folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Salak Internet Cafe Programları... (Cafelere Para Ödemeyin, Sömürün Onları)

Salak Internet Cafe Programları... (Cafelere Para Ödemeyin, Sömürün Onları)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Synthmaster
    Synthmaster's avatar
    Erkek
    Tavsiye etmem ama işte link. Sanırım ücretli.

http://www.tinasoft.com

Forum, Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    smoke
    smoke's avatar
    Erkek
    ilk asamada bir tane gecici seri no veriyorlar ve sonra işletme belgesiyle seir nonun aslını alabiliyorsun işte bu kadar :)))

ben bunları renegadealien'e mi anlattım şimdi ???

Kuzencigimee!!! Ssl itinayla kırılır:P https://account.footlocker.com azuzuzuzuuzuuuu
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    smoke bunu yazdı:
    -----------------------------
    ilk asamada bir tane gecici seri no veriyorlar ve sonra işletme belgesiyle seir nonun aslını alabiliyorsun işte bu kadar :)))

ben bunları renegadealien'e mi anlattım şimdi ???

aaaaaa!!!!!!!

öle bişi mümkünmü abüü :)))))

benim gibi sabah akşam internet cafe kuran birine :))))

bu arkadaş yeni :))))

biz istediğimz programı biraz sıkarsak buluruz evel allah!!!!!

şu ana kadar 2 şey çıktı

1. si folder lock v 4.25 veya 4.252 crackleri

2. bide varlığıda mechul aslınla legion die bi program varmış :)))

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eFe19KAN
    eFe19KAN's avatar
    Erkek
    Easy cafe şu anda oturduum pc ded çalışıyo allahtan beleş hesap açtırıyorum adamda bişi demiyo diye kullanıyorum ama aıklarını merak etmiyor değilim

Sonsuza kadar yaşayabilen ölü değildir, Tuhaf zamanlarda ölüm bile ölebilir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eFe19KAN
    eFe19KAN's avatar
    Erkek
    Synthmaster bunu yazdı:
    Şimdilerde moda olmuş, internet cafelerden yok beşyüzbinlik yok bir milyonluk fiş alıp onunla şifreyi giriyorsun da öyle bilgisayarı kullanıyorsun veya adam açıyor bilgisayarı Ana makineden. Bir de progam çok zeki ya(!) Windows dizinine erişime izin vermiyor. Başlat menüsündeki "Çalıştır"ı da iptal etmiş denyo. Güya millet gelecek te bilgisayarı kurcalamayacak. Sadece Masaüstündeki simgeler ve QuickLaunch var.

Şimdi salaklık nerede diyeceksiniz. Herhangi bir yolla C:\Windows ve alt dizinlerine geçmeye çalıştığınızda windows kısıtlama var diyor ve açmıyor. Ama bir istisna var. Internet Explorer ile Geçici dosyaları görüntülediğinizde kendinizi "c:\Windows\tempor~1" dizininde buluyorsunuz. Bir kademe yukarı çıkıp kolaylıkla Windows klasörüne erişebiliyorsunuz.

Artık bundan sonrası msconfig"i çalıştırıp Internet cafe programını başlangıçta iptal etmek. Sonra temiz bir reset ve.. Size beleş bir bilgisayar.

500.000 TL (Yarım saat) lik fiş ile 7 saat oturdum bu yöntemle kalkarken de herşeyi eski haline getirdim. Varsa böyle bildiğiniz bir cafe gidin sömürün derim.

Şimdi ben senin dediini yapamadım internet explorer ın neresind ebu geçici dosyalar windows dizininden msconfigi nasıl çalıştıracaz?

Sonsuza kadar yaşayabilen ölü değildir, Tuhaf zamanlarda ölüm bile ölebilir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    smoke
    smoke's avatar
    Erkek
    msconfig windowsun içinde bir exe dosyası yanii uygulama registry kayıtlarında gectiği için run yanii başlat takişi çalıştır üzerindende msconfig yazarak ulaşabilirsin

windowsun içine erişmeye en güzel yöntem bence temp dir yaff :))

Kuzencigimee!!! Ssl itinayla kırılır:P https://account.footlocker.com azuzuzuzuuzuuuu
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Marcorodigy
    Marcorodigy's avatar
    Erkek
    Yahu gidin işinize kardeşim yaa sizin başkaişiniz yokmu yani bun larla uğraşıyonuz haa hadi bakıyım canım hadi nasıl iş bu bööle dal Msconfige yap ayarını kapat programı temizrestart oldu oleeeeeyyy saolun ban bu benim aklıma gelmemişti yahu işe yarıyorsa sizbu mesajımı okyorsunuzdemektir bu easy cafe yi yazandan allah binkere bunu naçığını buraya yazandan sonsuz kere razı olsun saol saol saol .

"ÖĞRENİN olm ÖĞRENİN önce okuyun kendinizbilin bu işler aldım yazıyı koydum alın okuyunla dönmez elalemin sikiynen geredeğe girilmez beyler" Düzgün konuşan bir ateist olmayı öğrendiğin zaman bekleriz...
Toplam Hit: 8069 Toplam Mesaj: 18