folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Satılık Iphone X 64GB SIFIR-FIYAT DUSTU 4700TL

Satılık Iphone X 64GB SIFIR-FIYAT DUSTU 4700TL

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemkrc
    cemkrc's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

Bir tanıdığıma Los Angeles'tan gelirken 2 adet Iphone X aldırdım. Birini şu an kendim kullanıyorum diğerini de satmak istiyorum. Ürünün 1Yıl uluslar arası garantisi var. Kutusu hiç açılmadı

Apple store üzerinden satın alındı. 

64GB Hafızaya sahip

Space Gray rengine sahiptir. 

Almak isteyen arkadaşlara güzelce paketler gönderirim.

Fiyat olarak dışarıya 5100TL yazdım ama Tahribata özel 4800tl olarak guncelliyorum 

Not: Burdan referans olarak @enesshn18 müridi gösterebilirim. Onun sayesinde tahribata üye oldum ve hemen hemen hergün görüştüğüm birisidir kendisi.

cemkrc tarafından 02/Nis/18 23:45 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

Hepsiburada da KDV dahil 5270 ken bu fiyat zor hayırlı satışlar hele birde pasaport a kayıtlı değilse aynı fiyat denebilir 

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

Muride kefilim. Guvenilirdir bir sorun olmaz. Hayırlı satışlar cem

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

pasaport kayıtı varmı cihazın yok ise eğer , 5000 demişsin iyi hoş ama 170 lirada adam kayıt ettirmeye verirse eder 5170 gider hb'dan 5270'e mis gibi alır kullanır 

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemkrc
    cemkrc's avatar
    Erkek

Hepsiburada bu aralar indirime soktu oda bana denk geldi:) 4900 tl olarak guncelledim muridler

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

hocam yanlis anlama da 4900 degil 4500 desen belki 5250tl ye 2 sene garantili urun almak varken ne diye 1 senelik garantisi olan urune 4900 verilsin? sozum meclisten disari bu tarz fiyat uygulamasi aliciyi aptal yerine koymak gibi

İmzalamazsam ne olcak?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemkrc
    cemkrc's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı

hocam yanlis anlama da 4900 degil 4500 desen belki 5250tl ye 2 sene garantili urun almak varken ne diye 1 senelik garantisi olan urune 4900 verilsin? sozum meclisten disari bu tarz fiyat uygulamasi aliciyi aptal yerine koymak gibi

Aliciyi aptal yerine koyma gibi bir ima olusturmadim hocam bu sizin fikriniz. Bazen 100 lira bile insan hayatında onemli rol oynayabiliyor. Ben fiyatimi gayet uygun yazdigima inanıyorum. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek

Haftasonu sorguladım hocam piyasada facetimeli 1 yıl ulus. Garantili 4150-4200 tl eyüpte- fatihte sıfır kapalı kutuları fiyatını biraz Gözden geçir eğer satmak istiyorsan. 

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaksi
    manyaksi's avatar
    Erkek

bu arada nasıl 1 yıl garantisi var türkiye desteğini çekmedi mi apple

yani yurt dışından gelenler tr de garanti dışı kalmıyormuydu en son öyle biliyorum 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

4.200 lira kayıtsız Doğubank fiyatı. Canlı parayı tezgaha koyunca adam sana jelatinini gözünün önünde açıyor. Apple uluslarası garanti programından Türkiye'yi çıkardı ama sonradan çok tepki alınca geri aldı. Fakat Apple Store üstünden hizmet sunmuyor. İlla KVK gibi Apple anlaşmalı servislerine götürmeniz gerekli. Sadece A1901 kodlu X'ler Türkiye'de garanti dışı. X alacaksanız A1865 kodlu olanı alın.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

enesim benim gonderdigim telefon mu bu?

All I need is a possibility.
Toplam Hit: 3445 Toplam Mesaj: 29
ıphone x ıphone 10 satılık