folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Sağlıklı Yağ Yakımı İçin Besin Takviyeleri Öneriler

Sağlıklı Yağ Yakımı İçin Besin Takviyeleri Öneriler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Hocalar selamlar uzun süredir fazla kilolarımdan şikayetçiyim zaten son 5 yıldır oturarak masa başı çalıştığım için ekstra da yağlanmalar meydana geldi.

2 ay önce macfit e yazıldım şuanda 4 arkadaş mümkün olduğu kadar birlikte gidip spor yapıyoruz ortalama haftada 4-5 gün gitmeye çalışıyorum kilo fazlamdan şuanda ağırlıklı olarak kardiyo

ortalama 25-35dk arası koşu bandında her 5dk da bir eğimi arttırarak genelde 400 kalori civarında yakmaya çalışıyorum.

ardından eliptik bisiklet ile 15-20dk arası 200-250 civarında kalori yakıyorum

ardından da kürek çekmeyi 7-10dk arası yapıp hem kaslarımı çalıştırıp hem kalori yakımı yapıyorum yaklaşık 100 civarı kaloride burda yanıyor.

Yani totalde her gün farklılık göstersede min 600 olacak şekilde kalori yakmaya gayret ediyorum.

Şuanda kilom 113 kilo olarak başladım ilk ay 4 kilo gitti 109 kiloya düştüm fakat yağ oranım yüksek yaklaşık %33 civarında bunun %20 nin altına inmesi gerek fazla kilonun tek faydası zayıf bir adama göre aynı sürede daha fazla kalori yakabiliyor olmak.

Spor konusunda vicudum toparladıkça daha fazla ağırlık kaldıracağım bir programa geçeceğim ama bunun için önce çift haneli rakama inmem gerekiyor yani 9-10 kilo daha vermeliyim.

ilk ay hiç bir destek kullanmamıştım ama kullanan arkadaşlarımın çok faydasını gördüğünü söylediğinden bu ay (yani 2. ay ) bazı desteklere başladım.

Yağ alımını azaltması ve vicut yağlarını azaltması için 2400MG Hardline CLA ONE kullanıyorum. günde 3 kere

Spor öncesi eğer vaktim varsa türk kahvesi - sade nescafe veya yeşil çay içiyorum.

yine spordan 15-20dk önce 3000MG likit l-carnitine kullanıyorum.

Çok ağır bir diyet yapmıyorum ki bir anda patlama yaşamıyım yani aç kalıp sonra sktrim sporunu da diyetini de diyip başa dönmeyelim ancak kendimi bir çok üründe kısıtlamaya çalışıyorum bu işin % 80-90ı beslenme oldugunu biliyorum.

Tavsiyeleriniz olursa okumak isterim şuanda hedefim çift haneye inene kadar ağır kardiyoya devam etmek

çift hanelere indikten sonrada programı bölüp bir gün üst bölüm bir gün alt bölüm bir gün de full kardiyo olacak şekilde vicudu hem dinlendirip hemde diğer çalışmayan yerleri çalıştırmak ayrıca kardiyo yaptığım günler yaktığım kaloriyi 650 civarlarından zamanla 1000 e çıkarmayı hedefliyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

ciddi olarak yazıyorum en fazla eforu pompada harcıyorsun 

antepteyim suri sakso 5 tl zaten aylık 10 tane olsa 50 tlye rahat yağ yakıyorum :D 

No way out
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

antepteyim suri sakso 5 tl zaten aylık 10 tane olsa 50 tlye rahat yağ yakıyorum :D 

hacım sakso da yağ yaktığını pek zennetmiyorum sana güzel bi rus lazım duş dahil lol. hastalık kapma bari kılıf kullan.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

hacım sakso da yağ yaktığını pek zennetmiyorum sana güzel bi rus lazım duş dahil lol. hastalık kapma bari kılıf kullan.

hücüm yeleksiz takılmıyorum hocam zaten 

sakso diye geçiyor her halt var :D 

keşke ısmarlayan bir müridimiz olsa :(( öğrenci adam ancak suri 

No way out
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

İzmirde yaşadığım sitede güzel bir spor salonu da vardı havuzuyla birlikte. O zamanlar vaktim de oluyordu eksisozluk'te hiit diye bir başlığa denk gelmiştim kendimce bir program çıkarıp uygulamıştım. Gerçi o zamanda kilo sorunum yoktu ama ufak bir göbeğim vardı o da gitmedi zaten. Yine de hiit bi bak derim kondisyonun iyiyse. Konuyla bilgili arkadaşlardan ricam da göbek nasıl yakılır bir fikir verin ? Boyum 170 kilom 65-67 arası ama göbek var biraz. Sırf onu eritmek istiyorum. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

aga takip ediyorum hep kardiodasın :)

sabah kahvaltısını siktir et öğlen sağlam ye spordan 3 saat önce felan (akşam spor yapıyorsan) ptoreinli beslen (et, ton balığı, somon vs) aksam 7 den sonra birşey yeme tamamdır :) ben her yaz öyle kilo veriyorum

geçen bir yazı görmüştüm form için %50 ağırlık % 20 beslenme % 10 kardio yazıyordu. nekadar doğru bilmem

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

Önce bi öykk dilim.

En önemli beslenme, yiyebildiğin kadar protein ağırlıklı beslen, şeker un vs zaten kes lifli beslen kabız olursun

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

kim soracak önce? :))

he cevap aldım :)

DJ_Alper tarafından 29/Oca/20 13:18 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

sabah kahvaltısını siktir et öğlen sağlam ye spordan 3 saat önce felan (akşam spor yapıyorsan) ptoreinli beslen (et, ton balığı, somon vs) aksam 7 den sonra birşey yeme tamamdır :) ben her yaz öyle kilo veriyorum

geçen bir yazı görmüştüm form için %50 ağırlık % 20 beslenme % 10 kardio yazıyordu. nekadar doğru bilmem

hacım şuan şöyle bir sıkıntı var fazla kilodan dolayı ağırlık çalışmak bana ekstra yük ve dert , öncelikle fazla yağları atmam gerekiyor iskelet üzerinde fazla yük var bide yük alınca bele dize daha da fazla baskı yapıyor zaten dizlerim çok iyi değil onun da sebebi yine kilo.

fit bir arkadaşım var mesela haftada 4 gün ağırlık 1 gün kardiyo yapıyor çünkü adamın zaten aldığı tüm besini kasları yakıyor

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

hacım şuan şöyle bir sıkıntı var fazla kilodan dolayı ağırlık çalışmak bana ekstra yük ve dert , öncelikle fazla yağları atmam gerekiyor iskelet üzerinde fazla yük var bide yük alınca bele dize daha da fazla baskı yapıyor zaten dizlerim çok iyi değil onun da sebebi yine kilo.

fit bir arkadaşım var mesela haftada 4 gün ağırlık 1 gün kardiyo yapıyor çünkü adamın zaten aldığı tüm besini kasları yakıyor

aga onur var tbt de bu adam daha eski bodyci daha iyi bilgiler verir 

https://www.youtube.com/watch?v=fL-9PVQwoiI 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

https://www.supplementler.com/urun/big-joy-thermonator-l-carnitine-1000-ml-7260

Big Joy Thermonator L-Carnitine 1000 mL

muhtemelen elimdeki l-carnitine bittiği gibi buna geçicem

Servis Başı Fiyat:2,97 tl

Toplam Hit: 3926 Toplam Mesaj: 33
supplementler cla lcarnitine macfit