Samsung Galaxy S8 Tanıtılıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı

Samsung kadar plastik bağımlısı görmedim metal den şaşmayın kardeşim.

Yalnız Samsung 2015'teki Galaxy S6'dan beri plastik telefon üretmiyor. Ya cam ya metal.

mkyb tarafından 31/Mar/17 00:41 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    weskeyy bunu yazdı

Samsung kadar plastik bağımlısı görmedim metal den şaşmayın kardeşim.

Yalnız Samsung 2015'teki Galaxy S6'dan beri plastik telefon üretmiyor. Ya cam ya metal.

Yenilerine sözümü geri aldım.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bugün S8'i denedim Samsung cidden kendini aşmış. Sadece ekran varmış gibi bir his veriyor elinizde. Ha tek yere düşüşlük canı var orası ayrı. :) Enini kısaltmışlar boya vermişler. S8 Plus daha kabadır herhalde.

Ancak kesinlikle 4.500 lira edecek telefon değil.

mkyb tarafından 08/Nis/17 00:51 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

tamamen ekonomi ile alakalı

2 sene önce  iphone 6 ilk çıktıgında 1.100 tl maaş alıyordum.

iphone 6 64gb havale ile çıktıgı gün 2.450 TL ye geliyordu yani  maaşımın 2.2 katı

2017 1.500 tl maaş alıyorum  iphone 7 32 gb   3800 Tl  yani maaşımın  2.5 katı

eğer kurlar sabit olsaydı ve ben maaşıma zam alsaydım yine aynı şekilde

2.5 idi 2015 de dolar

ben 1.500 tl alaydım   600 dolar yapacaktı maaşım  iphone 7 32 gb 712 dolar  ( vergi hariç ) 

tabi samsung s8 in 975 dolar olması ayrı bir saçmalık

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

S6 edge plus kullanıyorum 1.5 senedir ve ciddi anlamda her ortamda, her şartta kullanıyorum.

Defalarca düştü telefon, asfalta, fayansa, metal zemine... İncecik bir sadece 4 köşeyi tutan çerçeve kullanıyorum o kadar, ekranda film dahil yok. Ekranda bir çizik dahil yok.

Edge telefonların düşer düşmez kırılacak hissi vermesi doğru ama pratikte hiç öyle değil, tecrübelerime dayanarak söylüyorum ama şans da olabilir.

S8'de durum ne olacak bakalım.

Almak istiyorum da çok pahalı be!..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

S8 Plus bayağı sağlammış :

https://www.youtube.com/watch?v=KzZdlS37tps

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

La Android'e 4.500 lira verilir mi allasen :D Eskiden kapitalizmin gizli eli var derlerdi. Şimdi millet ayan beyan zikilişten çok memnun.

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ste1n
    ste1n's avatar
    Erkek
    Florenzi bunu yazdı

La Android'e 4.500 lira verilir mi allasen :D Eskiden kapitalizmin gizli eli var derlerdi. Şimdi millet ayan beyan zikilişten çok memnun.

android degil hicbir telefona o para verilmez. samsung bu S8 i bu fiyattan piyasaya surduyse note 8 1000 dolaresden asagi olmaz herhalde. kafayi yemisler.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Android'e para verilmez diyoruzda büyük teknoloji sitelerinin beklentisine göre Eylül ayında tanıtılacak yeni iPhone'nun 5.000 liradan başlaması bekleniyor. Dolar kuru aldı başın gitti. Kıçı kırık Renault Clio bile 75.000 liradan başlıyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kentaki
    Kentaki's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    CaniSokucu bunu yazdı

Önden görünüşü çok yakışıklı olmuş gerçekten başarılı fakat arkası gereksiz derecede salakça. Parmak izi okuyucuyu kameranın yanına koymak hangi sığırın fikriydi merak ediyorum doğrusu. Şu ana kadar 2 kişide gördüm s6 veya s7 edge telefonların ekranlarında şöyle bir sorun oluyor, ekranın parlaklığı ne olursa olsun aksiyon sahnesi gibi son parlak seviyeye çıkıp iniyor sürekli. Bunda da olabilitesi var diye düşünüyorum edge ekran dolayısıynan.

Işık sensöründen dolayı o hocam. Parmak izi konusuna gelecek olursak S8'de parmak izine artık gerek yok. Zira gözünde gözlük olsa bile gözünü tanıyabilen göz tarama sistemi var. Arka tasarım konusunda bu komple cam telefon fikrini ortaya çıkaran Apple'ı tebrik etmek (!) lazım. Sonrasında Xperia Z'yi arkası önü cam yaptı adamlar Sony devam ettirdi. Sonrasında Samsung S6 ile geçti bu tasarıma. Arka kapak cam olunca :

-Masaya koyunca durmuyor telefon böyle çaktırmadan kayıyor sonra bi bakıyorsun pat diye bi ses geliyor telefon yerde.

-Elin terleyince telefon sabun gibi kayıyor elde.

-Cam olduğundan acayip parmak izi tutuyor.

-Cam olduğundan kırılgan bir malzeme doğal olarak ve kırılırsa durduk yere masraf.

Şu arka tasarımı komple metal yapsınlar en temizi.

Apple yapar, diğerleri çalar hocam :) Şaka biryana herkesi alıştırdı apple cam tasarıma 4-5 ile şimdi metal kasa rulz :D

What are you doing???
Toplam Hit: 4994 Toplam Mesaj: 47
samsung