folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Samsung Galaxy Note 9 Çalışırken Görüntülendi

Samsung Galaxy Note 9 Çalışırken Görüntülendi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yalnız saat harbiden efsane olmuş. İlk bakışta normal saat sandım. Ekranı o kadar başarılı.

https://www.youtube.com/watch?v=aKUkMarXr74

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    armn35
    armn35's avatar
    Erkek

Arkadaşlar selamlar öncelikle iyi bir dinleyiciğim formu hep takip ediyorum . Ama birşeyler yazmak hatta çoğu zaman giriş yapmak bile zull geldiği için bakar bakar çıkarım okurum sizlerin yorumlarını bugün ise düşüncenizi ve tavsiyelerinizi almam gerekiyor sanırım :) Ben 2015 den beri note 5 kullanıyorum günlük hayatta hala her işim sorunsuz hiç takılmadan hallediyorum. Şarjıda eh idare ediyor şimdilik . Zaten telefona birkere oyun yüklemedim . Tek sosyal medyamda instagram oda gezinir çıkarım .Ancak benim için telefonun olmazsa olmazı en iyi olması gereken özelliği kamera . Benim telefon bile 2014 model işlemciyle cayur cuyur gidiyor hala . Ama benimde kamera zafım var velasıl bi yenileme niyetine fiyatlar tavan olmasına rağmen girdim. Samsungdan bıkar gibi oldum ios çok pahalı paranın hakkını vermiyor gibi zaten 5s den note geçmiştim. P20 pro bi göz kırpar gibi oldu ekranı kötü demişler falan gece çekimlerinde örneklerde noise fazla gibi geldi biraz. Bide fotoğrafın çok net tarafı var gerisi çarşamba pazarı gibi napıyım ben allah aşkına bilen bi üstadın şöyle akılcı güzel bi tavsiyesine ihtiyacım var.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    armn35 bunu yazdı

Arkadaşlar selamlar öncelikle iyi bir dinleyiciğim formu hep takip ediyorum . Ama birşeyler yazmak hatta çoğu zaman giriş yapmak bile zull geldiği için bakar bakar çıkarım okurum sizlerin yorumlarını bugün ise düşüncenizi ve tavsiyelerinizi almam gerekiyor sanırım :) Ben 2015 den beri note 5 kullanıyorum günlük hayatta hala her işim sorunsuz hiç takılmadan hallediyorum. Şarjıda eh idare ediyor şimdilik . Zaten telefona birkere oyun yüklemedim . Tek sosyal medyamda instagram oda gezinir çıkarım .Ancak benim için telefonun olmazsa olmazı en iyi olması gereken özelliği kamera . Benim telefon bile 2014 model işlemciyle cayur cuyur gidiyor hala . Ama benimde kamera zafım var velasıl bi yenileme niyetine fiyatlar tavan olmasına rağmen girdim. Samsungdan bıkar gibi oldum ios çok pahalı paranın hakkını vermiyor gibi zaten 5s den note geçmiştim. P20 pro bi göz kırpar gibi oldu ekranı kötü demişler falan gece çekimlerinde örneklerde noise fazla gibi geldi biraz. Bide fotoğrafın çok net tarafı var gerisi çarşamba pazarı gibi napıyım ben allah aşkına bilen bi üstadın şöyle akılcı güzel bi tavsiyesine ihtiyacım var.

P20 Pro iyidir kamerada. Ancak şuan fiyat olarak uygun olan Galaxy S9'a bak derim. Arada 500-600 liralık fark var.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaksi
    manyaksi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Yalnız saat harbiden efsane olmuş. İlk bakışta normal saat sandım. Ekranı o kadar başarılı.

https://www.youtube.com/watch?v=aKUkMarXr74

güzelmiş bende begendim 1500 tl ve altı olursa alabilirim diye düşünüyorum garmin fenixler güzel ama pahalı işte :D sence kaçtan açarlar kapıyı hocam

birde iphone entegrasyonun da gear s3 te kendiliğinden kopmalar oluyor diyorlardı bunda da olur mu? acaba

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

1.500 lira mı ? Hocam saatin en ucuz modelinin yurtdışı fiyatı 330 dolar. Oda şuan 1.825 küsur lira yapıyor. Türkiye'de 2.000 lira falan olur herhalde. O rakama gider bi tane orta sınıf telefon alır ondan saate bakarım. 😃

mkyb tarafından 10/Ağu/18 01:03 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    armn35
    armn35's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    armn35 bunu yazdı

P20 Pro iyidir kamerada. Ancak şuan fiyat olarak uygun olan Galaxy S9'a bak derim. Arada 500-600 liralık fark var.

S9 ya da S9 plus arasında hangisini tercih edersin peki. Yani sonra keşke diğerini alsaydım dememek için s9 plus mı çok teşekkür ederim bu arada cevabın için.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

S9 Plus'ta ekran büyüyor, ram 4'ten 6'ya çıkıyor, batarya 500 mah daha artıyor tabi normal olarak. 

S9 Plus'ı kalemsiz Note 9 olarak görüyorum ben. Ekran boyutu senin için uygunsa aradaki farka değer. Önümüzdeki 4-5 sene boyunca telefon mevzusuna kafa takmazsın.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaksi
    manyaksi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

1.500 lira mı ? Hocam saatin en ucuz modelinin yurtdışı fiyatı 330 dolar. Oda şuan 1.825 küsur lira yapıyor. Türkiye'de 2.000 lira falan olur herhalde. O rakama gider bi tane orta sınıf telefon alır ondan saate bakarım. 😃

Ahahha haklısın hocam da amac daha çok sağlık kismindayim 😄 yurt dışından alırız dönerken havalimanında tax free yaparız olur sana 1500 :) ama tabii dolar boyle kalırsa 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    armn35
    armn35's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

S9 Plus'ta ekran büyüyor, ram 4'ten 6'ya çıkıyor, batarya 500 mah daha artıyor tabi normal olarak. 

S9 Plus'ı kalemsiz Note 9 olarak görüyorum ben. Ekran boyutu senin için uygunsa aradaki farka değer. Önümüzdeki 4-5 sene boyunca telefon mevzusuna kafa takmazsın.

Çok teşekkür ederim. S9 plus gibi duruyordu yine alacağımız telefon zaten ama senin bu yorumundan sonra daha içime sindi . Umarım şu kamera kendini muhafaza eder.  Böyle sonradan bi ilk günkü albenisini kaybediyor gibi oluyor ya bana koyan o işte :) Apple gibi bide uygulamalar bari şu tepe modellere stabil çalışsa.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    atm
    atm's avatar
    Erkek

Bu telefon fiyatları Allah'a doğru gidiyor yavaş yavaş..

Toplam Hit: 5356 Toplam Mesaj: 40
galaxy note