folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Şakirtleri Buldum / İhlsözlük.Com

Şakirtleri Buldum / İhlsözlük.Com

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

eğer mevzuya bir adım geri çekilip yeniden bakarsan mevzunun öpüşme ya da takkeden öte olup simgeler üzerinden toplumsal restleşme olduğu meydana çıkar ki

ampül iktidarının milleti , abd çıkarları uğruna , getirmek istediği nokta da budur. Toplumdan "millet" sıfatını silip birtakım sahte kimliklerle , gsli-fbli diye bile birbirine düşürmeye hazır hale getirmek , sonra allahmuafaza bir kıvılcımda şehirlerimizi libya , cezayir, mısır gibi kılını kıpırdatmadan tarumar etmek 

bir toplumu yok etmenin en kolay ve ucuz yolu kendi kendisini yok etmesini sağlamaktır. Burada şakirtler belliki abdnin gönüllü piyonlarıdır ve laftan sözden anlamak mantıklı olmak gibi bir dertleri yoktur , bunu biliyoruz ki şakirtlerin derdi takke giymek fln da değil , dertleri bir şekilde seni taciz etmek öpüşmüyor olsanda sana neden kırmızı giydin neden kaşının üstünde gözün var diye sataşacakları bir şekilde 

şakirt başbakanı (bop eşbaşkanı) meydana 10bin bilmem ne getiririm diyor, hani karşısında kendi gibi birini bulsa ortada meydan savaşı çıkaracak ki cemaatin istediği de budur , askere karşı polisi kışkırtmak , kurumlara karşı halkı , aliye karşı mehmedi, türbanlıya karşı türbansızı 

daha önce yazdığım gibi tekrar diyorum, şakirtlerle tartışmayalım lafyetiştirip onların oyununa gelmeyelim "şakirt detected" diyip geçelim , ot dan boktan gerginlik yaratmaya sürekli sataşmaya devam edecekler , bireysel olarak değil toplumsal olarak cevap verelim kendilerinin sandıkları gibi "toplum" ya da haşa "Türk milleti"  değil saçmasapan fanatik bir azınlık okyanus ötesinden örgütlenmiş bir avuç zavallı deli olduklarını görerek anlamalarını umalım, anlayışları kıttır gerçi ama birşekilde beraber yaşayacaksak bu zavallıları eğitmek zorunda olduğumuzu da kabul etmeliyiz 

ders 1 : hangi milletin ferdisin ve milletin diğer fertlerine karşı sorumlulukların ve sınırların nelerdir  ? 

herşeyin bir şeyi vardır
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Smirnoff bunu yazdı:
    -----------------------------

opusdei bunu yazdı:

Smirnoff bunu yazdı:

Otobüste öpüşmek şuursuzluksa sokayım öyle düşünceye, 2011 yılındayız m.ö. 867 değil.

Sen bu mantıkla gidersen işin zor hocam..

Milattan sonra 2000 küsür yıl geçmiş.Ama malesef sen neyin doğru neyin yalnış olduğunu öğrenememişsin.

İnancın nedir merak ettim ? Hadi tüm inançları bi kenara bıraksan da ulu-orta öpüşmek doğru bir davranışmıdır ? Git evine, otele, yada başka kapalı mekana veya gözlerden ırak bir yere..Öpermisin başka birşey mi yaparsın.O kimseyi ilgilendirmez..

Şimdi otobüste bir çift öpüşürken sen çocuğunun elinden tutup otobüse biniyorsun diyelim.Bu çocuğa bunun yalnış, ayıp birşey olduğunu nasıl anlatacaksın ? Bu çocuk bunun etkisiyle biraz büyüyünce neler yapacaktır farkındamısın ?

Müslümanım hocam he dinin gereklerini yere getirmiyorum malesef..

Bana göre ayıp değil hocam otobüste öpüşmek 2 insanın içinden geliyosa öpüşmelerinde bi sakınca görmüyorum..

