folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sayın Bill Gates Amcamın Web Sitesi Ve Mail Listi

Sayın Bill Gates Amcamın Web Sitesi Ve Mail Listi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

http://www.microsoft.com/billgates/default.asp

http://www.microsoft.com/mscorp/execmail/ burdan da mail liste katılıyosunuz.

gerçi amcam o kadar programın yazılmasına vesile olmuş ama bir ziyaretci defteri komamış.

(Not: Başlık Bill Gates Amcamın şanına yakışır bi şekilde editlenmiştir. Lütfen Büyük Harf Kullanalım. renegadealien ;) )

ftw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

billciler kızacak ama bu adam harbi sah bir öküz ya...
    Abi adam giyinmesini bilmiyor ya gerçi o üstündeki mavi V yaka kazak güzel ama harbi bi öküz ya...
    Ne biliyim tüm dünyanın götü senin üzerinde sen Türkiyede memur gibi giyiniyorsun..

Her ne kadar böle üst baş marka fln şeylerine pek kafa yormasamda,toplum için önemli kimselerin iyi giyimesi gerektiğini düşünüyorum...

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek

+1

insan takım elbise falan giyer...

Kısa Pantolon, Paslı Çakı, Dizde Kabuk Bağlamış Yara, Kısa Çakı, Paslı Pantolon, Yarası Gözde Kalmış Kabuk
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Erkek
    adam şekil şemal olayını aşmış hoca. ne sikliyck seni. senin düşündüklerini sikleseydi herhalde bir imaj danışmanı tutardı.

ftw
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ikra
    ikra's avatar
    Erkek

Bunun bir de rezil olduğu bir videosu vardı.

Bilgisayar tanıtımı yapıyorlar filan , tam o sırada bilgisayar hata veriyor :)

Işte bu: http://members.lycos.co.uk/dumanaltix/bill.asf

NOT: Hackden anlamam.Rahat olun. :)

Her şey vatan için!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Antikky bunu yazdı:

billciler kızacak ama bu adam harbi sah bir öküz ya...
    Abi adam giyinmesini bilmiyor ya gerçi o üstündeki mavi V yaka kazak güzel ama harbi bi öküz ya...
    Ne biliyim tüm dünyanın götü senin üzerinde sen Türkiyede memur gibi giyiniyorsun..

Her ne kadar böle üst baş marka fln şeylerine pek kafa yormasamda,toplum için önemli kimselerin iyi giyimesi gerektiğini düşünüyorum...

Hocaaaa...

1. Sayın Bill Amcam şekle şemale önen verseydi su anda dünya 1. olmazdı..
    2. o üzerindeki v yaka kazağı almak için 1 aylık kazandığımızın yetmeyeceğine bahse girerim :D
    3. Sayın Bill GATES Amcam her zaman şekili sağlam, karizmatik ve oldukca zeki birisidir..
    4. Sayın Bill GATES amcamdan bahsederken önce ayağa kalkmalı sora önümüzü iliklemeli sora Sayın Bill GATES Amcam olarak bahsetmeliyiz.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TommyMccayne
    TommyMccayne's avatar
    Erkek

rene haklı

+ o adam insan ötesi bişi:) he bide ZevKler ve Renkler Tartısılmaz ;)

The TommyMccayne
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

renegadealien bunu yazdı:

Hocaaaa...

1. Sayın Bill Amcam şekle şemale önen verseydi su anda dünya 1. olmazdı..
    2. o üzerindeki v yaka kazağı almak için 1 aylık kazandığımızın yetmeyeceğine bahse girerim :D
    3. Sayın Bill GATES Amcam her zaman şekili sağlam, karizmatik ve oldukca zeki birisidir..
    4. Sayın Bill GATES amcamdan bahsederken önce ayağa kalkmalı sora önümüzü iliklemeli sora Sayın Bill GATES Amcam olarak bahsetmeliyiz.

cevabım şudur sayın rene arkadaşım;
    SSSSSSİKİTTTTTTRRRR LANNNN

madem çok saygı duyuosun o zaman niye lisanslı ürününü kullanmıyosun?! nah kullanırsın çünkü sömürgeci bi ibne odluğunu sende biliyosun. billgates paraya doymayan bi piçtir gebersün anıt mezar yaparlar kesin gitcem o ibnein mezarına linux forever yazcam sidiğimle bedava olum linux hayrına siz hala bok püsür arayın...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

La bill abime laf ettirmem...

paraya doymayan picse, bütün dünya pichdir.

Bill amcam dünyanın en zengin adamıdır ama mal varliinin %40 ını fukaraya bagislamistir bilirmisin sen? Daha adam yeni 9 milayar dolar bagis yapti. Guinesse girdi herif daha ne yapsın? dünyanın en zengin adamlarından en cok bagis yapani %3 yapmis. hemde % konusuoz, bill gatesin %1 i oburlerinin 10 kati a.k.

sen malının % kacini bagis yaptin ki bill amcamı paragöz olmakla suclarsın? hadi bagis sewmiosun bari zekat ver a.k. :)

Sen kimsin lan bill amcam kendini sana begendirmek icin v yaka yerine takim giyip kassın? adam amerikan başkanının önüne yaka bagir acik cikio... adam senin benim yasadiim boyuttan farkli bi boyutta yasiyo....

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    V1PER
    V1PER's avatar
    Erkek

ben o adamın yerinde olsam bende aynisini yapardim aq. mikerim sizi diyip giyerdim v yakami,hatta tshirt ümü abd baskanin karsina ole çikar hatta lan li man li konusurdum : P , ayrica holy nin de dedigi gibi zenginlerinde ornek almasi gereken bi abimiz bence.herif yapiyo bagisini veriyo zekatini belkide muslimandir kestirmistir bir kismini ahahha ..ne guzel miklemiyo hic biseyi tal dasak dolasiyo abimiz babalar gibi...

SAYGILAR BILL ABICIM.. 2 ml verip kullaniyorum ama windowslarini kusuruma bakma...ayrica LINUX SUX,WINDOWS RULEZZZ

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

ulan fakir fukaralığı yaratan düzen bu iplisler istediği kadar fakire versin parasını fakirliği yaratan bunlar. türkiyede az ama amerikada acayip şirket kapatı microsoft lisanssız geyiğine ayrıca o bağışladığı paralar kendi karısınn kurduğu bi hayır kurumuna bağışlıo yani o %40 yine karısnıa gidio karısıda onun yüzde kaçını kullanıodur bilemem ama bill ibnesi cehennemde yanacak cayır cayır pis iblis

Toplam Hit: 4113 Toplam Mesaj: 20