folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Şarjı Uzun Giden Kablosuz Mause

Şarjı Uzun Giden Kablosuz Mause

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Bilen bilir a4tech bloody v7 gamer mause fanatiğiyim , ancak şuan bana şarj ömrü uzun kablosuz mause lazım. 

daha önce çeşit çeşit kablosuz mause kullandım logitech vardı 2 haftada bir pil taktığım , pil ömrü uzun ama kızılötesi ile çalıştığı için alıcısını görmediğinde çalışmayan microsoft.

böyle bişi istemiyorum 50 tane tuşu olmasın ancak pili de çabuk bitmesin malzemesi iyi olsun maks bütçe 60 tl.

kullanıp memnun olan varsa ürün paylaşırsa sevinirim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLcoL
    aLcoL's avatar
    Erkek

Logitech M185 kullanıyorum çok memnunum,pili ne zaman değiştirdiğimi unutuyorum..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    aLcoL bunu yazdı

Logitech M185 kullanıyorum çok memnunum,pili ne zaman değiştirdiğimi unutuyorum..

1 yıl pil ömrü* Pilleri bir yıl boyunca unutabilirsiniz. Açma/kapatma düğmesi ve akıllı uyku modu güçten tasarruf etmenize yardımcı olur.*

doğrumu bu hocam ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLcoL
    aLcoL's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    aLcoL bunu yazdı

1 yıl pil ömrü* Pilleri bir yıl boyunca unutabilirsiniz. Açma/kapatma düğmesi ve akıllı uyku modu güçten tasarruf etmenize yardımcı olur.*

doğrumu bu hocam ?

Valla hocam sarjlı pille kullanıyorum,bi takıyorum gercekten aylarca kullanıyorum,1 yıl olmasada uzun gidiyor..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buzukatak
    buzukatak's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    aLcoL bunu yazdı

doğrumu bu hocam ?

Bulması zor o yüzden senelerdir stokluyorum buldukça, çoğuna göre de ağır ve büyüktür ama ben Logitech M515 kullanıyorum.

Oyuncu değilim günde ortalama 15-16 saat kullanıyorum mouse'u.

Piller artık oksitleniyor da değiştiriyorum. Yalanım varsa top olayım 2 Duracell Duralock pili değiştirmeden 2,5 yıl kullandığım oldu.

Cihazla birlikte pil de önemli, akıllı uyku modu olan tüm M serileri için o sözün doğru olduğunu düşünüyorum.

Duyar kasmak falan isteyen olursa editi : he homofobiğim.

buzukatak tarafından 16/Eki/15 05:07 tarihinde düzenlenmiştir

anlıyorum.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

4-5 ay önce 7 yıllık logitech mouse um hakkın rahmetine kavuşunca gene logitech m525 modelini aldım.

Almadan önce baya araştırmıştım. Özellikle pil ömrü için m525 modelini öneriyorum.

İçerisinde 2 tane kalem pil yuvası var. İstersen tek pille de çalıştırabiliyorsun. Daha fazla pil ömrü ve ağırlık istersen 2. kalem pli de takablirsin. İlk açılıştaki tepki süresi ve algılayıcı hassasiyeti çok iyi.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Logitech m705 kullanıyorum. 1026 gün kalan pil ömrü gösteriyor :)

sağ sol scroll var, ekstra 3 düğme daha var. komut atayabiliyorsun.

ister tek tek scroll yapıyor, ister sonsuz scrol yapıyor. üzerinde tekerlek için düğmesi var.

autocad'de bastığımda ölçü moduna geçiyor. wordden bastığımda pdf oluşturuyor. başka bir tuşa alt+tab atadım. hayaline göre ayarla.

hatta logitech'in mouse programına mod var. Onu kullanıp ekstra şeyler de ekleyebilirsin.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek

Logitech m175 veya m185 olmadı daha gelişmiş ve ergonomik olan asus wt-425.

baba3232 tarafından 16/Eki/15 10:32 tarihinde düzenlenmiştir

"Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür...(Friedrich Nietzsche)"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NewwarrioR
    NewwarrioR's avatar
    Erkek

Hocam dikkat etmen gerek nokta alttaki optik ışığın çok az yanıp lensler ile yakınlaşmasıdır. Yani alttaki ışığı yanmadan çalışıyorsa kaliteli bir pille 6 ay gider.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

ben de m325 kullanıcısıyım, arkadaşların dediği gibi kaliteli bir pil ile (alkaline) aylarca gidiyor.

zaman tutmuyorum 1 yıla ulaşıyor mu diye ama, "yine mi bitti lan bu" hissiyatım olmadığına göre baya uzun gidiyor demektir (:

bu arada kullanmadığın zamanlarda altındaki tuş ile kaparsan mause'u pil performansı daha da uzar..

http://www.akakce.com/mouse/en-ucuz-logitech-m325-910-002142-fiyati,487843.html

edit: bunun desenli mesenli cafcaflı olanları da var, gittigidiyor'da 50TL'den kargo dahil satıyorlar, egzantirik tasarımlar hoşuna giderse değerlendir bence. fiyat daha uygun.

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/logitech-m325-red-smile-kablosuz-mouse-190174580

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/logitech-m325-purple-boulder-910-002399-mouse-190174640

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/logitech-m325-victorian-910-002400-mouse-190174409

muaythaist tarafından 16/Eki/15 11:40 tarihinde düzenlenmiştir

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
Toplam Hit: 3462 Toplam Mesaj: 37
kablosuz mause