folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Samsung Galaxy Note 9 Çalışırken Görüntülendi

Samsung Galaxy Note 9 Çalışırken Görüntülendi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    armn35 bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

S9 Plus'ta ekran büyüyor, ram 4'ten 6'ya çıkıyor, batarya 500 mah daha artıyor tabi normal olarak. 

S9 Plus'ı kalemsiz Note 9 olarak görüyorum ben. Ekran boyutu senin için uygunsa aradaki farka değer. Önümüzdeki 4-5 sene boyunca telefon mevzusuna kafa takmazsın.

Çok teşekkür ederim. S9 plus gibi duruyordu yine alacağımız telefon zaten ama senin bu yorumundan sonra daha içime sindi . Umarım şu kamera kendini muhafaza eder.  Böyle sonradan bi ilk günkü albenisini kaybediyor gibi oluyor ya bana koyan o işte :) Apple gibi bide uygulamalar bari şu tepe modellere stabil çalışsa.

Android ve iOS arasında stabilite farkı kalmadı ancak Android uygulamaları hala boktan. Durduk yere x uygulaması yanıt vermiyor, durdur veya bekle ? uyarısı çıkınca ekrana insan tonla para verdiği için sinir oluyor.

Albeniyi kaybetme durumu ise kronik. Bende 6 ay içinde oluyor. Telefonu ilk alıyorum efsane diyorum 6 ay sonra tu kaka deyip oraya buraya atıyorum telefonu. :)

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    armn35 bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

S9 Plus'ta ekran büyüyor, ram 4'ten 6'ya çıkıyor, batarya 500 mah daha artıyor tabi normal olarak. 

S9 Plus'ı kalemsiz Note 9 olarak görüyorum ben. Ekran boyutu senin için uygunsa aradaki farka değer. Önümüzdeki 4-5 sene boyunca telefon mevzusuna kafa takmazsın.

Çok teşekkür ederim. S9 plus gibi duruyordu yine alacağımız telefon zaten ama senin bu yorumundan sonra daha içime sindi . Umarım şu kamera kendini muhafaza eder.  Böyle sonradan bi ilk günkü albenisini kaybediyor gibi oluyor ya bana koyan o işte :) Apple gibi bide uygulamalar bari şu tepe modellere stabil çalışsa.

Android ve iOS arasında stabilite farkı kalmadı ancak Android uygulamaları hala boktan. Durduk yere x uygulaması yanıt vermiyor, durdur veya bekle ? uyarısı çıkınca ekrana insan tonla para verdiği için sinir oluyor.

Albeniyi kaybetme durumu ise kronik. Bende 6 ay içinde oluyor. Telefonu ilk alıyorum efsane diyorum 6 ay sonra tu kaka deyip oraya buraya atıyorum telefonu. :)

güncelleme veremeyen 1 yıl bekleten hatta bazen hiç vermeyen os un mu stabilite proble yok?

gir bak android markete en çok indirilen uygulamalar 

uygulama uyutma

batarya optimizasyon

cclaner

bumu stabil os ? 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

güncelleme veremeyen 1 yıl bekleten hatta bazen hiç vermeyen os un mu stabilite proble yok?

gir bak android markete en çok indirilen uygulamalar 

uygulama uyutma

batarya optimizasyon

cclaner

bumu stabil os ? 

-Güncelleme vermeme muhabbeti Samsung'un bok yemesi.

