folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Satmak İçin Başka Birşey Gösterin!

Satmak İçin Başka Birşey Gösterin!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek
    devir acayip bi devir çözemiyorum. zülfü livaneli bir usta. bence doğru yorumlar yapıyor çoğu zaman o yazısında da yanılmamış malesef neyse..

All is well
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaL
    ZaL's avatar
    Erkek
    ComputerWolf,bizim anlaşmamız gereğince şuan şurda yazılı olanların şuan şurda yazılı olmaması gerekiyordu. Yoksa siyaset izafi bi kavram mı ? Sen farklı ben farklı mı görüyorum.

2 kelime yanyana gelirde güzel olmaz mı? Sen bunu göremiyorsan,ben sana gösterememki.Tıpkı şuan şurada yazılanlar gibi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek
    Sevinsinler.Herkes sevinsin ileride biz durup bizler ne yaptik diyene kadar bunlari basimiza getiren insanlar derenin obur tarafina yukunu almis ve gecmis olacak.. Ananıda al git.Askerlik yangelip yatma yeridir.. vs vs tv yi her acisimda ataturkun kemiklerinin sizladiğina bir kez daha şahit olur gibiyim...Sabahin erken saatlerinde banka kuyrugunda bekleyen emekli insanlari goruyorum ve kendimce onlar şanslı diyebiliyorum..Evet şanslılar cunki emekliliği gorebildiler.Ya ben veya benim tanıdıgım insanlar veya diğer insanlar acaba o günleri gorebileceklermi..Hayır hic sanmıyorum..Emekliye 20 ytl zam millet vekiline 2 milyar zam..Unakıtan ceplerini doldursun.RtE ogluna gmi satın alsın.Vergi kaçıranların hesapları zamla millete yansıtılsın.Yolsuzluk alsın başını gitsin bunlar bir şekilde ört pas kamufle edilsin..Vatandaş koyun otlamaya devam etti bu saatten sonrada otlamaya devam edecektir.. Ağzini öpeyim be Aziz Nesin %70 mi %80 mi %90 mı dedin bilmiyorum ama sonuna kadar katılıyorum bu lafıma...

Sözlerim Silahlarim! İmza Kajmer...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    himurakenshin
    himurakenshin's avatar
    Erkek
    demokrasi deniliyor buna. seçme ve seçilme hakkı. neredeyse yüzyıl önce çıkagelen bir yasa. eleştirmek de, bir haktır. ancak, eleştiri ve hakaret arasındaki ince çizgide durup bir düşünmek gerekiyor.

sonunda bitti. judas priest . [Sykje Démence - Mundos Distorsionados]
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    atat
    atat's avatar
    Erkek

ya birde şu şekilde üdşünün! Tamam satılması özellştirilmesi hiç hoş bir kavram değil. Dün akşam elektriklerim gitti. baktım çıktım dışarıya herkesin var benle dibimdeki evin elektriği yok. Dedim acaba şartellerdemi problem var. baktım problem yok. Tek i aradım. Böyle böyle elektriklerim yok gelip bakarmısınız? adam kardeşim senin şartellerinde problem vardır. Git bi elektrikçi çağır. Tamam dedik. Çağırdık elektrikçiyi. Bütün şartelleri tek tek kontrol etti söktü baktı. bir şey yok bunda dedi. Neyse tekrar aradık elektrik idaresini. adamlar elektrikçi ile konuştu. Tamam gelip bakalım panolarda problem varmı diye dediler. Gelecekleri yer ile benim evin arası maksimum(trafiğe felan takılsalar) 30 dk. adamlar 3,5 saat sonra geldi :) Sözde hemen ordaydılar. Evim kaloriferli elektrik olmayınca kalarifer çalışmıyor. Girişteki güvenlik sistemi ikide bir ötüyor. İki kere devriye arabası geldi:) ya düşünün bu tedaş özel olsaydı adamlar beni bu kadar bekletirmiydi. HAYIR. Devlete bağlı, admalar salla başı al maaşı yapıyorlar. Bunları adma gibi denetleyen yok. Şimdi bu ikilem arasında ne yapmak lazım

a) devlete düşecek her iş konusunda kişisel uzman olmak gerek(elektrikçi, operatör, telekomcu, sucu,doğal gazcı vs)

b) aynen devam etsin çile çekelim

c) özelleştirilsin rahat edelim.

