Samsung Note 4

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    mustafa_unax bunu yazdı
    Telekinesis bunu yazdı

2 yıla yaklaştım note 4 ile. Tek bir problem yaşamadım, bi sıkıntı olmadığı sürece bundan sonra note serisiyle devam edicem.

+1

En ufak problem yaşamadım. Fotoğraf konusunda samsung üzerine tanımam. Benim için en büyük artı buydu.

Samsung telefonların kamerasını çoğu kişi ekranı yüzünden başarılı buluyor. Ekran Amoled renkler gerçeğinden canlı göze hoş geliyor. Asıl kalite PC'ye atınca belli olur. Ayrıca gözlemlediğim kadarıyla Samsung telefonlar fotoğrafta karanlık bölge olursa işlemekle uğraşmıyor direk siyah çekiyor. Fotoğraf işlenmediği için temiz çıkıyor.

-------------------

Ruhi hocam bu şebeke sorununu araştırdım. Bu Note 4'lerde Samsung kendi antenini kullanmış bazılarında. Bazılarında başka bir firmanın antenleri var. CQ ile biten cihazlara bak derim. Onlardan pek şikayet göremedim.

Bi tane sipariş verdim yarın alıyorum büyük ihtimalle.  Garanti olayını nerden sorgulayacağım Samsung Türkiye garantisi dedi adam ama yine de kontrol etmek istiyorum ne olur ne olmaz. O kadar para veriyoruz. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun kaça sipariş verdin ? CQ kodlu cihazlar Türkiye cihazıdır. Zaten kutunun üstünde Samsung Türkiye AŞ. garantisi altındadır bandrolü göreceksin.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Hayırlı olsun kaça sipariş verdin ? CQ kodlu cihazlar Türkiye cihazıdır. Zaten kutunun üstünde Samsung Türkiye AŞ. garantisi altındadır bandrolü göreceksin.

1850 liradan alacağım. Garanti de Samsung Türkiye garantisi dedi bandrol de vardı sanırım akşam kontrol ederim alırken. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Bak yeni fark ettim, note 4 ekranın yarısında klavye yanığı vardı hafiften şimdi tüm harfler patates baskısı gibi kalmış. Klavyem kapalıyken de klavyeyi görebiliyorum kısacası :d

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

CQ olanından bir adet aldım renk olarak siyahı tercih ettim. Güzel görünüyor.

Samsung garantili İstanbul ticaret vs birşey yazıyor bu @mkyb senın  paylaştıgın gıbı bandrolde kı yazı aynı babama sordum şu an onda cihaz akşam elime geçer büyük ihtimalle.

Fiyat olarak 1800 .

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    rui bunu yazdı

CQ olanından bir adet aldım renk olarak siyahı tercih ettim. Güzel görünüyor.

Samsung garantili İstanbul ticaret vs birşey yazıyor bu @mkyb senın  paylaştıgın gıbı bandrolde kı yazı aynı babama sordum şu an onda cihaz akşam elime geçer büyük ihtimalle.

Fiyat olarak 1800 .

Bayağı hoş telefon donma kasma yok. Fotoğrafları ve videoyu güzel çekiyor . Şarjı da memnun ediyor . 

Güzel ya:) 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Bak yeni fark ettim, note 4 ekranın yarısında klavye yanığı vardı hafiften şimdi tüm harfler patates baskısı gibi kalmış. Klavyem kapalıyken de klavyeyi görebiliyorum kısacası :d

amoled yanıgı 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falcon
    falcon's avatar
    Erkek

2 Senedir kullanıyorum kesinliklede tavsiye ederim hatta hatunda g4 vardı piyasası düşmeden okutup onada note4 aldım oda çok memnun kamera şarj akıcılık oyun performası falan baya iyi 

Her zaman söylerim samsungun en iyi cihazları note serisidir note2 yi 4 sene kullandım birde bataryası çıkmayan telefon alınmaz samsungda bana göre

Birde bulabilrsen youyou diye bi kılıf var ondan al süper bişey telefon 50 kere yere düşmüştür ama kılıf sağolsun gayet başarılı ankara balıkçıoğlundan almıştım 

motomo yada spigen kılıf kullan ekranı kırılınca çok pahalı kırılmaz ekran taktırmayıda unutma

falcon tarafından 05/Kas/16 13:21 tarihinde düzenlenmiştir

Vurur yüze ifadesi Hyper-V sistemcilerin bitanesi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

arkadaşlar note4 kullanıp ta arka planda  işe yaramaz uygulamaları durduran var mı ?

Zaten kullanmıyorum ve kullanmadığım zaman şarj yemesin diye.

mobil veri ve wifi sürekli açık ortalama bir gün gidiyor. interneti de kapatmak istemiyorum. çözüm önerilerine açığım.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    rui bunu yazdı

arkadaşlar note4 kullanıp ta arka planda  işe yaramaz uygulamaları durduran var mı ?

Zaten kullanmıyorum ve kullanmadığım zaman şarj yemesin diye.

mobil veri ve wifi sürekli açık ortalama bir gün gidiyor. interneti de kapatmak istemiyorum. çözüm önerilerine açığım.

http://www.teknolojioku.com/haber/galaxy-note-4-patlama-riskinden-dolayi-geri-cagiriliyor-42564.html 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 4364 Toplam Mesaj: 33
note note4 4 alınır taksitle babamrb