Madem müslümansın şunu bilmiyormusun ? : İslamiyet kişiye göre yorumlanmaz.İşine geldiklerini alıp işine gelmeyenleri kendine göre değiştiremezsin.

Dinin gerektirdiği üzerine düşen şeylerin ibadet kısmı kişiseldir.Onu sana sormak, sorgulamak ne bana nede bir başkasına düşmez.O tamamen Allah ile senin aranda.

Ancak Dinin gerektirdiği toplumsal kurallar, duruş ve bakış konusunda senin benim fikrim değil Allah ın emri önemlidir.Buna uymadığın zaman tepki alırsın.Herkes te bunu eleştirir, müdahale de eder.Tıpkı şuan benim sana yaptığım tepki gibi...

Hocam aklını başına almanı öneririm.Ayrıca gerçekten din en büyük özgürlüktür.Kendi dinini araştırmanı öneririm.O zaman kendi hatalarını başkaları sana söylemez.Sen herşeyi kendin görmüş olursun.

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukan
    Mukan's avatar
    Erkek

Din hakkında ahkam kesilmeye başlanmışsa o din en büyük acıların ve baskının kaynağı olur. Bkz. Ortaçağ Hristiyanlığı, günümüz Müslümanları...

Hakkımda atıp tutan birine rastlarsanız pm gönderin log ve görüntü kazanın. İster atın ister tutun.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukan
    Mukan's avatar
    Erkek

Din hakkında ahkam kesilmeye başlanmışsa o din en büyük acıların ve baskının kaynağı olur. Bkz. Ortaçağ Hristiyanlığı, günümüz Müslümanları...

Hakkımda atıp tutan birine rastlarsanız pm gönderin log ve görüntü kazanın. İster atın ister tutun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

AciyaGulmek bunu yazdı:

Hayvanlardan farkı kalmayan insanlara diyecek söz yok.

Sevgilisinle ortalık yerde öpüşüp diğer erkeklerin bi tarafını kaldıran adam mesebi geniştir .

Bunu savunanlara kendilerini özgürlük budalaları olarak adamış neferlere diyecek de bir şey yok.

Millet otobüste sevgilisiyle öpüşünce ahlaksız, sen burda "milletin bir tarafı kalkıyor" derken ahlaklısın ha? Adam sevgilisiyle öpüşürken hayvan oluyor, senin onları görüp "bir tarafın" kalkınca gayet insansın ha? Çok acayip ya. Bu nesil bile bu kadar abazansa, internet filtrelenince yetişecek nesil artık karı görünce azar direk. Yazık lan.

while (1<2)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chirkin01
    chirkin01's avatar
    Erkek

seadog bunu yazdı:

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moi
    moi's avatar
    Erkek

opusdei bunu yazdı:

Smirnoff bunu yazdı:

opusdei bunu yazdı:

Smirnoff bunu yazdı:

Otobüste öpüşmek şuursuzluksa sokayım öyle düşünceye, 2011 yılındayız m.ö. 867 değil.

Milattan sonra 2000 küsür yıl geçmiş.Ama malesef sen neyin doğru neyin yalnış olduğunu öğrenememişsin.

İnancın nedir merak ettim ? Hadi tüm inançları bi kenara bıraksan da ulu-orta öpüşmek doğru bir davranışmıdır ? Git evine, otele, yada başka kapalı mekana veya gözlerden ırak bir yere..Öpermisin başka birşey mi yaparsın.O kimseyi ilgilendirmez..

Şimdi otobüste bir çift öpüşürken sen çocuğunun elinden tutup otobüse biniyorsun diyelim.Bu çocuğa bunun yalnış, ayıp birşey olduğunu nasıl anlatacaksın ? Bu çocuk bunun etkisiyle biraz büyüyünce neler yapacaktır farkındamısın ?

Bana göre ayıp değil hocam otobüste öpüşmek 2 insanın içinden geliyosa öpüşmelerinde bi sakınca görmüyorum..

