Samsung Galaxy S3 Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

s3 kullanıyorum tek kelime ile pişmanlıkk............

hoca tam bende almayi düşünyrdm niye böyle dedin şimdi ya :D 

Nev-i Şahsına Münhasır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amare
    amare's avatar
    Erkek

s3 kullanıyorum fakat ne ısınma problemi var ne de şarj sorunu ne de batarya bitme sorunu var benim tek derdim makinanın stabil olmaması ne yaparsam yapayım makinanın kasma problemi gitmiyor bütün samsung larrda var herhalde 
    arkadaşın sorununa gelince muhtemelen yazılımsal bir şey ayrıca kiesten yükle tekrardan orjinal rom

alacak arkadaşlara açık uçlu sistem istiyorlarsa s3 s4 alınmalı şekil bakımından en güzel s2 o da olabilir ama stabilite ve hız istiyolarlarsa elma alsınlar 

bundan sonraki telefonum elma olacak

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Amk güya akıllı telefon.Yok 3g'yi kapat, yok ekranın ışığın azalt şarjı uzun gitsin.Tonla para verip o telefonun alma amacı nedir ki ? Her zaman derim taksitle bile alsam telefona 700 liradan fazla para vermem.Zira teknolojik alet.Her gün yenisi çıkıyor.Firmalar kullanıcıyı sikiyor.Nokia 6600 ilk çıktığında bin liraydıda ne oldu ? Şimdi 5 yaşındaki çocuğun eline versen kafana fırlatır.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı

Amk güya akıllı telefon.Yok 3g'yi kapat, yok ekranın ışığın azalt şarjı uzun gitsin.Tonla para verip o telefonun alma amacı nedir ki ? Her zaman derim taksitle bile alsam telefona 700 liradan fazla para vermem.Zira teknolojik alet.Her gün yenisi çıkıyor.Firmalar kullanıcıyı sikiyor.Nokia 6600 ilk çıktığında bin liraydıda ne oldu ? Şimdi 5 yaşındaki çocuğun eline versen kafana fırlatır.

walla hocam haklısın almıcaksın akıllı telefon falan o akıllı bizde beyin brakmıyor amk sitresten. o kadr can sıkıcı ki bi iş görüşmesi yapıcaksın arıosun tam adamı tava getirmişsin bi bakıom pat telefon kapanmış. bütün uyguladığım strateji yerle bir. hakkım haram sana samsung.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

kesinlikle s3 pişmanlıktır hocam 4 aydır kullanıyorum kasıyor, resetliyor, takılıyor! 5 almadığıma çok pişmanım yeminle.

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek
    amare bunu yazdı

s3 kullanıyorum fakat ne ısınma problemi var ne de şarj sorunu ne de batarya bitme sorunu var benim tek derdim makinanın stabil olmaması ne yaparsam yapayım makinanın kasma problemi gitmiyor bütün samsung larrda var herhalde 
    arkadaşın sorununa gelince muhtemelen yazılımsal bir şey ayrıca kiesten yükle tekrardan orjinal rom

alacak arkadaşlara açık uçlu sistem istiyorlarsa s3 s4 alınmalı şekil bakımından en güzel s2 o da olabilir ama stabilite ve hız istiyolarlarsa elma alsınlar 

bundan sonraki telefonum elma olacak

Hocam note2 kullanıyorum ne kasıyor ne de stabilite sorunu var gayet güzel çok memnunum bence modelle alakalı sadece.

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

kardeşimin s2 ve s3 ünü gördükten sonra birazda araştırma sonucu lumia aldım

aşırı derecede memnunum bir alet ancak bu kadar hızlı ve stabil olur.

marketide bütün önemli yazılımları içeriyor, oyunlar biraz az sadece oda hergün gittikçe artıyor.

benim gibi oyun derdi olmayanlar için gayet iyi bir sistem

yeri değil belki ama tavsiye için yazdım

destination@tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı

kardeşimin s2 ve s3 ünü gördükten sonra birazda araştırma sonucu lumia aldım

aşırı derecede memnunum bir alet ancak bu kadar hızlı ve stabil olur.

marketide bütün önemli yazılımları içeriyor, oyunlar biraz az sadece oda hergün gittikçe artıyor.

benim gibi oyun derdi olmayanlar için gayet iyi bir sistem

yeri değil belki ama tavsiye için yazdım

Tam lumiayı sorucaktım yazdın hocam.Aklımda bulunsun önerin teşekkürler.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

S3 pişmanlıktır diyen hacılar ben kullanıyorum 7 aydır tek bir sikinti yaşamadım. Ama tek sorunum o da kendi hatam android 4.2.2 yükledim  ısınma yapıyor o kadar. 

Müridin problemine gelirsek sarjın sürekli gitmesi telefonun bordundaki arızadan kaynaklanır yani %80-90 .diğer arıza ise yazılımsaldır die tahmin ediyorum o da çok düşük bir ihtimal.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

müritler bi yardım edin bea telefonsuz kaldım :/

http://www.tahribat.com/Forum-Imei-Klonlama-179049/

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
Toplam Hit: 2080 Toplam Mesaj: 24