folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Seçim Yaklaşıyor. Döviz,Altın Ne Olur ?

Seçim Yaklaşıyor. Döviz,Altın Ne Olur ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Dünyanın en iyi hava savunma sistemine sahip ülkeler arasına girip halkını fakir bırakmak mı? Ekonomini düzeltmek için dünyayla barışıp kendine çeki düzen verip halkının yanına inmek mi?

Venezuellanın su-35 su-30 ve s300 leri var, petrolü var, kaya gazı var, ama halkı açlıktan kırılıyor. Seçimler önemlidir, her ne kadar pragmatist bir lider de olsa rahip olayındaki hatasının nelere mal olduğunu gördük.

Satranç oynamak için masaya oturduysan dinini ırkını coğrafyanı yemek yeme stilini bahane ederek konmuş kuralları değiştiremezsin, ben oynamıyorum diye masadan kalkamazsın, satranç tahtasını kaldırıp karşındakinin kafasına vuramazsın, eğer böyle bir salaklık yaparsan önce tek tek taşları sonra da tahtayı bir tarafına sokarlar. Piyonların girişini gördük, sıra atlar ve fillerde, ben vezir ve şahın değil tahtanın girişini merak ediyorum; sanırım ortada sağlam bir göt kalmayacak.

Yorumlarının bazı noktarına bayılıyorum :) Gayet Net, Dikkat Çekici ve Çarpıcı Oluyor. ( Öngörülerin %100 gerçekleşeceğini söylemek doğru olmayabilir o ayrı mesele )

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Peki 40-50 bin TL lik dolar alsak düşme ihtimali olur mu yıl sonuna doğru .

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek
    JuMaN bunu yazdı

Peki 40-50 bin TL lik dolar alsak düşme ihtimali olur mu yıl sonuna doğru .

Bende merak ediyorum

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    weskeyy bunu yazdı

Altın ons a yani dolar a bağlı vadeli zamanı zaman gayrimenkul için paranın bittiği zaman iyi zaman seçimlerden sonra batılı medyası geçen yıl gibi kehanetlerde bulunmaya başladı boş geçemezsin bizim medyadan sağlam örnek dolar tahmini alman basını geçen hafta 12 milyon TL seçim sizin tercih sizin..

Translate mi bu? Türkçe değil çünkü  

Bence yanlış konuya yazmış. :D oda farklı bir Lehçede

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    Wort bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı
    Wort bunu yazdı

Grafiklerine güvendiğim bir hocanın grafiği Burada. Benim görüşümde kısa vadede 5'in altına düşmesi Orta vadede 6 liraya doğru yükşeliş uzun vadede 1-2 yıllık süreçte minimum 8 liranın üstüne bir yükşeliş. 

excel hoca her yerde :)

Excel hocayı uzun süredir takip ederim grafikleri başarılı saygı değer bir insan.

kim bu adam diğer analizlerini nerden bulurum?

edit: uzun vadede düşme ihtimali yok.

Ekerci tarafından 14/Mar/19 17:59 tarihinde düzenlenmiştir

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

merkez bankası bugün yıl sonu dolar beklentisini 5,99'dan 6,06'ya çekti.

merkez bankası hep aşırı iyimser olmuştur...

He is finding himself.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

5.47 seviyesine çok hevesli yükseldi ve günlerdir daha da yukarı gitmesini bekledim ama 5.47 sonrası gelmiyor gibi, fiyat buradan aşağı düşebilir.

Takip ettiğim kadarı ile milletin bankalara gömdüğü dolar miktarı rekor seviyelere ulaşmış, bu durumda fiyat aşağı gelir ve bu çakılma ile halk panik olup dolarını bozar ve beklenen yükseliş bankadaki dolarlar bozulduktan sonra gerçekleşebilir.

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

kim bu adam diğer analizlerini nerden bulurum?

edit: uzun vadede düşme ihtimali yok.

Bu aralar entry girmiyor ama grafikleri uzun vadelidir https://twitter.com/excellency555

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snncr
    snncr's avatar
    Banlanmış Üye
    Dişi

Analistler ABD Merkez Bankası’nın mali destek açıklamalarının da yeni rekorlar geçireceğini düşünürken son açıklanan ekonomik veriler altında üç günlük yükselişi sonlandırdı. Spot altın ons bazında Salı günü erken saatlerde 1956 dolara kadar geriledi.

Doların güçlenmesi ve ons türünün düşmesi gram altının da gerilemesine sebep oldu.

Bende buradan tüm döviz fiyatlarını anlık olarak takip ediyorum: https://piyasa.paratic.com/doviz/

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    snncr bunu yazdı

Analistler ABD Merkez Bankası’nın mali destek açıklamalarının da yeni rekorlar geçireceğini düşünürken son açıklanan ekonomik veriler altında üç günlük yükselişi sonlandırdı. Spot altın ons bazında Salı günü erken saatlerde 1956 dolara kadar geriledi.

Doların güçlenmesi ve ons türünün düşmesi gram altının da gerilemesine sebep oldu.

Bende buradan tüm döviz fiyatlarını anlık olarak takip ediyorum: https://piyasa.paratic.com/doviz/

paratic

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
Toplam Hit: 3872 Toplam Mesaj: 31
döviz altın seçim hükümet