Madem müslümansın şunu bilmiyormusun ? : İslamiyet kişiye göre yorumlanmaz.İşine geldiklerini alıp işine gelmeyenleri kendine göre değiştiremezsin.

Dinin gerektirdiği üzerine düşen şeylerin ibadet kısmı kişiseldir.Onu sana sormak, sorgulamak ne bana nede bir başkasına düşmez.O tamamen Allah ile senin aranda.

Ancak Dinin gerektirdiği toplumsal kurallar, duruş ve bakış konusunda senin benim fikrim değil Allah ın emri önemlidir.Buna uymadığın zaman tepki alırsın.Herkes te bunu eleştirir, müdahale de eder.Tıpkı şuan benim sana yaptığım tepki gibi...

Hocam aklını başına almanı öneririm.Ayrıca gerçekten din en büyük özgürlüktür.Kendi dinini araştırmanı öneririm.O zaman kendi hatalarını başkaları sana söylemez.Sen herşeyi kendin görmüş olursun.

burada şöyle bir sorun var: ya o insan senin dininden değilse?

Sadece paranoyaklar hayatta kalır...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek

bu ülkenin tabanının büyük yüzdesinin sahip olduğu ahlaki ve kültürel değerleri önemsemeyerek bazı davranışlarda bulunanlar suçlu değilde, akp iktidarı, dindar kesim, iett şoförü falan mı suçlu ?

bırakın bu işleri.kültürel değerlerden dem vuran adamlar nedense aynı hassasiyeti, ahlaki değerlerimiz göz önünde bulundurulduğunda aynı hassasiyeti gösteremiyor.otobüste öpüşülmez kardeşim.bunun şeriatla falan alakası yok.şeriatla alakası olsaydı, insanlar otobüsü geçtim, evinde veya bi otel odasında imam nikahına sahip olmadığın kız arkadaşınla sevişmene bile karşı olurdu.bu konu dediğim gibi direkt ahlaki değerlerimizle alakalıdır.git evinde öpüş kardeşim.binbir türlü insan barındıran otobüste sen nasıl bu saygısızlığı yaparsın ? belki orada yaşlı başlı insanlar var.kendine nasıl yedirebilirsin bunu ?

ayrıca şu olaya karşıdan bakıyorum.olayın kahramanları iett şoförü, ona destek olan bir kaç kişi ve öpüşen çift.bu konunun akp ile alakası nedir çıksın birisi açıklasın.yolda giderken kafanıza saksı düşse, suçlu akp diyeceksiniz yakında.akp'ye laf atabilmek için, yanlış olan birşeyi bile savunabilecek duruma geldiniz.saçmalamakta sınır tanımıyosunuz.

neyse.söz konusu eyleme gelirsek.bu olaydan dolayı otobüste öpüşerek kendi çapında tepki gösterdiğini sanan bir grup zavallının yaptıkları ne kadar yanlışsa, otobüse takkeyle, sarıkla binmekte o kadar yanlış ve alakasızdır.objektif düşünebilmeyi çok şükür ki biliyorum.ve bu konuya bakış açım aynen bu şekilde.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek

xzxz bunu yazdı:

eğer mevzuya bir adım geri çekilip yeniden bakarsan mevzunun öpüşme ya da takkeden öte olup simgeler üzerinden toplumsal restleşme olduğu meydana çıkar ki

ampül iktidarının milleti , abd çıkarları uğruna , getirmek istediği nokta da budur. Toplumdan "millet" sıfatını silip birtakım sahte kimliklerle , gsli-fbli diye bile birbirine düşürmeye hazır hale getirmek , sonra allahmuafaza bir kıvılcımda şehirlerimizi libya , cezayir, mısır gibi kılını kıpırdatmadan tarumar etmek 

bir toplumu yok etmenin en kolay ve ucuz yolu kendi kendisini yok etmesini sağlamaktır. Burada şakirtler belliki abdnin gönüllü piyonlarıdır ve laftan sözden anlamak mantıklı olmak gibi bir dertleri yoktur , bunu biliyoruz ki şakirtlerin derdi takke giymek fln da değil , dertleri bir şekilde seni taciz etmek öpüşmüyor olsanda sana neden kırmızı giydin neden kaşının üstünde gözün var diye sataşacakları bir şekilde 

