Satılık Playstation 3 (Multiman)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rewolt84
    rewolt84's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    rewolt84 bunu yazdı
    Turania bunu yazdı

750 bencede çok hele ki kafe çıkması .. ama hayırlı işler.

Bencede 

Daha ucuz 300-500 arasi pes 2013 ve 2 kol varsa alabilirim

Ne cok seviyosunuz mezarcılığı, gitte 300e 500e kırık alet bul bakalım hadi bi.

Kırık aranıyor 300/500e

Sultanahmet mezarlık işletmelerinden

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    rewolt84 bunu yazdı
    Turania bunu yazdı

750 bencede çok hele ki kafe çıkması .. ama hayırlı işler.

Bencede 

Daha ucuz 300-500 arasi pes 2013 ve 2 kol varsa alabilirim

Ne cok seviyosunuz mezarcılığı, gitte 300e 500e kırık alet bul bakalım hadi bi.

Arkadaşa ne çok seviyorsunuz mezarcılığı diyorsunda, sizde ne kadar çok seviyorsunuz fırsatçılığı..

İkinci el ve cafe çıkması makinayı sırf kırılmış diye, sıfır ve 500 gb olan bir makina fiyatına satmaya çalışmak sence ne derece doğru ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

o fiyat ne öyle dayı ikinci el ps4 mü satıyorsun.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek

adama yüklenmeyın pıyasası o kadar kırık ps3 lerın. daha ucuza bulan varsa soylesın bende alayım 300 500 e

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    Varg bunu yazdı

adama yüklenmeyın pıyasası o kadar kırık ps3 lerın. daha ucuza bulan varsa soylesın bende alayım 300 500 e

hocam sorun da bu ya burası piyasa değil tbt. kurallar var satış konusunda.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

Hayatlarında ps3 alıp oynamayan adamlar burda külham beyi kesiliyorlar ya piyasayı bilmiyorlar etmiyolar birisi cıkmıs kafe cıkması diyo ben kafemdeki cihazı ne diye satayım delimiyim şizofrenmiyim ? Bu cihaz kafe' de kullanılan bir cihaz degil temiz oldugu icin konuyu acma geregi duydum ben malımın arkasındayım piyasada dolaşan ve amı götü dagıtmış 300 500 liralık sorunlu cihazlardan degil bunu önce kavrasın bazıları! dükkanıma cagırma sebebim yarın öbür gün kıl oldugunda tüy oldugunda makinanın sorununu ben üstlenecegim ne sorunu varsa ben yapacagım... Öyle girip kafasına göre külham beyligi yapmasın kimse ben ne hak yerim nede hak yedirtirim piyasayı benden daha iyi bildigini iddaa eden varsada buyursun gelsin herkesin önünde evire çevire göt edeyim o arkadaşı.

DeepInside tarafından 25/Eki/14 11:57 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek
    whopper bunu yazdı

o fiyat ne öyle dayı ikinci el ps4 mü satıyorsun.

Bak güzel kardeşim ps4 ü sen bana 800 tl getir alırsam şerefsizim namerdim. Niye diye sorucak olursan oyun seçenegi yok kolları desen uçuk fiyatlarda oyunlar desen 200 300 'lerde geziyo. Bilmiyorsan ögrende çipli konsollarda bilgisayarda oldugu gibi oyun indirip beş kuruş para ödemeden oynuyabiliyorsun bugune kadar cıkmıs ve bugunden sonra cıkacak olan tüm oyunları kapsıyor bu durum... Sen gidip orjinal ps3 al yanına 1 tane kol alacaksın 2 3 tane oyun alacaksın edecek sana 1 küsür milyar üstelik sonraki zamanlarda alacagın oyunlar icinde para bayılacaksın... Bu sebeplerden ötürü bilmeden etmeden konusmayın bir zahmet.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

hakkı 650 700 arasıdır.

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek
    demirci bunu yazdı

hakkı 650 700 arasıdır.

Alan adam eşek degil pazarlık yapsın bi zahmet : )))

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

kardeş 50 tl ki bence çok bile kasa yanında 8 oyunla 6 kol verirsen alırım.Mezarcılık yapmayalım yapanları uyaralım.

طדṮ
Toplam Hit: 2580 Toplam Mesaj: 28