folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Sağlıklı Yağ Yakımı İçin Besin Takviyeleri Öneriler

Sağlıklı Yağ Yakımı İçin Besin Takviyeleri Öneriler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

Bende spora başladım. 92 kiloyum 1.73 boy var. Genel olarak üst bedeni ağır yoruyorum. 30 dakika yürüyüşüm var.

Tavsiyelerinizi alabilirim bende. Suppliment'te olabilir. Önceliğim yağ yakıp 80kiloya düşmek (:

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Kilo vermede 3 altın kural . Kolay kolay kimse  söylemez 3. Yü 

1 az yemek ( kendini vitamin protein siz bırakmak değil )   düzgün 'ye mek.  Akşam cips kolayı bırakmak . 

2 az da olsa spor . Yürümek.  Bisiklet . Spor salonu en iyisi 

3 en önemlisi SIÇMAK   günde 3 4 defa sıçan insan isterse 1 tepsi börek yesin  kilo verir ağa 

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

bundan yiyorum, 11 lira. 3-4 öğün çıkar bi paketten. inanılmaz fp ürünü ve lifli olduğu için inanılmaz tok tutuyor.  tadından sıkılırsam içine sevdiğim her şeyden ekleyebiliyorum (muz, kuruyemiş, bal, pekmez vs ). protein ihtiyacımı karşılasın diye günde bir lor peyniri, ton balığı , hindi gibi proteinli şeyler de yiyorum. 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Abi saglikli abur cubur yok mu ya icat edilmedi mi daha bunlar :/ diyete tekrar baslayasim var 4 5 ay yaptim hic zorlanmadim sadece insan biseyler atistirmak istiyor. Cerez filanda olur yada ne bileyim patatesi alip firinda ben mi cips yapsam diyet zamani aklima surekli abur cubur geliyor.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

Abi saglikli abur cubur yok mu ya icat edilmedi mi daha bunlar :/ diyete tekrar baslayasim var 4 5 ay yaptim hic zorlanmadim sadece insan biseyler atistirmak istiyor. Cerez filanda olur yada ne bileyim patatesi alip firinda ben mi cips yapsam diyet zamani aklima surekli abur cubur geliyor.

la ben de keşke bir hap olsa da şöyle içince göbekteki yağları silse süpürse yazmaya gelmiştim :/

senin çaren şunlar kanka, bide kavrulmamış fıstık ve ceviz faydalı sanırım 

https://n11scdn.akamaized.net/a1/450/ev-yasam/biskuvi/eti-lifalif-musli-bar-12li-35-gr-kuruyemis-kurumeyve-bitter__0668195781670557.png

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

bundan yiyorum, 11 lira. 3-4 öğün çıkar bi paketten. inanılmaz fp ürünü ve lifli olduğu için inanılmaz tok tutuyor.  tadından sıkılırsam içine sevdiğim her şeyden ekleyebiliyorum (muz, kuruyemiş, bal, pekmez vs ). protein ihtiyacımı karşılasın diye günde bir lor peyniri, ton balığı , hindi gibi proteinli şeyler de yiyorum. 

Türkiye'de satildigini bilmiyorum müsli'nin. Isvicre icadi ve cok meshur. Bir sürü cesidi var. Cikolata olanlarindan tut da kuru meyveli olanlarina kadar. Kimi yogurtla kimi sütle yiyor. Ben de bir kac yil öncesine kadar sabah kahvaltida yiyordum ama kahvalti yapmayi birakinca onu da biraktim :) Hala evde duruyor. Lifli olmasi güzel hocam.

Sana söyle tavsiyem var, eski ev arkadasim almandi, bir kac cesit kavonaza ayri ayri müsli icin malzelemer koymus. Yulaf almis, kuru üzüm almis, bir sürü ivir zivir bilmiyorum ne. Sonra onlari birlestirip yiyordu.. O sekil daha ucuza gelir.

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

Ben de 102 kg dim. 3 ayda 11 kilo kadar verdim yağdan. İç ve dış yağlanmam çok azaldı. 

Sıkılaşma çok önemliydi benim için. Ve çok güzel sıkılaştım.  Herbalife ürünleri kullanıyorum. Bitkisel besin takviyesi. Denemeyi Düşünürsen kendi kullanım programımı anlatabilirim. Hem enerji hem de sağlık açısından çok güzel geldi bana. Çayı da var. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı

la ben de keşke bir hap olsa da şöyle içince göbekteki yağları silse süpürse yazmaya gelmiştim :/

senin çaren şunlar kanka, bide kavrulmamış fıstık ve ceviz faydalı sanırım 

https://n11scdn.akamaized.net/a1/450/ev-yasam/biskuvi/eti-lifalif-musli-bar-12li-35-gr-kuruyemis-kurumeyve-bitter__0668195781670557.png

Fistik ceviz okey mi la :/ bende karisik cerez aliyordum kendime. Rus kabagi icine badem fistik findik birazda yer fistigi. 

Sadece ekmegi kesip yemegi insan seviyesine getirince 106 kilodan 89a kadad dustum 5 6 ayda. Ama got ile meme (buna gogus demek ayip olur) yerinde durdu diye sıkılip birakmistim. Spor salonu yoktu oldugum yerde. Evde sıkılasma taktikleri varsa tekrar basliyayim ya 2 gun once tartiya ciktim 94e gelmisim.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Kilo vermede 3 altın kural . Kolay kolay kimse  söylemez 3. Yü 

1 az yemek ( kendini vitamin protein siz bırakmak değil )   düzgün 'ye mek.  Akşam cips'i,kolayı bırakmak . 

2 az da olsa spor . Yürümek.  Bisiklet . Spor salonu en iyisi 

3 en önemlisi SIÇMAK   günde 3 4 defa sıçan insan isterse 1 tepsi börek yesin  kilo verir ağa 

Senin mesajlar ayrı bi çeşit ^^D`. Kola'yı. gaz'lı  olarak içemiyorum. İçtim mi de uyku tutmuyor ^^` zaten. Sabah akşam patates kızartması yiyeyim bari. Markettekileri de yiyemiyorum, çok tuzlu, vıcık vıcık yağ, yerken her taraf vıcık vıcık  yağ oluyor. Gerçi ben bâyâ bi yürüyorum. Normal, anormal mi geliyor nedir. @.o,      Kilom,  boyumun 100 eksiğinin -5 +15 kg sınırları içerisinde gidip geliyor.

RitmFarbRacourci tarafından 29/Oca/20 16:09 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

https://www.supplementler.com/urun/big-joy-thermonator-l-carnitine-1000-ml-7260

Big Joy Thermonator L-Carnitine 1000 mL

muhtemelen elimdeki l-carnitine bittiği gibi buna geçicem

Servis Başı Fiyat:2,97 tl

abi bunlara boşuna para vermeyin . bilimselliği kanıtlanmış en iyi yöntem spordan önce kafein almaktır .  şunlardan spor öncesi 2 tanesini direk ağza hüplet 30 dk sonra spora başla hocam

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
Toplam Hit: 3929 Toplam Mesaj: 33
supplementler cla lcarnitine macfit