Samsung TV Vs LG TV?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

sony garanti biter bitmez bozuldu samsung kullanıyorum fakat pek memnun değilim lg bilmiyorum tv almak istersem sharp alırdım az üretim demek kalite demek sonuçta

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wahseth
    wahseth's avatar
    Erkek
    TOMBLACK bunu yazdı

sony garanti biter bitmez bozuldu samsung kullanıyorum fakat pek memnun değilim lg bilmiyorum tv almak istersem sharp alırdım az üretim demek kalite demek sonuçta

Hocam kullandığın model hangisi acaba?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek
    wahseth bunu yazdı
    TOMBLACK bunu yazdı

Hocam kullandığın model hangisi acaba?

ue32h5070 samsung olan modeli sony modelini bilmiyorum bir de samsung monitör olarak aldıgım lt24d390 modeli var leptop takinca istediğim gibi bir görüntü alamadim iki ürününde de bir şeyler hep eksik gibi geldi ayar yapıyorum ya renkler abartili oluyor gözü yoruyor filmleri berbat gösteriyor leptoba göre tabi daha fazla bütçe olsa daha iyi ürünler alinabilir 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

bende 32 inç sony var ve 47 inç lg var sony de ekranda tat alamıyorum. lg de ise oldukça memnun ve tatmin edici. playstation 4 var bendede. lg al derim samsunga verceğin parayla dah güzel bir lg alırsın.

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Yakın ayarlarda Samsung ve LG arasında kararsız kalmışsan LG almanı tavsiye ederim!

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heredotcomp
    heredotcomp's avatar
    Erkek

geçen vatan bilgisayarda 2 saat 2 marka arasında test yaptık bizde bir arkadaşa aldık lg ye karar verdik özellikle en büyük farkı hız 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kendi işletim sistemi olanı tercih et, inanılmaz farkediyor. WebOS' du sanırım LG' nin.

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wahseth
    wahseth's avatar
    Erkek
    whoobay bunu yazdı

Yakın ayarlarda Samsung ve LG arasında kararsız kalmışsan LG almanı tavsiye ederim!

Hocam bende hıza önem verdiğim için şuan LG'ye yöneldim 55 inç model araştırmasındayım

wahseth tarafından 25/May/15 14:12 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Marka, işletim sistemi falan hikaye, görüntü kalitesi için panel türünü doğru seçmen en ilk önceliğin olmalıdır, geri kalan özellikler %90 aynı hepsinde.

Şahsen ben uzun araştırmalardan sonra IPS panelli 4k bir tv tercih ettim, çözünürlükten ziyade IPS olması yüzünden aldım ve çok memnunum. Game mode da ps/xbox için ve 2160p 60hz pc monitörü olarak kullanıyorum.

IPS ya da OLED panelli tvleri tavsiye ederim OLED daha da iyi ama pahalı, plazma olursa da olur ama artık onlar zor bulunuyor.

Ehl-i Byte
Toplam Hit: 1992 Toplam Mesaj: 20