folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Salomon Speedcross 4 Gtx Kullananlar.

Salomon Speedcross 4 Gtx Kullananlar.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemkrc
    cemkrc's avatar
    Erkek

Merhaba beyler, bugün artık canıma tak etti ve cidden rahat güzel bir ayakkabı almaya karar verdim. Tüm gün ayaklarımız ayakkabının içinde ve akşama kadar pert oluyorlar. 

Mağazaları gezdim dolaştım filan ama en rahat ve dayanıklı olarak bu ayakkabıya karar verdim. Viaport'ta spx mağazasından baktım bu modele. Çalışanlar fazlasıyla övdü ama internette çok fazla kötü yorum var. Alt tabanının eridiğini söyleyen, bağcıklarının kumaşı kestiğini söyleyen, az birşey su da çok kaydığını söyleyen gibi bir çok yorum okudum ama en iyi tahribata sorayım ordakiler daha iyi bilir diyerekten burdan sorayım sizlere dedim. 

Bu ayakkabıyı günlük hayatta kullanmak için almak istiyorum lakin fiyatı oldukça pahalı ve beni en az 2-3 yıl idare etsin istiyorum. Parasının hakkını vermeli yani :)  Var mıdır sizlerden kullanan tavsiye eden ya da uzak dur diyen . Yardımlarınızı bekliyorum herkese iyi günler.

Mod Not: açtığım konular anasayfada gözükmüyor nedendir bilinmez :/

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

aslında rahat bir ayakkabı önerirdim hocam ama sen bu ayakkabıyı rahat bellemişsen rahatlık anlayışımız çok farklı demektir çünkü bence resmen takoz bir model olur kendisi.

Troubles'll come & they'll pass
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

bundan kullanan bi abimiz vardı baya bi memnundu ama adam arazide giyiyor yazları:D

imza
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

Ben dağlarda taşlarda lowa 'lar, asolo 'lar çok parçaladım hocam fakat son bir yıldır YDS  nin bi outdoor ayakkabısı var onu kullanıyorum neredeyse her gün kullanmama rağmen ne koku var, ne deforme goree-tex kumaş olduğundan nefes alabilir ben yazın ortasında da giymek durumunda kaldım bi hafta önceki karlarda konya - uşak - afyon hattında da karlarda gezindim çok memnunum şimdi zam gelse dahi fiyatı 250 civarında. YDS ( Yakupoğlulları Deri Sanayi) genellikle polis-asker ayakkabı botları üretir ürünleri çok iyidir (askerde de verdikleri bot beklentinin üzerinde bir YDS botuydu oradan hatıra kalan tek şey 4 yıl bir fiil kullandım) ama adam akıllı site ve reklamı yok gibi. Bendeki ayakkabıya en yakın ürünü  https://www.ydsshop.com/22-rover-shoe-siyah-gri-40 bu linkteki siyah-mavi bi kaç modeli daha var fotolar çok kötü sitesinde,  bizzat gidip inceleyip denemek gerek. Karaköy İskele'nin orada mağazası fabrikada Angara'da galiba. Orada da bi fabrika satış şeysi var. 

Speedcross 4 Gtx ayağa çok şık oluyor, süper de görüntüsü var keratanın fakat parasını haketmiyor hocam, 2-3 sene gitmeyeceğine emin olabilirsin. Alıp kullanan arkadaşlar ortalama 1-1,5 yıl içinde zortlamaya başlıyor. Tabi ki kişisel kullanıma göre değişiklik gösterir en doğru analizi sen yaparsın.

