folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Satılık Iphone X 64GB SIFIR-FIYAT DUSTU 4700TL

Satılık Iphone X 64GB SIFIR-FIYAT DUSTU 4700TL

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Diathorus
    Diathorus's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

4.200 lira kayıtsız Doğubank fiyatı. Canlı parayı tezgaha koyunca adam sana jelatinini gözünün önünde açıyor. Apple uluslarası garanti programından Türkiye'yi çıkardı ama sonradan çok tepki alınca geri aldı. Fakat Apple Store üstünden hizmet sunmuyor. İlla KVK gibi Apple anlaşmalı servislerine götürmeniz gerekli. Sadece A1901 kodlu X'ler Türkiye'de garanti dışı. X alacaksanız A1865 kodlu olanı alın.

Hocam tam tersi olmasın?

Türkiye'de ve avrupada satılan X'lerin kodu A1901, Amerika, Japonya, Çin ve Hong Kong'da satılan X'lerin kodu A1865 diye biliyorum ben.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

4bin falan sandım geldim

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek
    mizahi bunu yazdı

enesim benim gonderdigim telefon mu bu?

Yok hocam okuldan arkadaşım bu benim :) kendisi los angelestan getirtmis benimle bi alakasi yok. Benim tanıdigim biri oldugu icin referans olarak yazmis sadece

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemkrc
    cemkrc's avatar
    Erkek

Arkadaşlar fiyatı 4800 olarak güncelledim. Sıfır paketi açılmamış cihaz. Piyasa fiyatından aşağı oldu baya almak isteyen olursa

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek
    cemkrc bunu yazdı

Arkadaşlar fiyatı 4800 olarak güncelledim. Sıfır paketi açılmamış cihaz. Piyasa fiyatından aşağı oldu baya almak isteyen olursa

hayırlı satışlar hocam fakat bu fiyata satmanız çok çok zor 

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemkrc
    cemkrc's avatar
    Erkek
    SHaDeWRoX bunu yazdı
    cemkrc bunu yazdı

hayırlı satışlar hocam fakat bu fiyata satmanız çok çok zor 

Hocam çok merak ettim düşünülen fiyat ne acaba bu telefon için?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı

Pasaport kayıtlımıymış birde, vay be,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek
    Diathorus bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

4.200 lira kayıtsız Doğubank fiyatı. Canlı parayı tezgaha koyunca adam sana jelatinini gözünün önünde açıyor. Apple uluslarası garanti programından Türkiye'yi çıkardı ama sonradan çok tepki alınca geri aldı. Fakat Apple Store üstünden hizmet sunmuyor. İlla KVK gibi Apple anlaşmalı servislerine götürmeniz gerekli. Sadece A1901 kodlu X'ler Türkiye'de garanti dışı. X alacaksanız A1865 kodlu olanı alın.

Hocam tam tersi olmasın?

Türkiye'de ve avrupada satılan X'lerin kodu A1901, Amerika, Japonya, Çin ve Hong Kong'da satılan X'lerin kodu A1865 diye biliyorum ben.

A1901 olanlar SIM operatörüyle beraber gelen cihazlar. T-Mobile, AT&T vs Amerika, Avrupa fark etmez. A1865 factory unlocked olanlar.

He is finding himself.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

:D 

Ne zaman iphone x konusu gorsem 'fiyat cok guncelle' yazanlari gormek icin konuya giriyorum. Istedigin kadar dusur hep yuksek diyecekler

Toplam Hit: 3446 Toplam Mesaj: 29
ıphone x ıphone 10 satılık