Satılık İphone 5

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

5s var mı hocam?

yok hocam bende sadece bıtane 5 var

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackmir
    blackmir's avatar
    Erkek

aklındaki fiyat nedir? anakartı için almayı düşünüyorum

"Sevin O seni her an yaşattığı için ." "Üzül O nu bir an yaşayamadığın için."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

fiyat ne diyon usta

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

fiyat ne diyon usta

Ozelden mesaj attim usta

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Fiyat 600tl

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek
    h2run bunu yazdı

Fiyat 600tl

harun hocam, bahsettiğin probleme göre 600 tl çok. tertemiz kutulu cihazları 700 tl ye veriyorlar. (bilgin olması açısından söylüyorum)

fiyatı kırarsan sanırım talipli çıkacaktır.o sorun da muhtemel pil şiştiği için ekran oturmuyordur yerine.

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ehlikeyif bunu yazdı
    h2run bunu yazdı

Fiyat 600tl

harun hocam, bahsettiğin probleme göre 600 tl çok. tertemiz kutulu cihazları 700 tl ye veriyorlar. (bilgin olması açısından söylüyorum)

fiyatı kırarsan sanırım talipli çıkacaktır.o sorun da muhtemel pil şiştiği için ekran oturmuyordur yerine.

hocam ekranda oyle aman aaman bı sorun yok uzerıne bastırırsan var telefon suan elımde ve rahatsız edıcı bır sorunu yok. ben sadece goze carpanları yazdım.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

o batarya problemi bikaç yıl önce bende de olmuştu. alacak arkadaşa tavsiye bu cihazın bataryası dğeişmez ise batarya şişer ve ekrana veya diğer şeylere zarar veriyor. hatta o ekranın çerçevesini yerindne çıkartıyor. benimkini çıkartmıştı ekran ayrılmıştı ama hala çalışıyordu

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

520 vereyim hacım

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Free_Mans bunu yazdı

o batarya problemi bikaç yıl önce bende de olmuştu. alacak arkadaşa tavsiye bu cihazın bataryası dğeişmez ise batarya şişer ve ekrana veya diğer şeylere zarar veriyor. hatta o ekranın çerçevesini yerindne çıkartıyor. benimkini çıkartmıştı ekran ayrılmıştı ama hala çalışıyordu

hocam bataryada şişme yok ekran cıtasımı ne kırıkmıs o yuzden oyle oluyor

Toplam Hit: 2499 Toplam Mesaj: 21
iphone 5