Satılık Playstation 2

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chinggis
    Chinggis's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar .

Yaklaşık 1-1.5 yıl önce aldığım PS 2'yi satmak istiyorum . Nedeni ise yeni ekran kartı alacak olmam . Smackdown! vs. RAW ve Winning Eleven 11 oynamak için almıştım resmen :) Bir yerden sonra sıkıyor , hiç bir sorunu yok . 

Lenste problem yok zira çekme cd kullanmadım . Gümüş cd diye tabir ettikleri cd'lerden aldım . Bunun yanında Resident Evil Outbreak Files #2 adlı orijinal oyunu da vereceğim yanında .

1 adet Sony kol , 1 adet Kontorland kol , 1 adet 8 mb memory card var playstation'ın yanında . Bunun haricinde sanırım Infinity v1.4 chip var PS 2'de . Şu ana kadar hiç bir oyunu açmamazlık yapmadı .

Vereceğim oyunlardan hatırladıklarım Smackdown! vs. RAW 2007 , Smackdown! vs. RAW 2008 , SOCOM Combined Assault  , Metal Gear Solid , Call of Duty 3 , Winning Eleven 11 , BLACK , 50 Cent : Bulletproof .

Düşündüğüm fiyat 250 ytl . Ama konuşulup pazarlık yapılamaz demiyorum , isteyen pm ile adresini verir , görüşürüz , anlaşırız . Satmak istiyorum çünkü ekran kartı alacağım ilk başta dediğim gibi . Yani burada boş boş duracağına bir öğrenci kardeşimize gitsin de ortalığın tozunu attırsın PS ile :)

Ben internet üzerinden (genelde forumlarda) çok alışveriş yaptım . Yavşaklık yapan çıktı , sorunu halledene kadar canım çıktı , bu yüzden ben hiç bir şekilde yavşaklık yapmadım , yapmıyorum ve yapmayacağım . Eğer sattıktan sonra (inşallah satarım) bir sorun çıkarsa (ki çıkmaz) aynen iletişime geçersiniz , konuşur ve problemi çözeriz gerektiği şekilde . 

Talip olan olursa elden de teslimat yapabilirim (şehire bağlı tabiki) , olmadı en temiz yol kargo ile halledebiliriz .

Teşekkürler , saygılar ... 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    fight night oynamak için alabilirdim ama öğrenciyim ve para yok :)

https://t.me/pump_upp
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XmV
    XmV's avatar
    Erkek
    ben 2 yıl once tahribatta 150 ye satmıştım boşuna ümitlenme o fiyata gitmez
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    e iyi o zaman ben 75 -80 arasına talibim:)

https://t.me/pump_upp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek

XmV bunu yazdı:
    -----------------------------
    ben 2 yıl once tahribatta 150 ye satmıştım boşuna ümitlenme o fiyata gitmez
    -----------------------------

PS2 olduğuna eminmisin?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek
    250 çokmuş :|

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XmV
    XmV's avatar
    Erkek
    evet ps2 slim kasa
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Hacim sifiri 270-280 arasi bulunabiliyor piyasada.Fiyati biraz daha kirarsan satma sansin artabilir.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    pc en iyisi :) kşamları geyik avlıyom

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek
    dayı ben talibim ama fiyat çok fazla 100 kağıt çalışır bi düşün istersen 250 çok fazla :)

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek
    dayı şimdi baktım gittigider den 102.50 ytl satıo adam özellikleri de gayet güzel ben gerçekten bi tane almayı düşünüorum olursa tahribattan birinden alıyım :)

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
Toplam Hit: 2404 Toplam Mesaj: 21