Sakin Ama Sakin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Aşk güzel şey..  Sabrın ve nasibin olduğu sürece.... Bu evlilik içinde geçerli. Sizlere Rahmetli Doğan Cüceloğlu hocamın evlilik hakkında ki kitaplarından "Evlenmeden Önce" adlı kitabı şiddetle öneriyorum. Bir kadın veya erkek hayatınızı sktı diyede tüm karşı cinslere ve en önemlisi evlilik kurumuna bu denli kötü bakmak kötü zaar. 

Ne pahasına olursa olsun, evlenin. Karınız iyi çıkarsa mutlu olursunuz, yok fena çıkarsa o zaman da filozof olursunuz.  Sokrates

alektamovikmovik
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı

neden bro anlatsana

he anlat heyecanlı olyi

tbt de 10 yılı aşkın evli olupda boşanmayan kimler var

Ekle listeye 3 de çocuğum var çok mutlu mesut yaşıyoruz Allah herkese nasip etsin,

para mutluluk getirmiyor diyenlere gelsin adam mutlu :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

bende düğünüme 3 hafta kala işte düğün davetiyemi dağıtırken kaza yapmışım. sonra işte beyin kanaması geçir, o kadar yatılı kal benim için "niye getirdin ne yapmamızı bekliyon" gibi şeyler söylemişler o derece ümitsiz vakaymışım. nişanım falan atılmış. Rabbim'in sayesinde doğru yola geri döndüm :D

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Evlenirken sözümüzü dinlemeyenlerin sonradan söylediği şey genelde hep aynı. O zamanlar beynimle düşünmüyordum. Sikinizle düşünmeyi bıraktığınız zaman 30-35 yaşından önce evlenilmeyeceğini anlarsınız. Doğru kişiyi bulduğunuzdan da yıllar yıllar geçip evli gibi aynı evde aylarca yaşamadan anlayamazsınız. Evlendiğinizde kesinlikle özgür olmayacaksınız. Hele çocuk oldu mu hayatınız sikildi. Akşam eve gidip şöyle uzanıp dineleneyim yok. Bugün erken yatayım uykusuz kaldım demek yok. Eskiden sadece erkeklerin şikayet ettiğini duyardım artık kadınlar da ediyor. Genelde iki taraf da birbirinden şikayetçi. Bunun sebebi erkeğin sikiyle düşünmesi, kadının bir an önce evlenmeliyim doğurmalıyım düşüncesi. Benim hatun bile bana keşke seninle yeni tanışmış olsaydık her şey çok daha farklı olurdu diyor. 20 yaşında evlenip mutlu olan yok mu. İlla ki var ama 1 milyon piyango bileti satılıp ikramiyenin 1 kişiye çıkması gibi bir şey.

Ekleme: Bu dediklerim tamamen Türk kızları içindi. Yabancı uyruklu aklı başında birini bulursanız hiç beklemeyin evlenin :) Çevremde Ukraynalı'larla falan evliler var. Bazılarının ikinci evliliği. İlk eşleri Türk. Adama soruyorum bir daha kafama silah dayasalar Türk kızla evlenmem diyor. Seneler önce buradan birinin rus sevgilisi vardı o bile bizim kızları çözmüştü. Dünyada bir tek Türk kızları sadece kendisinde am var sanıyor demişti.

DarkSkull tarafından 25/May/21 11:58 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

erkekle evlenin, erkek adam erkek siker.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Şimdiki aklım olsa ve eşimle daha önce tanışmak kısmet olsa çok net 20 yaşında evlenirdim.

Bence evliliğin iki güzel yanı var bir eşinle çok iyi olmak zaten olmazsa olmaz. Diğeri de eşinin ailesi.. Kayınpeder olsun Kayınvalide olsun vallahi çok iyi insanlar oğlu gibi yaklaşıyorlar. Eşimin ailesiyle iyi olmak cidden iyi hissettiriyor. Adamların sülalesi iyi niyetli. Teyzesi amcası dayısı..

Bi de bizim sülaleyi düşünüyorum neyse gerlmeyim şimdi :)

zeybekustasi tarafından 25/May/21 12:23 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

Şimdiki aklım olsa, eşimle daha önce tanışmak kısmet olsa çok net 20 yaşında evlenirdim.

Hocam sen yeni evlisin galiba.

Sen hiç kaval çaldın mı?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    JPriest bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı

Şimdiki aklım olsa, eşimle daha önce tanışmak kısmet olsa çok net 20 yaşında evlenirdim.

Hocam sen yeni evlisin galiba.

7 Ay Evlilik + 2 Sene Sevgili+Nişan :))

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Artik cok gec :)

vatandaşa kafam girsin!..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

Abi zaten hadi kadinlarin yaradisili farkli ev, aile, evliligi bir statü , bir aşılmasi gereken eşik olarak goruyolar

Arti cocuk dogurma icguduleri var.

Yani kadinlar bir erkegi suzdugu zaman kafasindan 5000 cesit elekten geciriyor adami.

Senin gibi sadece göte memeye bakmiyor.

Bu adamdan nasi bi cocuk olur bu adam nasil bi baba olur bu adam basarili olur mu evimiz bolluk icindenokur mu bu adam hizaya gelir mi tasmayi vurabilir miyim gibi gibi gibi en az binlerce gözle bakarlar erkege.

Erkeklere ne oluyor amk. Erkeklerdeki evlilik meraki nedir.

Lan sen bi kere cok eslisin mankafa.

En ufak gulumsemeyle bastan cikan ilkel bi varliksin yani.

Senin neyine evlilik. Tek bir kadina sadakat yemini.

Yasam boyu dırdır cekme hesap verme arti bidunya sorumluluk.

Yemin ediyorm ortada cok buyuk bi ahmaklik var lan.

Ev kurmasi dugunuydu nisaniydi kinasiydi bir ton geleneksel sikko adetler vs.

Bunlarda zaten varolan mantiksizligin ustune tam da olayi deli dansina ceviriyor.

Ben sahsen evlenen erkek arkadaslarimin hepsine aciyorum.kendileri de zaten o kadar ariyolarki bekar yasantilarini icim karariyor onlarla muhabbet ederken.

Evlenen kiz arkadaslarimla da bildigin kiz muhabbeti yapiyoruz. Damada bakip bu olur diyorum. bunu  iyi oyuncak edersin aferin iyi mal yakaladin filan diye :)

tabi lan
Toplam Hit: 17383 Toplam Mesaj: 107
tag