folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Şarjı Uzun Giden Kablosuz Mause

Şarjı Uzun Giden Kablosuz Mause

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhnhalil48
    gkhnhalil48's avatar
    Erkek

Kardeşim Razer Ouroboros kullanıyorum 2 saat kablolu kullanıyorum %100 şarj oluyo sonra 12-13 saat gidiyor.Pili 1.5 yılda bitiyor pilide 20 lira felan.

Tanrı Türkü Korusun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sezeruludag
    sezeruludag's avatar
    Erkek

Logitech M705 al hocam 2012'de aldım ozamanlar dolar böyle değildi 44TL'ye almıştım pilini 2-3 ay önce değiştirdim ve bu zaman'a kadar 7/24 kullandım hergün işyerinde sabahtan akşama kadar ve evde sabah'a kadar sen düşün :) 

Hatasız Kod Olmaz... :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytekinet
    Aytekinet's avatar
    Erkek

Logitech M175 var bende de arkadaşlar tavsiye ederim hem ucuz hem pili uzun ömürlü aldım bimden 5li sarı pillerden 1 senedir daha bitmedi.

Kendini bulmak istiyorsan, kendin için düşün.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

logitech m 705
    kullanıyorum 1 sene oldu pili bitmedi hala benimkinin bir de çok sağlam kaç kez düşürdüm ettim zerre bozulma kırırlma vs olmadı tavsiye ederim 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

705 100 TL şuan gerçekten limitim 60 tl ay başına kadar ekstra hiç bişi yapamıycam malesef. Tbt ye ve bütçeye uyan 525 i yarın alıyorum

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek
    aLcoL bunu yazdı

Logitech M185 kullanıyorum çok memnunum,pili ne zaman değiştirdiğimi unutuyorum..

aynen bende bunu kullanıyom leptopta hediye gelmişti hatta baya bi gidiyo meretin pili kullanmadığın zamanlarda altında düğmesi var kapıcan ordan max çıkarırsın süreyi

..Morali hep bozuk olan insan..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

çoğunluğa uydum logitech aldım 2 pil çıkıyormuş içinden akşam 11 gibi test edebileceğim  

mause u bimeks den aldım , en iyi fiyat garantisi kapsamında indirim talep ettim , fatura keserken sistemleri çötkü sayemde fatura veremediler ama olsun sonra elden teslim edeceklermiş faturayı daha sonra.

5 tl ye mause pad buldum onu da aldım , sanırım 5 yıldır kablosuz mause kullanmıyorum bakalım gamer mause dan sonra nasıl bir hissat olacak , dünya için küçük benim için garip bi adım.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek

dene bakalım bende düşünüyorum bu aralar kablosuz mause almayı önerir misin bir bak :)

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam bende logitech m325 mouse ve logitech k360 klavye var.

ikisi de kablosuz.

mouse tek pille, klavye çift pille çalışıyor.

yaklaşık 3 yıldır aynı pillerle ikisi birlikte gidiyor.

geçen sene mouse un pili bitti, klavyedeki bir pil ile mouse daki pili değiştirdim, şimdi ikisi de hala çalışır durumda :)

tavsiye ederim.

goo.gl/qBNZmW
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

Logitech M serilerinden birini al rahat et hocam. M165 kullanıyorum. Alt ışığı yanmıyor. 1 yıl gidiyor diyemem ama ben sureklı açık tutuyorum kapatmıyorum hani sure veremem yalan olur ancak aylarca gidiyor diyebilirim. Unutuyorum iste ne zaman koyduğumu.

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
Toplam Hit: 3463 Toplam Mesaj: 37
kablosuz mause