Satılık Playstation 3 (Multiman)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Hocam peki birşey sorayım sana. Kırma maliyeti ne oluyor sana ? Birşey satın alıp mı kırıyorsun yoksa netten birşey indirip kablo bağlayıp öyle mi kırılıyor bu aletler ?

Bilmediğim için soruyorum.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    DeepInside bunu yazdı
    whopper bunu yazdı

o fiyat ne öyle dayı ikinci el ps4 mü satıyorsun.

Bak güzel kardeşim ps4 ü sen bana 800 tl getir alırsam şerefsizim namerdim. Niye diye sorucak olursan oyun seçenegi yok kolları desen uçuk fiyatlarda oyunlar desen 200 300 'lerde geziyo. Bilmiyorsan ögrende çipli konsollarda bilgisayarda oldugu gibi oyun indirip beş kuruş para ödemeden oynuyabiliyorsun bugune kadar cıkmıs ve bugunden sonra cıkacak olan tüm oyunları kapsıyor bu durum... Sen gidip orjinal ps3 al yanına 1 tane kol alacaksın 2 3 tane oyun alacaksın edecek sana 1 küsür milyar üstelik sonraki zamanlarda alacagın oyunlar icinde para bayılacaksın... Bu sebeplerden ötürü bilmeden etmeden konusmayın bir zahmet.

biliyorum hocam merak etme benimde konsol var. bu işin piyasası 700-800 bandında sen indirim yapmadan tbtye koymandan ötürü söylüyorum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı

Hocam peki birşey sorayım sana. Kırma maliyeti ne oluyor sana ? Birşey satın alıp mı kırıyorsun yoksa netten birşey indirip kablo bağlayıp öyle mi kırılıyor bu aletler ?

downgrade işlemi yapılıp da cihazlar kırılabiliyor, yani son versiyon veyahut sona yakın olan versiyonları düşürüp 3.55 idi galiba o sürüme getirip cihazın yazılımını kırıyorlar. Yazılımı kırılmış cihazlarda online oyun oynayamıyorsun, yani oyunlarda çevrimiçi aktifliğin yok. Bir diğer yolu da cobra ode denen bir cihazı ps'nin içine takıp bu şekilde korsan oyun oynatılabiliyor.Fakat cobra ode denen cihaz da 170-250 arası bir fiyatla temin edilip cihazlara takılıyor. Ode'li cihazlarda çevrimiçi oyun oynayabiliyorsun, bunu da belirteyim dedim.

Daha bilgili arkadaşlar detaylı bilgi verebilir, yanlışım varsa düzeltebilirler.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı

downgrade işlemi yapılıp da cihazlar kırılabiliyor, yani son versiyon veyahut sona yakın olan versiyonları düşürüp 3.55 idi galiba o sürüme getirip cihazın yazılımını kırıyorlar. Yazılımı kırılmış cihazlarda online oyun oynayamıyorsun, yani oyunlarda çevrimiçi aktifliğin yok. Bir diğer yolu da cobra ode denen bir cihazı ps'nin içine takıp bu şekilde korsan oyun oynatılabiliyor.Fakat cobra ode denen cihaz da 170-250 arası bir fiyatla temin edilip cihazlara takılıyor. Ode'li cihazlarda çevrimiçi oyun oynayabiliyorsun, bunu da belirteyim dedim.

Daha bilgili arkadaşlar detaylı bilgi verebilir, yanlışım varsa düzeltebilirler.

Downgrade yapılan cihazlarda online oynanabiliyor bunun için yamalar mevcut :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    DeepInside bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı

Downgrade yapılan cihazlarda online oynanabiliyor bunun için yamalar mevcut :)

@KotomineKirei  bilgi için teşekkürer hocam.

merak ettiğim birkaç konu daha var ama konuyu dağıtmayalım şimdi.

hayırlı satışlar.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

up

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

up