folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sahilde Tabanca Ve Tüfekle Balon Vurduran Dayıların Elindeki Aletler

Sahilde Tabanca Ve Tüfekle Balon Vurduran Dayıların Elindeki Aletler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    ruhii bunu yazdı

abü entera  basaydın ya :D  ekran saga dogru kaydı  okumak ıcın :D

Ondan değil Rockzs'inverdiği bağlantılar yüzünden kaydı ekran.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Hocam bende kral marka bir türk yapımı tüfek var 150 TL verip aldım türk malı.

Fakat kola kutusunu nerdeyse göremediğim mesafeden çat diye hiç zorlanmadan vuruyorum (çünkü tüfekten pahalı dürbün taktım). demek istediğim o mesafede hiç eğilmeden gidiyor yani boşu boşuna 500 tl vermeye hiç gerek yok daha ne olsun işte.

bende de aynı marka var .. kırılanlardan değil ama alttan kolu var daha iyi .. dürbün takıp kaliteli mermi kullanırsan (gamo gibi) dağıtıyor ... 

Ne Mutlu Türk Doğana..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

edit amk

DJ_Alper tarafından 16/May/13 09:51 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Hocam bende kral marka bir türk yapımı tüfek var 150 TL verip aldım türk malı.

Fakat kola kutusunu nerdeyse göremediğim mesafeden çat diye hiç zorlanmadan vuruyorum (çünkü tüfekten pahalı dürbün taktım). demek istediğim o mesafede hiç eğilmeden gidiyor yani boşu boşuna 500 tl vermeye hiç gerek yok daha ne olsun işte.

netten mi aldın hoca tam marka model vs verebilirmisin

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

Adam yaralanır mı bunlarla?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı
    ruhii bunu yazdı

abü entera  basaydın ya :D  ekran saga dogru kaydı  okumak ıcın :D

Ondan değil Rockzs'inverdiği bağlantılar yüzünden kaydı ekran.

adamın günahını aldık yaw :D

Mod'a  katılıyorm :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

havalı için 500 lira gibi bi mebla vermeyin dayılar eğer o kadat bütçeniz varsa isav da 700 TL ye safir t 14 var ( yerli m4a1 yakından inceledim kullandım 10 numara )

http://www.youtube.com/watch?v=buZLlYOpqQ4

@edit bu site çok güzel sık sık gezerim bi bakının http://www.avfoni.com/

TxT tarafından 16/May/13 16:35 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    TxT bunu yazdı

havalı için 500 lira gibi bi mebla vermeyin dayılar eğer o kadat bütçeniz varsa isav da 700 TL ye safir t 14 var ( yerli m4a1 yakından inceledim kullandım 10 numara )

yivsiz otomatik tabanca diyelim şuna :) bir kaç modifikasyonla otomatik hale getirilebiliyor.

yivsiz olduğu için en fazla 100mt mesafeden ve en fazla üç parmak açıklığı isabetle vurabiliyorsun, yani bir yivli tüfekteki aynı noktadan vurmanın tadını veremiyor, ama dediğin gibi oyuncak alacağına bunu al, tüfek kullandım dersin en azından.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek

Tüfek dediler geldik :-)

Havalı tüfeklerin iki çeşidi mevcut,kırma olanları ve tüplü olanları.Tüplülerin avantajı içine birden fazla saçma koyulabilmesi ve ardarda atış yapılabilmesi.Kırma olanların avantajı ise daha stabil ve atış mesafelerinin daha uzun olması.Diğerinde saçmayı hedefe sevketmek için havayı tüfeğe pistonla ardarda doldurmak ya da basınçlı tüp takmak gibi bir seçenek varken kırma diye tabir ettiklerimizde her atış için tüfeğin namlusunu kırıp doldurman gereklidir.

Orta ve üstü kalite istiyorsan Diana tavsiyemdir,yalnız biraz tuzludur baştan söyleyeyim.

Tüfeği doldurup kırarak değil de sağ taraftan pistonla doldurulan olimpik modelleri fazlası ile etkili,köpek,tilki,çakal falan dinlemez,ölümcül bölgeden vurursan hayvanı telef eder.Epey etkilidir anlayacağın,iyi bir dürbün ile epey etkili atışlar yapmak mümkün.

Orta kalite ve iyi bir tüfek istiyorum dersen Gamo derim,iyidir,sağlamdır,etkilidir.

Yakınınızdan geçerken tıslayan kaç şey sayabilirsiniz?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek
    TxT bunu yazdı

Standart şarjörü 12li olup 20 kalibrelik av fişeği atan güzel bir silah,görüntü Colt M-4,işlevsel olarak otomatik av tüfeği.Mesken savunma,av ve güvenlik için ideal bir silah.

Yakınınızdan geçerken tıslayan kaç şey sayabilirsiniz?
Toplam Hit: 6687 Toplam Mesaj: 43