Samsung Galaxy S3 Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek

arkadaşlar elimde 2 adet s3 var biri hiç birşey yapmadığım halde şarj yiyor dakikada %1 Gidiyordur. bataryasında sıkıntı yok diğeriyle değiştiriyorum aynı problemi yaratıyor geç şarj oluyor. formatladım cihazı ama yinede sorun aynı başına bu ve buna benzer bir olay gelen mürit kardeşim varsa yardımcı olabilir mi ?

Grafik Tasarım • Animasyon • Sosyal Medya • IdeaSoft
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

Whatsapp kuruluysa sil hocam

No. Not even in the face of Armageddon. Never compromise. - Walter Kovacs (Rorschach)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek

yok hocam cihazı formatladım sıfır içinde hiç bir şey yok hala aynı yok mu bilgi sahibi bir arkadaşım ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

bende şuan aldığım s3'ü paketledim kargoyu bekliyorum servise göndericem. ısınıp resetliyo kendini. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek
    rebelpower bunu yazdı

yok hocam cihazı formatladım sıfır içinde hiç bir şey yok hala aynı yok mu bilgi sahibi bir arkadaşım ?

hocam daha önceden farklı custom romlar yükleyip sildiysen Battery Stats değerini sıfırlaman grekebilir.Çünkü her rom sildiğinde o değerin senkronizesi tutmuyor dolayısıyla şarj varsa bile sanki daha azmış gibi gösteriyor.

No. Not even in the face of Armageddon. Never compromise. - Walter Kovacs (Rorschach)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

s3 kullanıyorum tek kelime ile pişmanlıkk............

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://goo.gl/m53wkv
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

S3 te mobil veri ve veri dolaşımını kapat o zaman çok şarj yemez. 2 günden fazla dayanır. Telefonun ayarlarına gir ve veri kullanımına bak. Hangi uygulama ne kadar internet yemiş görürsün. Ayrıca görev yöneticiden de işlemciyi yoran uygulamaları görürsün. Muhtemelen 1 veya 2 uygulamayı tespit edip kaldırınca sorunun düzelecek.

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

Şarj aleti orjinal mi? 3g açıkken çok şarj gidiyor. gps bluetooth falan açıksa kapat güç tasarrufuna al. 

We can be more, we can be much more.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek

hocam baterry reset nasıl oluyor cihazda kurulu hiç bir uygulama yok. bu sorun donanımsal ama içi açılmadan dışarıdan müdahaleyle giderilebilecek birşeymidir acaba kafayı yicem s3 pişmanlık!!

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek
    rebelpower bunu yazdı

hocam baterry reset nasıl oluyor cihazda kurulu hiç bir uygulama yok. bu sorun donanımsal ama içi açılmadan dışarıdan müdahaleyle giderilebilecek birşeymidir acaba kafayı yicem s3 pişmanlık!!

http://smallbusiness.chron.com/wipe-battery-stat-android-44311.html

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek
    konpi bunu yazdı

Şarj aleti orjinal mi? 3g açıkken çok şarj gidiyor. gps bluetooth falan açıksa kapat güç tasarrufuna al. 

alet orjinal baştada söylediğim gibi iki tane var yazılımsal olarak az bucuk anlıyorum. ama bu yazılımsal değil telefon durup dururken ısınıyor. şarjı kendi kendine resmen içiyor. açık hiç bir uygulama yok enerji tasarruf modunda bluetooth wifi mobil veri ses ekran parlaklığı en kısıkta hepsi minimum seviyede.

Toplam Hit: 1642 Toplam Mesaj: 24