzerindeki "Gulen Ataturk" projesi bu adama aittir.Daha onceki kitaplarinda bunlari yazmistir ve basitte olsa devlet tarafindan uygulanan 2 projesidir Demirkiran'in. Kitabin fiyati 10TL dir.Bende bugun aldim , yarin sabah baslarim okumaya , aksama biter :)

SADECE BAŞBAKAN OKUSUN...

Hayatı boyunca hiç kaybetmeyen tek adamım ben. Bir ölümsüz gibi yaşamayı başardığımı düşünüyorum ve öleceğime hiç inanmıyorum...

Hayatı boyunca hiç kaybetmeyen tek adamım ben. Bir ölümsüz gibi yaşamayı başardığımı düşünüyorum
    ve öleceğime hiç inanmıyorum; ama olur da bir gün ölürsem, benden bahsederken sakın ‘Hayatını Kaybetti.’ diye bir ifade kullanmayın; çünkü ben ölmüşsem asla hayatı kaybetmemişimdir. Ben ölmüşsem mutlaka ölümü kazanmışımdır. Dünyanın En Akıllı İnsanı Şimdi de ‘Sadece Başbakan Okusun’ diyor! ‘Sadece Başbakan Okusun’ kitabı Kashna Dahi Fabrikası’nın kurucusu, Dünyanın En Akıllı İnsanı Erdal Demirkıran tarafından yazarın 8. kitabı olarak kaleme alınmıştır. Yazarın ifadesine göre 2016 yılında yaşanmış gerçek bir hikayeden esinlenerek vücuda getirilen kitap, roman tadında yazılmıştır. Naravenya Cumhuriyeti’nin Başbakanı olan Barkudza, bir gün durduk yerde bir zarfın üzerinde ‘Sadece Başbakan Okusun’ yazan bir mektup alır, mektupta yazılanlar başbakanı çok etkiler. Bu yazışmalar esrarengiz bir şekilde tek taraflı olarak devam ederken, başbakan bambaşka bir insana dönüşür ve ülkesini dünyanın en muazzam gücü haline getirir. Kitapta trafikten teröre, ekonomiden dış politikaya kadar yüzlerce soruna, akla biraz fazla uygun çözümler sunan yazara, Kitabınızı özetler misiniz? diye sorduğumuzda, Bu kitap başbakana gelen o mektuptur! diye cevap vermiştir.Hikayesiyle büyüleyici bir etki bırakacağından hiç şüphe etmediğimiz bu kitap, içindeki 100’ü aşkın akıl almaz projeyle de okuyucusunu şaşkına çevirecektir.Mart ayının 2.haftası piyasaya çıkacak olan, ‘Sadece Başbakan Okusun’ mevcut başbakana ya da bilinen herhangi bir başkana yazılmamıştır. Devlet yönetenlere yüzlerce yıl esin kaynağı olacağını düşündüğümüz bu kitap tüm insanlığa hitap etmektedir. Okuyanların vereceği iki tür tepki olacağını tahmin eden yayınevi yetkilileri sözlerini, Eğer bu kitabı yöneticiler okursa, ‘Biz bunları neden yapmadık ya da yapmıyoruz?’ sorusunu soracak, kitabı yönetilenler okursa ‘Sahi bunlar neden yapılmıyor?’ diyerek şaşkına döneceklerdir. diyerek noktaladılar.

http://www.edebiyatodasi.com/news_images/126021177.jpg

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    celoron
    celoron's avatar
    Erkek
    yine çok güzel bir kitap daha :) alıp okuyacağım

Microsoft isn't evil, they just make really crappy operating systems. Linus Torvalds
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek

okumayı düşünüyorum. umarım başbakanda okur :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    kitap i  basbakana hediye etmek istiyorum
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

Erdal Demikıran..Hayranlıkla okuduğum bir adam gibi adam..Seminerlerine çok katılmak istedim,imkanlar el vermedi,vakti zamanında sitemde öğretisiyle ilgili bir yazı yayınlamıştım,Erdal Demirkıran'ın talebelerinden biri yorum bıraktı,seminere davet etti,iletişim halindeyim hala kendisiyle,ilgilenen varsa seminerlerle,buraya tıklasın ..

Selçuk hocam,beraber gidelim mi?Bende de İstanbul korkusu var,sende de,arka çıkarız birbirimize : ) ? 

Çekil,Önümden Çekil...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAYVANYASAR
    HAYVANYASAR's avatar
    Erkek

Sadece Aptallar 8 Saat Uyur kitabını okumuştum. Çok güzeldi. Diğer kitaplarına da bakacağım...

O ekşisözlük mallarına da gıcığım ya. Herkes mal bir onlar akıllı.

Ekşisözlüğün %80'i özenti zaten...

Blogum; http://hayvanyasar.blogspot.com/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spacheata
    Spacheata's avatar
    Erkek
    uçmuşlar ya beş para etmez bi kitap.. pratikte çoğu uygulanabilir değil.. kashna dediğinizde hokkabazlık.. gaz vermek.. ipragaz mı abi :D DEĞİLSE NE BOŞUNA GAZ VERİYOSUN

Ayrıca çok şekersin :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bildigin yolda ilerle Spacheata ,

Vakti zamaninda paralarin uzerinde gulen Ataturkmu olu ya , salakmi bu adam diyenler vardi:D Ama artik paralarin uzerinde gulen Ataturk var :D

@avukat :) istanbul bizi bozar abi , biz anadoluyuz ,kitapla yetinelim simdilik :P

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı:
    -----------------------------

@Selçuk Hoca: Hımm,o iş yattı diyosun yani,sen gelmezsen ben hiç cesaret edemem..Bu Nur Cemaati Evleri gibi,Kashna evleri nasıl fikir : ) 

Çekil,Önümden Çekil...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

başbakan okumaz, o kadar kısıtlı zamanı var ki, ülkedeki her adayının propagandasını kendi yapmak zorunda, her karışa ayak basmak zorunda.

sayısız resmi ve önemli işler bile sırada bekliyor seçim yüzünden, kitaba mı vakit ayırabilecek?

ama ben okurum =)

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spacheata
    Spacheata's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı:

en iyi yol bildiğin yol . şaşmayacksın 

Ayrıca çok şekersin :)
Toplam Hit: 3338 Toplam Mesaj: 24