şakirt başbakanı (bop eşbaşkanı) meydana 10bin bilmem ne getiririm diyor, hani karşısında kendi gibi birini bulsa ortada meydan savaşı çıkaracak ki cemaatin istediği de budur , askere karşı polisi kışkırtmak , kurumlara karşı halkı , aliye karşı mehmedi, türbanlıya karşı türbansızı 

daha önce yazdığım gibi tekrar diyorum, şakirtlerle tartışmayalım lafyetiştirip onların oyununa gelmeyelim "şakirt detected" diyip geçelim , ot dan boktan gerginlik yaratmaya sürekli sataşmaya devam edecekler , bireysel olarak değil toplumsal olarak cevap verelim kendilerinin sandıkları gibi "toplum" ya da haşa "Türk milleti"  değil saçmasapan fanatik bir azınlık okyanus ötesinden örgütlenmiş bir avuç zavallı deli olduklarını görerek anlamalarını umalım, anlayışları kıttır gerçi ama birşekilde beraber yaşayacaksak bu zavallıları eğitmek zorunda olduğumuzu da kabul etmeliyiz 

ders 1 : hangi milletin ferdisin ve milletin diğer fertlerine karşı sorumlulukların ve sınırların nelerdir  ? 

o simgeler arası çatışmayı ve restleşmeyi akp başlatmadı.bu zıt kutupları yaratan bizzat chp zihniyeti ve o zihniyetin peşinden gidenlerdir.bin senedir Türk olan bir milletin dini özgürlüğünü yok sayarak, ki bu millet farklı dinden insanlarla asırlarca kardeşçe yaşarken, sen bu milletin kafasındakini sorun yapıp zorla milleti batılılaştırmaya çalışırsan işte böyle zıt kutuplar ortaya çıkar.cumhuriyetin ilk yıllarındaki hac yasağının, kuran kurslarında kuran öğreniminin yasaklanmasının, kuran dilinin yasaklanmasının, ezanın türkçeleştirilmesinin, başındaki türbandan sebep insanların temel hakkı olan eğitim hakkını alamamasının sonuçlarıdır bunlar.suçlu iki tarafta değildir.yani suçlu ne islami kesimindir, ne hayatını dindar şekilde yaşayanandır.suçlu bizzat şu yukarda bahsettiğim zihniyetindir.milletin alışkanlıklarını, yaşam tarzını alıp onları başka kalıplara sokmaya çalışanlarındır.özgürlüklere yer vermek varken, diktatörlükle bu ülkeyi yönetenlerindir.

burada amerikanın ve batının asıl piyonlarının kim olduğu açıkça belli oluyor.milleti zamanında böyle kutuplara ayırarak, cumhuriyetin kurulmasıyla birlikte dindar kesime sadece baskının verilmesi, kemalist ve batı düzeninde yaşayan insanlara ise elit sıfatının verilmesi batının işine yaramıştır.ve bu söylediklerimi kimlerin yaptığını çok iyi biliyoruz.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

LasTMohicaN bunu yazdı:

opusdei bunu yazdı:

Smirnoff bunu yazdı:

opusdei bunu yazdı:

Smirnoff bunu yazdı:

burada şöyle bir sorun var: ya o insan senin dininden değilse?

!!!!!!!!!!!!!!!!-----------------------------!!!!!!!!!!!!!!!!

Mesajı okumadan mı cevapladın ?  Bak şurada cevaplamışım :

--

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
Toplam Hit: 11216 Toplam Mesaj: 66