Satılık İphone 5

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

2 sene once amerıkadan almıstım kendı pasaportuma kayıtlı sadece ekran kısmında biraz sorun var yanlarına bastırdıgın zaman ekranda bı kararma oluyor neden kaynaklı bılmıyorum onun harıcında baska sorun yok satma sebebım iphone 6 aldım en yuksek fıyatı verene satabılırım. kardesımın ıs yerınden bı arkadası 500tl vermıs vermemiş. Burayada konu acayım dedım belkı bırısı satın almak ıster diye. Resımlerını yarın eklerım.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Kozmetik olarak 10/7 olan bir grandprime versem üzerine para ister misin hocam ? Istersen de ne kadar olur mesela :) 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Maddox bunu yazdı

Kozmetik olarak 10/7 olan bir grandprime versem üzerine para ister misin hocam ? Istersen de ne kadar olur mesela :) 

hocam nakite cevirecegim telefonu bende avea dan telefon aldım oraya odecegım.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

konu uplanınca görmeyebilirim. son bi fiyat söyle. resim at pm ile hocam. askerdeyim giremiyorum. pm at bakarım illaki.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

telefonu burdan bı arkadasa satıcakdım donus yapmadı satış iptal oldu resımlerını eklıyorum satış güncel.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

h2run tarafından 11/Oca/16 20:22 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

h2run tarafından 11/Oca/16 23:11 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thanatos
    Thanatos's avatar
    Erkek

Batarya durumu ve şuanki surumu nedir acaba ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Thanatos bunu yazdı

Batarya durumu ve şuanki surumu nedir acaba ?

İyi hocam batarya durumu ,  Surum 9.2(13c75) yazıyor

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

5s var mı hocam?

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 2479 Toplam Mesaj: 21
iphone 5