Özellikle outdoor konusunda fiyat/performans olarak salomon'a güvenmiyorum. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    TxT bunu yazdı

Ben dağlarda taşlarda lowa 'lar, asolo 'lar çok parçaladım hocam fakat son bir yıldır YDS  nin bi outdoor ayakkabısı var onu kullanıyorum neredeyse her gün kullanmama rağmen ne koku var, ne deforme goree-tex kumaş olduğundan nefes alabilir ben yazın ortasında da giymek durumunda kaldım bi hafta önceki karlarda konya - uşak - afyon hattında da karlarda gezindim çok memnunum şimdi zam gelse dahi fiyatı 250 civarında. YDS ( Yakupoğlulları Deri Sanayi) genellikle polis-asker ayakkabı botları üretir ürünleri çok iyidir (askerde de verdikleri bot beklentinin üzerinde bir YDS botuydu oradan hatıra kalan tek şey 4 yıl bir fiil kullandım) ama adam akıllı site ve reklamı yok gibi. Bendeki ayakkabıya en yakın ürünü  https://www.ydsshop.com/22-rover-shoe-siyah-gri-40 bu linkteki siyah-mavi bi kaç modeli daha var fotolar çok kötü sitesinde,  bizzat gidip inceleyip denemek gerek. Karaköy İskele'nin orada mağazası fabrikada Angara'da galiba. Orada da bi fabrika satış şeysi var. 

Speedcross 4 Gtx ayağa çok şık oluyor, süper de görüntüsü var keratanın fakat parasını haketmiyor hocam, 2-3 sene gitmeyeceğine emin olabilirsin. Alıp kullanan arkadaşlar ortalama 1-1,5 yıl içinde zortlamaya başlıyor. Tabi ki kişisel kullanıma göre değişiklik gösterir en doğru analizi sen yaparsın.

Özellikle outdoor konusunda fiyat/performans olarak salomon'a güvenmiyorum. 

Yds nin boyle bir ayakkabisi olmasi beni sasirtti beynime kaziyorum ilk ayakkabi alacagim zaman aliyorum 

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caldii10
    caldii10's avatar
    Erkek

ben speedcross 3 kullanıyorum memnunum.sc4 siparişi de geçtim .Aliexpreste fiyatlar uygun.birebir klon

Alacakaranlığı hiç sevmem, ya gündüz olmalı ya gece ; kurşun değidiğin ya derinden vurmalı ya namluda kalmalı ; Dost dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı...!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı

aslında rahat bir ayakkabı önerirdim hocam ama sen bu ayakkabıyı rahat bellemişsen rahatlık anlayışımız çok farklı demektir çünkü bence resmen takoz bir model olur kendisi.

Merak ettim hocam nedir önereceğiniz ayakkabı:) bende almayi düşünüyorum konuyu takipteyim

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    enesshn18 bunu yazdı
    Nikoteen bunu yazdı

Merak ettim hocam nedir önereceğiniz ayakkabı:) bende almayi düşünüyorum konuyu takipteyim

Giydiğim en rahat ayakkabı columbia boatdrainer 2, arazi dağ bayır içinse ne kadar pahalı olsa da çok ama çok rahat ve dayanıklı bir bot ; https://www.underarmour.com.au/en-au/mens-ua-infil-hike-gore-tex-hiking-boots/1276598.html

Troubles'll come & they'll pass
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemkrc
    cemkrc's avatar
    Erkek

dağda bayırda giymeyi düşünmüyorum aslında beyler sadece günlük yaşantımda işe gidip gelirken haftasonları gezerken giymeyi planlıyorum. Ama bu kadar olağan bir durumda dahi sadece 1-2 yıl gidecekse başka bir ayakkabı almayı düşünüyorum. Çünkü parası cidden fazla ve bütçemi zorlayarak alıcam.  

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı
    enesshn18 bunu yazdı
    Nikoteen bunu yazdı

Giydiğim en rahat ayakkabı columbia boatdrainer 2, arazi dağ bayır içinse ne kadar pahalı olsa da çok ama çok rahat ve dayanıklı bir bot ; https://www.underarmour.com.au/en-au/mens-ua-infil-hike-gore-tex-hiking-boots/1276598.html

underarmour ne tatlıymış yahu

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Aliexpresste speed cross 4 var, bende oradan almayı düşünüyorum aslında. 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
Toplam Hit: 2483 Toplam Mesaj: 20
speedcrosss 4 salomon