folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Saksıda Çiçek Yetiştirme Hakkında !

Saksıda Çiçek Yetiştirme Hakkında !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Arkadaşlar yaz geliyor ev iyice ıssızlaşıyor bende dedim şöyle pencere önlerine koyulan saksılardan falan alayım 3-5 tane içini toprak doldurup çiçek ekeyim ama şimdi ne tür çiçekler ekeceğim nasıl olacak zerre kadar bilgim yok...bu konuda bilginiz varmı ,varsa biraz anlatın birde çiçek cinsleri falan söyleyin onların tohumlarını alayım :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi
    feslegen ek hem guzel kokar ferahlatir yazin hemde sivrisinekleri kovalar :) bakimi ve yetistirmeside kolay ve hizla cogaliyor

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    bence git bi çiçekçiye abi pencere önünde yetiştirelecek saksı bitkisi var mı de. daha çok yardımcı olur :D

kendinize ayığ olunuz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek
    bencede feslegen ek. cok hos kokusu vardir. mis miss...

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek

Manisa lalesi bul bi yerden hoca. Yetiştirebileceğin en iyi saksı bitkilerinden biridir!

Sen hiç kaval çaldın mı?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Kurdo cicekciye gitsem adam ticaret yapacak bana,ama burada bilgisi olanlar dogru sekilde yonlendireceklerdir :) ...sen pc almak icin bir pc dukkanina gidip abi ben bir pc alacam dedigin zaman adam sana nasil bir sistem cikaracaksa cicekcide o sekilde birseyler sunacaktir :=)

Feslegen bumuhttp://plants.usda.gov/gallery/standard/ocba_001_shp.jpg ,bu cicek degilki ot:) ben soyle acan birseyler istiyorum renkli falan olacak :D  

Manisa lalesi guzelmis onu not alayim :) 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek

Valla annemler eskiden nane ekerlerdi saksılara. Çok güzel bi kokusu var harbiden. Ama fantezi olsun diyosan kaktüste ekebilirsin... Bide çay çiçeği var oda harbiden güzel kokuyo...

Sevmekten Korkmuyorum; Kitabını çalıştım... Başımdan geçmişi var; her cefaya alıştım...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Terede ekiymmi :) acacak boyle renkli renkli olacak ,bakinca guzel gorunecek insanin icini acacak :D napim kaktusu,naneyi :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek
    Renkli kaktüsler de var hoca ufak tefek. Üstelik ayda bir fincan su yetiyo onlara. Bende vardı zamanında dayanamayıp her 2 günde bi suluyordum. Sonra çürüdü a.q:D:D

Sen hiç kaval çaldın mı?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek
    Portakal ağacım vardı kurudu ;( Minyatür fidan al... elma portakal limon vb. Fiyatları 20ytl civarında! Tavsiyem liomn çok güzel kokuyo :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    habib_mx_tr
    habib_mx_tr's avatar
    Erkek
    ben sana domates fidesi yollayım 30 tane ek büyüt taze taze yersin :D

!!!
Toplam Hit: 7277 Toplam Mesaj: 35