folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Salak Internet Cafe Programları... (Cafelere Para Ödemeyin, Sömürün Onları)

Salak Internet Cafe Programları... (Cafelere Para Ödemeyin, Sömürün Onları)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Synthmaster
    Synthmaster's avatar
    Erkek
    Şimdilerde moda olmuş, internet cafelerden yok beşyüzbinlik yok bir milyonluk fiş alıp onunla şifreyi giriyorsun da öyle bilgisayarı kullanıyorsun veya adam açıyor bilgisayarı Ana makineden. Bir de progam çok zeki ya(!) Windows dizinine erişime izin vermiyor. Başlat menüsündeki "Çalıştır"ı da iptal etmiş denyo. Güya millet gelecek te bilgisayarı kurcalamayacak. Sadece Masaüstündeki simgeler ve QuickLaunch var.

Şimdi salaklık nerede diyeceksiniz. Herhangi bir yolla C:\Windows ve alt dizinlerine geçmeye çalıştığınızda windows kısıtlama var diyor ve açmıyor. Ama bir istisna var. Internet Explorer ile Geçici dosyaları görüntülediğinizde kendinizi "c:\Windows\tempor~1" dizininde buluyorsunuz. Bir kademe yukarı çıkıp kolaylıkla Windows klasörüne erişebiliyorsunuz.

Artık bundan sonrası msconfig"i çalıştırıp Internet cafe programını başlangıçta iptal etmek. Sonra temiz bir reset ve.. Size beleş bir bilgisayar.

500.000 TL (Yarım saat) lik fiş ile 7 saat oturdum bu yöntemle kalkarken de herşeyi eski haline getirdim. Varsa böyle bildiğiniz bir cafe gidin sömürün derim.

Forum, Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_MeRCy
    No_MeRCy's avatar
    Erkek
    bosft firmasının urettiği ecafe adlı progrma wardi bizde onda cok sey yaptık zamanında takı arkadas malın biris yaklanıncıya kadar :)

"Parmağımla insanlara yıldızları gösteriyorum, onlar parmağıma bakıyorlar"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUTINEER
    MUTINEER's avatar
    Erkek
    ben internet cafe işletiyorum. EasyCafe kurmuştum. kurduğumun ertesi günü kaldırdım bir çok acığı var ve müşteriyi aşrı kısıtlıyor diye. iyiki de yağmışım şimdi işlerim daha i.

Nush İle Uslanmayana Etmeli Tekdir Tekdirle Uslanmayanın Hakkı HACKTİR.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Synthmaster
    Synthmaster's avatar
    Erkek
    Ben de zaten EasyCafe'den bahsediyorum. Şu an Belej kullanıyorum mesela...

Forum, Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı :))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_MeRCy
    No_MeRCy's avatar
    Erkek
    ecafenın de cok acıgı war:)

"Parmağımla insanlara yıldızları gösteriyorum, onlar parmağıma bakıyorlar"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Methos
    Methos's avatar
    Erkek
    Dha ayrıntılı anlatırmısın nasıl yapacağımızı. Ama benim gittiğim yerde c diskine filan girilebiliyor.

Hesapta anabilgisayardan ayarlanıyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    smoke
    smoke's avatar
    Erkek
    cafelerde kullandıklarımın en babası cafe cup dır ama easycafeye gelince cok fazla acığı var bir cafede hala kullanıyorum easycafeyi ama memnunum aslında olay kısıtlamalar filan değil bende hiç bir kısıtlama yok şu anda bide fiyatı kırma, temp üzerinden veya client üzrinden fiyatı değiştirmek cok kolay aslında ama işin bittiği yer gene server
    server programı restartlanmadığı sürece db ler hiç bir şekilde değişmiyor mesela ultimanın client programı cafe programlarıyla birlikte çalıştığı zaman fiyatı tam 10 katına cıkartıyor ama sen asıl loglara baktığın zaman fiyatları yine görebiliyorsun haa bide 213.243.25.50 üzerinden dinlemede olduğu ve sürekli değişen portlarla server ve clientler üzerinde işlem yapılıyor bunu yapan da tinasoft eğer bunu kullanırsanız dinlenen portlara uygun cevapları verebilirseniz makinelere yanii clientlere ve servera erişim sağlayabiliyorsunuz...

yanii aslında herşey gene cafeciye bakıyor olay o kadar...

Kuzencigimee!!! Ssl itinayla kırılır:P https://account.footlocker.com azuzuzuzuuzuuuu
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Ben sana bi açığını daha söyleyim salaklar ununtmuş

Masaüstündeki veya quicklaunchdaki kısayollardan birine gir sağ tuş hedef bul tüm diski açıyo!!!!!

Dediğim gibi windows yamalı bohça neresinden tutsan elinde kalıyo

Ama genede vazgeçmem

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garigatur
    garigatur's avatar
    Erkek
    Hikayeden şeyler la buNLar

[deLiuseR]
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boran
    boran's avatar
    Erkek
    millet bu easy cafe programını nereden indirebilirim

saygılar
    Albert EINSTEIN BORAN

Albert EINSTEIN
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MartyN
    MartyN's avatar
    Erkek
    adama bak ya windows yamalı bohça diyo
    ne alaka engellemeye çalışan program kalitesiz windowsun burda ne suçu war ?

222 gün siteye giriş yapmayı unutan emekli admin.
Toplam Hit: 8068 Toplam Mesaj: 18