folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Sahibinden Çakallığı

Sahibinden Çakallığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    moustache bunu yazdı

hocam bırakta kazansınlar . çakallık filan değil bu gayet normal . fiyatlar yüksek diyosan mağaza aç o zaman ilanbaşı ücret düşüyor

hocam iş yerinde arkadaşlar eş dost geliyo ilan atıyoz şimdi kendi aracıma ilan atamadım illa yeni üyelik açıp yaptıracaklar ki öylede oldu

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

ayda 1 ilan bence bireysel kullanim icin yeterli. fazlasi ticarete girer.

fiyat konusunda hakli olabilirsin. ama sınırlama konusu ayda 1 ilan iyi bence

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

sahibinden yine iyi. gittigidiyorda her ilan için para ödüyorsun yoksa yayınlanmaz.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

Vasıta , emlak gibi yüksek ücretli alışveriş kategorilerinde sınırlama koyulması güzel olmuş.. Adamlar denge getirmiş herşeye zaten senede birden fazla yaptığın satış alışverişten çok ticarete girer.. Bi telefonun ikinci el piyasasına bakmaya giriyoruz , adam tutup bi telefona 5-6 tane ilan açmış ,

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sahibinden.com un kurumsal üyeliğini kullandım. Bir daha kullanmam. Çünkü kurumsal olmasına rahmen o kadar kötü bir destek ekipleri var ki ne sorsanız "o konuda yardımcı olamıyoruz, yetkimiz yok" diyorlar. Yetkiliye bağla diyorum "Telefonda görüşebileceğiniz en yetkili benim" diyor. Hiçbir problemini çözemiyor. Geri-bildirim sıfır... 

Yaşadığım olay ve çözümü şöyle:
    Daha önce satın aldığımız 1 yıllık kurumsal emlak üyeliğimiz vardı. Biz günlük kiralık daire ilanı veriyorduk. Tabi biz bu yıllık üyeliği aldığımızda sahibinden.com da günlük kiralık kategorisi yoktu. daha doğrusu emlak kategorisinin içinde genel bir başlıktı.

Ancak üyeliğimizin dolmasına yaklaşık 2 ay kalmışken bi gün günlük ilan vermek istedim. Ama nedense ilan vermek için ücret istiyor. Ne oluyor derken Sahibinden.com beni aradı. "Üyeliğinizin dolmasına az zaman kaldı. Üyeliği uzatmak istermisiniz ? Emlak genel ve Günlük kiralık olarak kategori ayrımı yaptık, günübirlik ilan için sizin üyeliğinizi bu paket ile uzatırız..." gibi bir bilgi verdi. E hahi neyse dedik 1580 tl k.kartı ile ödeyerek 1 yıl uzattık günlük kiralık olarak.

Problem tam da burada başladı.

1580 tl karşılığında 1 ay geçerliliği olan doping seçtirdiler. Hesabımıza yüklediler. Ve dopinglerin kullanım süresi başladı.

Verdikleri dopingler yeni paketimizde geçerli. Yani sadece günlük kiralıkta kullanılabiliyor. Ama bizim eski paketin bitmesine yaklaşık 2 ay var. Eski paket ile günlük kiralık ilan veremiyoruz. ücret istiyor :D 1 ay sonra da dopinglerin süresi geçiyor kullanamıyorsun. Böyle bir çelişki için adamları aradım derdimi anlattım çözüm istedim kibarca. adamlar geri dönüş yapmıyor. sık sık aradım. En son doping süresi bitimine 1 hafta kala aradım hepsini fırçaladım. Şikayetvar.com da 2 tane şikayet yaptım. Twitter sayfalarına dolandırıcı olduklarını söyledim. Bastım kalayı :D

O zaman benle iletişime geçip hediye dopinglerimi adam gibi zamanına ayarladılar. Yoksa para yanacaktı.

Size tavsiyem bir hizmeti almadan önce her ayrıntısını sorun. Çok kötü bir hizmet ekibi var.

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek

Sitenin ilk açıldığı dönemde ücretsiz ilan imkanı sunup hit kazanması, bir süre sonra kısıtlamaya gitmesi, daha sonra da tamamen ücretli hale getirmesi mantıksal olarak bir kazanç yöntemidir. En gerizekalı girişimci bile bir süre sonra böyle bir yol izler. Herkesin bi internet sitesi üzerinden ticaret yaptığı bir portalda onlarında kazanç elde etmesinde bir sakınca olmaz.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

addamlar zaten havan gibi komisyon alıyor get  ile.Daha neyin sınırını getiriyorlar.En iyisi sanalpazar ne sınır var ne de başka bir şey %5 komisyon ile paşalar gibi ilan veriliyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Bence de gayet normal

while (1<2)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    whopper bunu yazdı

addamlar zaten havan gibi komisyon alıyor get  ile.Daha neyin sınırını getiriyorlar.En iyisi sanalpazar ne sınır var ne de başka bir şey %5 komisyon ile paşalar gibi ilan veriliyor.

100.000 TL'lik emlak ilanı verdiğinde %5 verebilecekmisin paşalar gibi :))

Toplam Hit: 1701 Toplam Mesaj: 20