Samsung Galaxy S8 Tanıtılıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Türkiye resmi satış fiyatları :

http://prntscr.com/epz1g4

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

yuh.

İmzalar Kaldırılsın!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    BosphorusPasha bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

yuh.

Döviz kuru + vergiler.

https://teknoseyir.com/wp-content/uploads/2017/03/afb1a7c0a266c66-28.jpg

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Linke tıklamadan durumu anlamanız için :)

Atlas tarafından 29/Mar/17 19:40 tarihinde düzenlenmiştir

-
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

Önden görünüşü çok yakışıklı olmuş gerçekten başarılı fakat arkası gereksiz derecede salakça. Parmak izi okuyucuyu kameranın yanına koymak hangi sığırın fikriydi merak ediyorum doğrusu. Şu ana kadar 2 kişide gördüm s6 veya s7 edge telefonların ekranlarında şöyle bir sorun oluyor, ekranın parlaklığı ne olursa olsun aksiyon sahnesi gibi son parlak seviyeye çıkıp iniyor sürekli. Bunda da olabilitesi var diye düşünüyorum edge ekran dolayısıynan.

Şafak 1152!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    CaniSokucu bunu yazdı

Önden görünüşü çok yakışıklı olmuş gerçekten başarılı fakat arkası gereksiz derecede salakça. Parmak izi okuyucuyu kameranın yanına koymak hangi sığırın fikriydi merak ediyorum doğrusu. Şu ana kadar 2 kişide gördüm s6 veya s7 edge telefonların ekranlarında şöyle bir sorun oluyor, ekranın parlaklığı ne olursa olsun aksiyon sahnesi gibi son parlak seviyeye çıkıp iniyor sürekli. Bunda da olabilitesi var diye düşünüyorum edge ekran dolayısıynan.

Işık sensöründen dolayı o hocam. Parmak izi konusuna gelecek olursak S8'de parmak izine artık gerek yok. Zira gözünde gözlük olsa bile gözünü tanıyabilen göz tarama sistemi var. Arka tasarım konusunda bu komple cam telefon fikrini ortaya çıkaran Apple'ı tebrik etmek (!) lazım. Sonrasında Xperia Z'yi arkası önü cam yaptı adamlar Sony devam ettirdi. Sonrasında Samsung S6 ile geçti bu tasarıma. Arka kapak cam olunca :

-Masaya koyunca durmuyor telefon böyle çaktırmadan kayıyor sonra bi bakıyorsun pat diye bi ses geliyor telefon yerde.

-Elin terleyince telefon sabun gibi kayıyor elde.

-Cam olduğundan acayip parmak izi tutuyor.

-Cam olduğundan kırılgan bir malzeme doğal olarak ve kırılırsa durduk yere masraf.

Şu arka tasarımı komple metal yapsınlar en temizi.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Samsung yakında S7'nin ya fiyatına zam yapar yada üretimini durdurur demedi demeyin.

Bu çıkınca s7 ucuzlarda s7 alırım diye hayaller kuruyodum ben :( 

black implies white, self implies other, life implies death.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Her hafta yeni bir model mi çıkarıyor ne yapıyor bu samsung,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Samsung Galaxy serisinin yeni modeli S8’in fiyatının 4.999 TL olarak açıklanmasının ardından Dışişleri Bakanlığı harekete geçti. Durumu izah etmesi için Güney Kore Büyükelçisi Yunsoo Cho bu öğlen saatlerinde Dışişleri'ne çağrılırken, Bakan Çavuşoğlu'nun da tepkisi sert oldu: "Bu ne olm? O paraya öküz alınır!"

En sert şekilde yanıt verilecek

Dün akşam saatlerinde açıklanan Samsung S8 fiyatlarının ardından Türkiye ve Güney Kore arasında başlayan gerginlik bugün Büyükelçi'nin Dışişleri Bakanlığı’na çağrılması ile devam etti. Büyükelçi Yunsoo Cho'ya konuya ilişkin olarak rahatsızlıklarını dile getirdiklerini belirten Bakan Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye'nin dünyanın geri kalanından olduğu gibi Güneydoğu Asya'dan gelecek her türlü tehdit ve yaptırıma da en sert şekilde yanıt vereceğinin altını çizdi. 

"Ekonomik darbe" şüphesi

Büyükelçi'yle bizzat başbaşa görüştüğünü belirten Çavuşoğlu, “Aldım karşıma açık açık konuştum. Cho dedim, bu ne olm dedim. O fiyata 2. el tüplü şahin satılıyor bu ülkede, altı üstü telefon değil mi lan bu dedim. Zaten döviz rezervimiz azalıyor, eldeki 3 kuruşu doları da size mi kaptıralım? Maksadınız nedir diye direkt yüzüne sordum” sözleriyle konuşmayı özetdi.

"Bunlar maalesef bizim vatandaşımızın önce fiyata küfredip sonra 60 ay taksitle telefonu almak için birbirleriyle yarışacaklarını bilecek kadar bizi yakından tanıyan insanlar, zayıf karnımızdan vurmaya çalışıyorlar." diyen Çavuşoğlu, Türkiye'nin bu tarz oyunlarla, ekonomik darbe girişimleriyle dize getirilemeyecek bir ülke olduğunun da bir kez daha altını çizdi. 

"Oyunu bozacağız"

Konuşması boyunca hayli sinirli olduğu gözlenen Dışişleri Bakanı, şöyle devam etti:

“Güney Kore'nin bu düşmanca hamlesini boşa çıkarma konusunda vatandaşlarımıza güvenim tam... değilse de biraz güveniyorum yine de. Yani konu cep telefonu olunca insan emin olamıyor haliyle ama Allah'tan iPhone değil bu sefer. O olsa 10.000 TL'yi bile koşa koşa verirlerdi. Buna biraz daha tereddütle yaklaşacalardır diye umuyorum. Bugün sayın Büyükelçiye de açıkça bunları söyledim. Gerçi önce şoförüne söylemişim. Hepsi birbirine benziyor bi de bunların. İnşallah notayı da doğru adama vermişizdir. Neyse...”

http://zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=320643

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Samsung kadar plastik bağımlısı görmedim metal den şaşmayın kardeşim.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
Toplam Hit: 4973 Toplam Mesaj: 47
samsung