folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Şakirtleri Buldum / İhlsözlük.Com

Şakirtleri Buldum / İhlsözlük.Com

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hackworm bunu yazdı:
    -----------------------------

Atatürk ilke ve inkılaplarına yapılan saygısızlıktır bu kanunsuz hatta bu eylemle şerefsiz/nankör insanlar olmuştur bu eylemi yapanlar.

sanırsam bu yorumu yazan sen değilsin?

İmzalar Kaldırılsın!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackworm
    hackworm's avatar
    Erkek

BosphorusPasha bunu yazdı:

hackworm bunu yazdı:

Atatürk ilke ve inkılaplarına yapılan saygısızlıktır bu kanunsuz hatta bu eylemle şerefsiz/nankör insanlar olmuştur bu eylemi yapanlar.

sanırsam bu yorumu yazan sen değilsin?

e devamını okumazsan her türlü sonucu çıkartabilirsin. ben sadece bu cümleyi okuyarak birazdan bir devlet liderine süikast düzenleyeceğim sonucunu çıkarttım aa bu yorumu ben yazmışım vah vah

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

şakirtler hakkında genel bir tespit : bu adamların düşünce sistemi sürrealdir yani gerçeküstüdür , bilinen kabul ettiğimiz gerçeklik düzeyinde değildir , akıl mantık bunlar için farklı bir düzeydedir. çılgın bilimadamları gibi herşey ile herşeyi sınırsız bir serbestide ilişkilendirebilirler. misal, nasılki allah başlarına taş yağdırdı bundan dolayı tırnaklarımızı kesmeliyiz. nasılki yumurtaya can verildi bundan ötürü içki içmemeliyiz , onlar öpüştü bizde takke takarız, falanca oruç tutmadı bizde kıçımıza şemsiye sokalım ... 

dünyanın gerikalanı ile aynı gerçeklik ve mantık düzeyini paylaştığını düşünen herkes , bu tip deliler ile münakaşaya girmemesini tavsiye ediyorum kısaca , he gülüm he git şemsiyeni orada sok, takkeni de giy maşala çok güzel oldu demekten öte bişey gelmez çünkü elden. münakaşadan zevk alsa bile eninde sonunda sıkılıp karşısındakinin delinin teki olduğunu kabul edeceği de malumdur. 

içlerinden birisi cümle kurmaya çalıştığında , cevap vermek yerine "şakirt detected" demek konunun  tebessüm ile kapanmasını sağlayacak kanaatindeyim. 

herşeyin bir şeyi vardır
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hackworm bunu yazdı:

seadog bunu yazdı:

Arkadaşlar ihlsözlüğün cemaatle bir alakası yoktur. Her müslümanım diyen fetullahcı diye bir kaide yoktur. Bu yargıyı artık kafanızdan silin. Ayrıca öpüşünce iide tekkeli binince kötü mü ? Destekliyorum sonuna kadar.

al işte daha niceleri çıkar böyle... rejime karşı diyoruz rejim? öpüşmek neye karşı ? ikisini aynı kefeye koyanı daha çok görürsünüz konunun devamında.

kafanda şapka varmı?

İlke inkılap savunan adama bak mk.

Oha hocam sok çıkar yapmışsın.

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek

diamonique bunu yazdı:

hackworm bunu yazdı:

seadog bunu yazdı:

Arkadaşlar ihlsözlüğün cemaatle bir alakası yoktur. Her müslümanım diyen fetullahcı diye bir kaide yoktur. Bu yargıyı artık kafanızdan silin. Ayrıca öpüşünce iide tekkeli binince kötü mü ? Destekliyorum sonuna kadar.

al işte daha niceleri çıkar böyle... rejime karşı diyoruz rejim? öpüşmek neye karşı ? ikisini aynı kefeye koyanı daha çok görürsünüz konunun devamında.

kafanda şapka varmı?

İlke inkılap savunan adama bak mk.

Oha hocam sok çıkar yapmışsın.

aynen :)

Hoop.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Konunun başlığı yalnıştır ! Önce şakirt nedir onu bilmek lazım ! Konu başlığı : Otobüste takkeli eylem gibi birşey olabilirdi.

Şakirt farsçadan dilimize girmiştir farsçaya da arapçadan geçmiştirtir.
    Kelimenin kökü şükretmek anlamına gelen'şükr'dür. Şakirt de kendini Allaha adayan; şükreden kişi; eskiden medreselerde okuyan öğrenci anlamına gelir.
    Şakirt demek Kuran-ı Kerim Talebesi demektir.
    Bu sebepledir ki şakirtleri kötülemek günah kazanma sebebi olur.

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

ufak beyinli insanlar biraz büyük düşünmenize nasıl yardimci olabilirim diye düşündüm  bir iki önerim var size

özgürlük kavramı var , işinize gelmedigi zaman özgürlüğümüzü kısıtliyorlar derseniz.. ulan adam isterse üstsüz biner ister se sarık lı Sizene ?

Bunu ayıplarsiniz binemez öyle takkeli eylemde yapilmaz dersiniz , sonrada özgür ülke istiyoruz diye sokaga fırlarsınız.

Biz millet olarak öyle aptalız ki , pkk bile kendimiz ürettik , dağ kadrolarını ceza evinde eğittik ve tahliye akabinde dağa yolladıık pkk yı kursun diye. böyleyiz işte

uyanik olun

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

Zihniyet bu abi. Sabahtan beri başka bir karikatür arıyorum oda çok manidar. Eğer elinde olan varsa rica ediyorum bu konuya onuda koysunlar. Karikatür şöyle;

papaz rahip pazar ve cumartesi günlerine dini sembollerini koyuyorlar yani tatil günlerine. imam cumaya koyunca irtica diyorlar. bu tarz birşeydi bulan lütfen paylaşsın

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    seadog bunu yazdı:

Zihniyet bu abi. Sabahtan beri başka bir karikatür arıyorum oda çok manidar. Eğer elinde olan varsa rica ediyorum bu konuya onuda koysunlar. Karikatür şöyle;

papaz rahip pazar ve cumartesi günlerine dini sembollerini koyuyorlar yani tatil günlerine. imam cumaya koyunca irtica diyorlar. bu tarz birşeydi bulan lütfen paylaşsın

aynen zihniyet bu ayireyeten konuyu açan kişininde bilgisine hayran kaldım. her sakallıyı baban sanmicaksın. her takke giyen şakirtmi oluyo aq. afganistanda herkez takıyo. cübbe sarıyo. hepsi şakirtmi. bilgi fışkırıyo maşaallah.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilenC3
    SilenC3's avatar
    Erkek
    ihl sözlüğün ne bok olduğunu zaten bilen biliyo burda sözlüğün propagandasını yapmaya gerek yok. zaten onlardan başka bi eylem beklenmezdi bu kadar abartmaya gerek yok. ayrıca bu konuda din siyaset tartışmasına girmeyin gözünüzü seveyim. adamlar mal mal eylem yapacaklarmış da şöyleymiş böyleymiş, ya adamların yaş oranı belli sosyo kültürel bilgileri belli daha ne uzatıyoruz? bebeler oynasın kumlarında. adamların orgazm olma şekilleri budur belki kim bilir?

Ben giderken sen dönüyodun, sen benden daha fazla şey bilirsin vs.
Toplam Hit: 11221 Toplam Mesaj: 66