folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık Seagate 2.5‘‘ - 1 TB EXPANSİON HARİCİ HDD - USB 3.0

Satılık Seagate 2.5‘‘ - 1 TB EXPANSİON HARİCİ HDD - USB 3.0

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Şimdi arkadaslar ürün şu lınklerde verdıgım ürünün aynısı (Resim olarak ve 1TB olarak)

Bır yerden bakılıyormu bılmıyorum ama gercek özellıklerıne detaylı olarak faturası olmadıgı ıcın bakamıyorum sadece resimlerdekının aynısı , 5400rpm ve 1Tb oldugunu hatırlıyorum ve Usb 3.0 dı dıye hatırlıyorum....

Çok deli kullanılan bırsey degıldı , Film arsıvı vss yapmak ıcın 250 TL cıvarı bir fiyata Vatandan almıstım (Yaklasık 10 ay oldu sanırım)
    + 1 Tane daha 1 TB HDD oldugu ıcın fazla kullanmadım onu bıle kullanmıyorum ama 1 tane yedek olsun dıye bunu elden cıkarmaya karar verdım...

Eger bır program vasıtasıyla özellıklere bakılıyorsa murıdler ıcın takıp test edıp bılgılerı verebılırım...

Tahrıbattan birkac kısıyle alısverısım oldu Referans olarak verebılırım , almak ısteyen olursa Önce ÖDEME sonra KARGO veya verdıgım fiyata www.sanalpazar.com  dan ilan acarım (alıcı farkı karsılamak kaydıyla) alabılır...

Benzer ozellıklerın bulundugu lınkler ve resımler alttadır , alet bu resımdekılerın aynısıdır ...

Fiyatta baska bır ındırım durumu soz konusu degıldır , grcek fıyatlarını nette arastırabılırsınız zaten yeterınce TBT ındırımı yapılmıştır...

EDİT : Sahibinden , sanalpazar , vss tarzı sıtelere koymadım daha once murıdler yararlansın dıye buraya actım konuyu , satılmazsa bı kac gun sonra oralara acıcam...

Sorusu olan PM atabılır...

http://www.electroworld.com.tr/p/seagate-expansion-1-tb-2.5-tasinabilir-disk/

http://www.webdenal.com/seagate-stbx1000200_417849.html

http://www.istanbulbilisim.com.tr/hdext01000sea050-seagate-tasinabilir-disk-en-ucuz-fiyatlari,32792.html

http://www.exa.com.tr/seagate/sabit_diskler/seagate_25-327-16911.html

Fiyat Pazarlıksız 100 TL dir , Kargo alıcıya aittir , Dediğim gibi sanalpazar , vs acarım ama farkı kabul edersenız aksı takdırde Ref te verebılırım...

Lütfen baska yerlerdekı fıyatlar verilip konu p*ç edilmesin , isteyen istediği yerden , uygun gelen benden alabılır ...

İmza YOK !!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    Fiyati uygun. Iyi satışlar :)

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OFree
    OFree's avatar
    Erkek

pazarlıksız deemişsin ama çok sıkışık olursan acil durumda olursan 75 alırım hayırlı satışlar

Freedoom is not free.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samurai
    samurai's avatar
    Erkek

içinde arşiv falan ne doldurabilirsin ? bi de nerden yollayacaksın ?

edit bir de garanti durumu nedir?

samurai tarafından 26/Ağu/13 23:49 tarihinde düzenlenmiştir

Mart 31 cekiyorsa Tahribat napsin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Garanti durumu sanirim ben alali 10 qy kadat oldu yaklaskk 1 sene kesin garantisi vardir....

Icinde arsiv olarak elimdeki 20 civari  filmi ve 5000 civari mp3 ve belli baslikli katilimsiz progeqm arsivimi gonderebilirim....

Izmirdeyim , izmirden gondericem

.

İmza YOK !!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

parasız olmasam alırdım bunu güzelmişş.. hayırlı satışlar hocam

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmuT38
    UmuT38's avatar
    Erkek

mesaj attım  ay basını beklerse ben alayım :)

Eger "dokuz" CanLı oLsaydın biLe En fazLa "sekiz" kez kaçabiLirdin öLümden BiLki "yedi" düveLe suLtan oLsan dahi Yerin "aLtı" mekan oLacak sana En fazLa "beş" metre kumaş götürebiLeceksin Kapatacaksın "dört" açsanda gözünü Bu dünya "üç" günLük dünya AzraiLin yanında "iki" kat oLup yaLvarsanda nafiLe ELbet "bir" gün öLeceksin İşte o gün herşey "sıfır"dan başLayacak..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErolSs
    ErolSs's avatar
    Erkek

hocam sanalpazardan satış acabilirsen alabilirim 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmuT38
    UmuT38's avatar
    Erkek
    ErolSs bunu yazdı

hocam sanalpazardan satış acabilirsen alabilirim 

mesaj attım ben alacam cık aradan :)

Eger "dokuz" CanLı oLsaydın biLe En fazLa "sekiz" kez kaçabiLirdin öLümden BiLki "yedi" düveLe suLtan oLsan dahi Yerin "aLtı" mekan oLacak sana En fazLa "beş" metre kumaş götürebiLeceksin Kapatacaksın "dört" açsanda gözünü Bu dünya "üç" günLük dünya AzraiLin yanında "iki" kat oLup yaLvarsanda nafiLe ELbet "bir" gün öLeceksin İşte o gün herşey "sıfır"dan başLayacak..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

alet temiz ise fiyat çok uygun alacak arkadasa hayırlı olsun :)

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    ultrAsker bunu yazdı

alet temiz ise fiyat çok uygun alacak arkadasa hayırlı olsun :)

Alet temızın temızı hocam :)

Aldıgım gunden berı pc mın yanında duruyor bazen resımdır şudur budur yedekleme yapıyordum ama artık Lenova ya SSD takınca Lenova dakı HDD cıkardım (1TB) ona kutu aldım onu harıcı gıbı kullanıcam , dolayısıyla bu bana cok cok fazla , mıllete de demıyorum cıkardıgımı satayım dıye daha once aldıgım orjınal ürünü satıyorum...

Sadece kutusu faturası vss yok ... Kutu fatura vss detaylara takılmam yanlıs anlasılmasın kullandıgım telefonun bıle kutusunu tutma gıbı bır huyum yoktur...

Hepsiburada.com dan almıstım diye hatırlıyordum ama sıparıs gecmısınden bugun baktım bulamadım , yanlız ya Vatan dan aldım , Ya Gold dan yada ne bıleyım bımeks gıbı bır yerden , öyle Allaha emanet bır yerden urun almam :)

İmza YOK !!!
Toplam Hit: 2039 Toplam Mesaj: 16