Sadece Basbakan Okusun - Erdal Demirkiran

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

Spacheata bunu yazdı:
    -----------------------------
    ComputerWolf bunu yazdı:

en iyi yol bildiğin yol . şaşmayacksın 

'öğrenmeyi denemeyi'  denemektende korkmayacaksın

edit : gaz diyen vs diyen çok kendisine ama , gerçekten güzel şeyler söylüyor... bir defa adamın yazdıkları gayet mantıklı... para tuzagı falan diyosanda nerelere harcama yaptıgına dikkat et... eminimki insanın kendisine göre 'saçma' diye nitelendirdigi birseyi okuması bile , birseyler katar o insana... 10 lira çok bi para degil... param yok diyosanda ben alıp isteyene veririm

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

karatahta bunu yazdı:

Erdal Demikıran..Hayranlıkla okuduğum bir adam gibi adam..Seminerlerine çok katılmak istedim,imkanlar el vermedi,vakti zamanında sitemde öğretisiyle ilgili bir yazı yayınlamıştım,Erdal Demirkıran'ın talebelerinden biri yorum bıraktı,seminere davet etti,iletişim halindeyim hala kendisiyle,ilgilenen varsa seminerlerle,buraya tıklasın ..

Selçuk hocam,beraber gidelim mi?Bende de İstanbul korkusu var,sende de,arka çıkarız birbirimize : ) ? 

hocam gel beraber gidelim ben istanbulluyum :D

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spacheata
    Spacheata's avatar
    Erkek
    ultrAsker bunu yazdı:
    Spacheata bunu yazdı:
    ComputerWolf bunu yazdı:

en iyi yol bildiğin yol . şaşmayacksın 

'öğrenmeyi denemeyi'  denemektende korkmayacaksın

edit : gaz diyen vs diyen çok kendisine ama , gerçekten güzel şeyler söylüyor... bir defa adamın yazdıkları gayet mantıklı... para tuzagı falan diyosanda nerelere harcama yaptıgına dikkat et... eminimki insanın kendisine göre 'saçma' diye nitelendirdigi birseyi okuması bile , birseyler katar o insana... 10 lira çok bi para degil... param yok diyosanda ben alıp isteyene veririm

adamın anlattıklarında hiçbir hariküladelik yooook.. bilinen şeyler.. sadece bunları yapacak göt lazım.. :D  

bi amacın olmalı ki çalışasanın.. amacı olmayan adam çalışmaz.. ve bu adamı dinleyenlerin çoğu materyalist olduğu için bi amacı olmayan insanlar.. o yüzden bi şeyler denk gelmiyo.. denk glse biyerlerde bişeyler başarn insanlar mutlaka çıkardı..

amaç çalışmayı.. çalışma başarıyı getirir zaten ama amaç olmadan kimse kusura bakmasın o göt kalkmaz. arkadaşlar.

çünkü amaç arayanlar zaten amacını bulmuş amaç yan gelip yatmak..

alın size paradoksu ortaya koydum 

Ayrıca çok şekersin :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Spacheata

hoca ne materyalizmi ,soylediklerini degerlendirecegim ama degerlendirmek icin toparlayamadim bile yazdiklarini.

Bilmiyorum kitaplarini okudunmu ? Okuduysan adam zaten bunlari yapailme kapasitesi her insan var , bunlar hepinizin bildigi ama harekete gecip yapamadiginiz seyler diyor.Ve kisisel ataletini nasil yenecegin konsuundada sana ornek veriyor,olay bundan ibaret.Hangi kitaplarini okudun merak ettim simdi.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    arşive almak lazımmmmmm :D
    okumak lazımmmmmmmm

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    alıp okuyacağım en kısa zamanda ewy compü güzel paylaşım.

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAYVANYASAR
    HAYVANYASAR's avatar
    Erkek
    Kitabının yanında verilen bozuk para, şeker, hamur gibi şeyleri çalan insanların olduğu bir ülkede bu adam anlaşılmıyor maalesef...

Blogum; http://hayvanyasar.blogspot.com/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek

Hocam hersey moralde bitiyor. Morali duzgun olmayan kisinin bir ereksiyonu bile olmaz. Kisisel gelisimcilik, yok iki saat uyku gibi akla-ziyan uyuma programlari; vucudu paralayici ozel tekniksel yontemlerdi de, cartti curttu; bunlarin hepsi safsatadir.

Onemli olan sosyallesmek+beden sagligi icin egzersiz+beyin jimnastigi 

Bu ucu insan ihtiyaci icin onemli katkilardandir. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAYVANYASAR
    HAYVANYASAR's avatar
    Erkek
    Concept bunu yazdı:

Hocam hersey moralde bitiyor. Morali duzgun olmayan kisinin bir ereksiyonu bile olmaz. Kisisel gelisimcilik, yok iki saat uyku gibi akla-ziyan uyuma programlari; vucudu paralayici ozel tekniksel yontemlerdi de, cartti curttu; bunlarin hepsi safsatadir.

Onemli olan sosyallesmek+beden sagligi icin egzersiz+beyin jimnastigi 

Bu ucu insan ihtiyaci icin onemli katkilardandir. 

Safsata dediklerini çok araştırdın değil mi. Doğru mudur kitabında yazanlar diye... Eminim...

Blogum; http://hayvanyasar.blogspot.com/
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek
    Erdal demirkıran materyalist değil idealist bir insan okuduğum kadarıyla. Lakin olaylara yaklaşımının farklı ve mantıklı olduğunu düşünüyorum.

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
Toplam Hit: 2817 Toplam Mesaj: 24