SEÇİM SİZİN.

eski bir dost mu aradınız?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    atat bunu yazdı:
    -----------------------------

ya birde şu şekilde üdşünün! Tamam satılması özellştirilmesi hiç hoş bir kavram değil. Dün akşam elektriklerim gitti. baktım çıktım dışarıya herkesin var benle dibimdeki evin elektriği yok. Dedim acaba şartellerdemi problem var. baktım problem yok. Tek i aradım. Böyle böyle elektriklerim yok gelip bakarmısınız? adam kardeşim senin şartellerinde problem vardır. Git bi elektrikçi çağır. Tamam dedik. Çağırdık elektrikçiyi. Bütün şartelleri tek tek kontrol etti söktü baktı. bir şey yok bunda dedi. Neyse tekrar aradık elektrik idaresini. adamlar elektrikçi ile konuştu. Tamam gelip bakalım panolarda problem varmı diye dediler. Gelecekleri yer ile benim evin arası maksimum(trafiğe felan takılsalar) 30 dk. adamlar 3,5 saat sonra geldi :) Sözde hemen ordaydılar. Evim kaloriferli elektrik olmayınca kalarifer çalışmıyor. Girişteki güvenlik sistemi ikide bir ötüyor. İki kere devriye arabası geldi:) ya düşünün bu tedaş özel olsaydı adamlar beni bu kadar bekletirmiydi. HAYIR. Devlete bağlı, admalar salla başı al maaşı yapıyorlar. Bunları adma gibi denetleyen yok. Şimdi bu ikilem arasında ne yapmak lazım

a) devlete düşecek her iş konusunda kişisel uzman olmak gerek(elektrikçi, operatör, telekomcu, sucu,doğal gazcı vs)

b) aynen devam etsin çile çekelim

c) özelleştirilsin rahat edelim.

SEÇİM SİZİN.

Adam gibi müdür koyarsan afedersin ama bir poh yiyemezler. Sümerbank hiç ama hiç zarar etmeyen aksine malları çok kaliteli bir işletmeydi. Ama sonra müdürlere emirler geldi, çalıştırmayacaksınız kardeşim ve böylece çalışmıyorlar görüntüsü verip özelleştirmenin yolunu açtılar. Şimdi de tersanelerde aynı tablo çiziliyor taşeron firmalara veriliyor ve ölümlerin ardı arkası kesilmiyor. Bu ülkede 2 şeyin zemini çok iyi hazırlanır:

Birincisi darbenin, ikincisi ise özelleştirmenin. Kıblesi washington olanın seccadesi kapital olur. Hepsine lanet olsun. Aynı olayı bir zamanlar okulda esen teröre de örnek olarak gösterebiliriz, müdürlerin yerini imamlar alırsa neylesin bu halk.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    __d_mode__
    __d_mode__'s avatar
    Erkek
    İnsanlarım daha böyle uyumaya devam etsin sonra çok pişman olucaklar ama iş işten geçmiş olucak.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    atat
    atat's avatar
    Erkek
    ontedi bunu yazdı:

Adam gibi müdür koyarsan afedersin ama bir poh yiyemezler. Sümerbank hiç ama hiç zarar etmeyen aksine malları çok kaliteli bir işletmeydi. Ama sonra müdürlere emirler geldi, çalıştırmayacaksınız kardeşim ve böylece çalışmıyorlar görüntüsü verip özelleştirmenin yolunu açtılar. Şimdi de tersanelerde aynı tablo çiziliyor taşeron firmalara veriliyor ve ölümlerin ardı arkası kesilmiyor. Bu ülkede 2 şeyin zemini çok iyi hazırlanır:

Birincisi darbenin, ikincisi ise özelleştirmenin. Kıblesi washington olanın seccadesi kapital olur. Hepsine lanet olsun. Aynı olayı bir zamanlar okulda esen teröre de örnek olarak gösterebiliriz, müdürlerin yerini imamlar alırsa neylesin bu halk.

Bu tür konuların hepsindede belirtmişimdir. Dış güçler etkili ülkemizde. Derin devlet ABD. Haklısın sözüm yok.

eski bir dost mu aradınız?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek

ah ATATÜRK Ahhh... :@

Pipocu | Hayatimda 1 tek kural var. 4S kurali.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emrow
    Emrow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ontedi'ye katılmamak elde değil. :)

İmam milletvekili,imam müdür,imam başkan..

Partizan mı olayım? Devrimci mi olayım? Ne olayım kendimi parçalamayayım!

İnsanın eline molotov alıp atası geliyor! adamın yolunun ortasına.. 

Toplam Hit: 2052 Toplam Mesaj: 23