-Dediğin uygulamalar Android Kitkat öncesinde kaldı. Android kullanım alışkanlıklarını ezberleyip çok sık kullandığınız uygulamaları belli aralıklarla kendisi açıyor arkaplanda ki sen açınca şak diye açılsın.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek

Note 4 kullanıyorum 4 yil oldu sanırım. Note hastasıyım fakat.bir telefona da bu kadar para verilmez. Yavaş yavaş huwaei yi kaymaya başladım. Var mı önerin hocam? Honor 10 iyi gibi fiyatı yüksek gerci biraz ama beni 4 5 yıl götürse yeter.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

samsungun en büyük hatalarından birtanesi de uygulamalarının arkasında durmaması.

note 4 teki uygulamalar şimdi çöp durumda. note 5 için olanlarda çöp oldu. niye sürekli uygulamalarını değiştiriyorlar ki ? üzerinde çalışıp geliştirsinler.

gidip şimdi birtane iphone 5 alsan çatır çatır uygulamalrını kullanabilirsin. hiç hata vermez.

ama samsug 20 tane rehber uygulaması 30 tane not uygulaması değiştirdi. google da öyle. duo,allo , hangouts gibi 50 tane uygulamayı piç ettiler.

yap bitane adam gibi apple gibi geliştir gitsin. insanlarda mağdur olmasın

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

samsungun en büyük hatalarından birtanesi de uygulamalarının arkasında durmaması.

note 4 teki uygulamalar şimdi çöp durumda. note 5 için olanlarda çöp oldu. niye sürekli uygulamalarını değiştiriyorlar ki ? üzerinde çalışıp geliştirsinler.

gidip şimdi birtane iphone 5 alsan çatır çatır uygulamalrını kullanabilirsin. hiç hata vermez.

ama samsug 20 tane rehber uygulaması 30 tane not uygulaması değiştirdi. google da öyle. duo,allo , hangouts gibi 50 tane uygulamayı piç ettiler.

yap bitane adam gibi apple gibi geliştir gitsin. insanlarda mağdur olmasın

O konuda Google'ın bok yemesi. Bakın ben uygulama yazıyorum sizde benim uygulamalarımı kullanın diyor. Bu karar bir tek Samsung direniyor ama onlarda yavaş yavaş geçecek gibi.

-------------------------

@Telekinesis

Huawei Mate 10 Pro'ya bakabilirsin. Zamlardan önce 3.000 liraya kadar düşmüştü şuan fırlamış. Huawei alacaksan P yerine Mate serisine bak. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=Q6SzaYH_wTA

Daha 1 ay olmadı 150 lira düşmüş fiyatı kimse almayınca. Note 8'in fiyatı düşmüşken onada bilerek zam yaptılar ki arada ki fark azalsın müşteri Note 9 yönelsin. Ama ellerinde patladı.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

Note 3 note 4 kullandım samsung eleştirenler olabilir ama bi note serisi başkadır. 

Öğretmen olduğum için kalemli telefon kullanmam gerekiyor acayipte seviyorum huawei mate 10 pro kalem gelecek demişlerdi son durum nedir araştırdım ama bi kalem göremedim bilgisi olan varsa yeşillendirsin 

Şu an hala note 4 kullanıyorum. Bunun ömrü bitene kadarda kullanacağım note 8 ve note 9 un için bir süre daha fiyat kovalayacağız. 

matematik24.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Samsung bayilere yazı göndermiş ve fiyatına zam yapmış. 6.500'den 8.000 liraya çıkardılar fiyatı 

mkyb tarafından 03/Eyl/18 20:09 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Samsung bayilere yazı göndermiş ve fiyatına zam yapmış. 6.500'den 8.000 liraya çıkardılar fiyatı 

Zam gelecek dedim ve geldi. Niçin dedim, neden dedim ? Görüyorsunuz yeni cevap yaz butonuna tıkladım ve yazdım. Yazmışsam, yazmışımdır. Yazmamışsam, yazmamışımdır. Görünen iPhone uzakta değildir... Zam gelecek dedikte sonra gelmedi mi dedik ? Bunlar bir takım uydurma laflar. 

https://www.turkcell.com.tr/cihazlar/akilli-telefonlar/samsung-galaxy-note9-128gb

mkyb tarafından 07/Eyl/18 03:01 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 5353 Toplam Mesaj: 40
galaxy note