Samsung İ9500 Galaxy S4 1,899 TL

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek

Samsung i9500 Galaxy S4

7.9 mm incelik ve 130 gram ağırlık

5 inç Full HD 1920x1080 Super AMOLED ekran

Eş zamanlı çalışabilen 13 Megapiksel ana kamera ve 2 Megapiksel arka kamera ile Dual Recording uygulaması

Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemi 

2 GB depolama alanı, 16 GB dahili hafıza ve MicroSD desteği

Kullanıcıların sesli çeviri yapmasını sağlayan, Çince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Portekizce, İspanyolca ve İngilizce olmak üzere 9 dil destekleyen S 
    Translator uygulaması

Eldiven ile kullanıla bilme

TV kumandası olarak kullanabilme

Sadece göz hareketleriyle tarayıcıyı aşağı-yukarı kaydırma, sayfa çevirme, bir sonraki fotoğrafa geçme gibi telefonu yönlendirmenizi sağlayan Samsung Smart Scroll 
    uygulaması

Video seyrederken ekrana bakmadığınız anda otomatik olarak filmi durduran Samsung Smart Pause uygulaması

Ekrana dokunmaya gerek kalmadan şarkı değiştirme, aşağı-yukarı kaydırma ve telefon cevaplama gibi işlemleri yapabilme imkanı sağlayan Air View uygulaması

Akbank Axess ve HSBC Advantage Kartlarına 12 Ay %0 Faiz.

Not: Kargo Alıcıya Aittir Siparişler En Geç 4 İş Günü İçerisinde Adınıza Faturalı Kargolanıcaktır. Kul hakkını bilirim haram lokma yemedim yememde bu saatten sonra Allah'ın izniyle güvenip güvenmemek size kalmış.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

hocam kusura bakma ama bu işler yemin etmekle olmuyor. Üstüne sakın alınma hani ama sahtekarlarda rahatlıkla yemin edebiliyor. Güvenli alışveriş olsun istiyosan sahibinden ile GET ilan açacaksın alan alacak.  Veya sanalpazar vs

Cigu bigule :(
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı

hocam kusura bakma ama bu işler yemin etmekle olmuyor. Üstüne sakın alınma hani ama sahtekarlarda rahatlıkla yemin edebiliyor. Güvenli alışveriş olsun istiyosan sahibinden ile GET ilan açacaksın alan alacak.  Veya sanalpazar vs

hocam şimdi sana şunu söyleyeyim. inan imkanım olsa bunu sana söyletmez ilan kodunu koyar yaparım. yeni bir iş yeri kurdum ve sıfır sermayem var ürünü alacağım şirketten kart cekmeden ürün alamıyorum kart limitlerim full burasıda bana aile gibi geliyor herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor. bilmiyorum yani başka bir siteye gidipte koymam ben burayı ailem gibi görüyorum vardır illaki kanı bozuk olanımızda sahtekar olanımızda hiç kimse almak zorunda değil. isteyen istediği firmadan alır keşke bir taneniz alsada referans göstersem.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeynelbey
    zeynelbey's avatar
    Erkek

bir telefona bu fiyat verilmez be hocam 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek
    zeynelbey bunu yazdı

bir telefona bu fiyat verilmez be hocam 

hocam cihazın normal fiyatı 1,999 TL tabi yani pahalı sonucta taka bi araba parası.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metalkolik
    metalkolik's avatar
    Erkek

hocam walla lazer sattığım zamanlarda burda güvenip alışveriş yaptım bi şahıs vardı. laserden istiyodu ama parasını 2 haftasonra verecekti bu olay geçen yılın kasım ayında oluyodu. İsim vermicem bu kişiyi hepiniz çok iyi tanıyosunuz çünkü. Bu şahıs tam 3 gün boyunca bütün islam alemini ayama dökmüştü. etmediği yemin dua kalmamıştı. ama sonuç ilk 1 ay bikaçkere noldu göndermedin dedim her seferinde yarın göndercem dedi. Göndermedi tabi aradan 7 8 ay geçti artık bnde söylemiyorum allaha havale ettim.

metal, bir müzik türü değildir bir yaşam tarzıdır, bırak seni yönlendirsin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

yeminleri dizmesen sana çok müşteri bulabilirdim hocam ama ticarette yemin ederim kuran çarpsın gibi laflar iç gıcıklatır haberin olsun.bi de inançsız insanların da olduğu bir ortamda bu kelimeleri kullanman da bir o kadar mantıksız olmuş.

SUPERBICO tarafından 29/May/13 11:53 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

abi 3 ay olmamış kayıt olalı kim nasıl oldu da hemen aile gibi gördün bence get yada sanal pazar işi yapmalısın yoksa kimse almaz senden

ayrıca şurdaki fiyata bi bak yahu

http://www.ekocin.com/samsung-galaxy-s4-gt-i9500-en-ucuz-fiyat-urun4568.html

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sezpanhe
    Sezpanhe's avatar
    Erkek

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-galaxy-s4-i9500-cep-telefonu-beyaz-siyah-86431730

Zehirrr . . .
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek

konu silinsin lütfen

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Sezpanhe bunu yazdı

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-galaxy-s4-i9500-cep-telefonu-beyaz-siyah-86431730

yuh fiyatı kest :D

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
Toplam Hit: 1404 Toplam Mesaj: 17