folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Sahibinden Çakallığı

Sahibinden Çakallığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

birde bu çıkmış adamlar ilan vermeye 59 lira istiyo iyimi millet soktukça sokuyo köküne kadar :P

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Mantıksız değil adamların sitesi üzerinden para kazanıyoruz bunun sunucu giderleri bilmem neyi var ek olarak para da kazanacak adam. Google reklamlarından mı kazansınlar. Kaç tane ilan verdin ki ücret istediler. Bildiğim kadarıyla üst sıralarda falan göstermek için ücret alıyorlardı.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı

Mantıksız değil adamların sitesi üzerinden para kazanıyoruz bunun sunucu giderleri bilmem neyi var ek olarak para da kazanacak adam. Google reklamlarından mı kazansınlar. Kaç tane ilan verdin ki ücret istediler. Bildiğim kadarıyla üst sıralarda falan göstermek için ücret alıyorlardı.

ilan açmaya sınır getirilmiş hocam bakarsan anlarsın.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Onu sordum işte belli bir sayıda açmışsın ondan sonra ücret istemiş. Kaç ilandan sonra ücret istiyorlar.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    DarkSkull bunu yazdı

Herseferinde yeni üyelik açıp tekrar ilan ekleyebilirsin.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı
    DarkSkull bunu yazdı

Herseferinde yeni üyelik açıp tekrar ilan ekleyebilirsin.

ayda 1 adet izin veriyor artık, sürekli para kazanan biri değilim sahibinden'de dark cebinden onay istiyo hocam işte o sakat yoksa üyelik kolayda telefonda ekleyemeyiz.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Oha ayda bir tane çok azmış 3 tane falan olsaymış bari.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Her kategoriye farklı limit belirlemişler. Gittigidiyor dene istersen eskiden %10 alıyordu yine aynı olması gerek. Bir de sanalpazar.com var.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

normal bi insanın yapacağı satışı bedava vermiş. bi insan senede en fazla 1 emlak satar 1 araba satar falan. eğer haftada birkaç kere ilan veriyorsan zaten bu işten para kazanıyorsundur. o zaman siteye vereceğin para koymamalı. ya da umarım koymamasını sağlayacak kadar kazanıyorsundur. yani bence normal.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muraTCoskun
    muraTCoskun's avatar
    Erkek

Tamam sınır koyulabilir ama bu rakamlarada bu kadar ilan sayısı bence cok az.

Alim ile eyle ülfet, alırsın mertebe! Cahil ile etme sohbet, dönersin merkebe!.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moustache
    moustache's avatar
    Erkek

hocam bırakta kazansınlar . çakallık filan değil bu gayet normal . fiyatlar yüksek diyosan mağaza aç o zaman ilanbaşı ücret düşüyor

buralar eskiden dutluktu..
Toplam Hit: 1687 Toplam Mesaj: 20