folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Seçim Yaklaşıyor. Döviz,Altın Ne Olur ?

Seçim Yaklaşıyor. Döviz,Altın Ne Olur ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

selam hocalar malum seçim yaklaşıyor. Şu aralar sakin görünen piyasa ne olur ? Nasıl bir yükselişe yada düşüşe geçer ?

hükümet oy almak için dövize müdahale edip düşürür mü ? Yoksa artırıp biz gidersek böyle mi olur der ?

Olayı siyasete vurmadan fikirlerinizi alabilrmiyim ?

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek

Seçim zamanı düşer seçimden sonra tekrar artar benim fikrim bu. (profesyönel bir fikre sahip değilim sadece şimdiye kadar deneyimlediğim şey bu)

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek

Grafiklerine güvendiğim bir hocanın grafiği Burada. Benim görüşümde kısa vadede 5'in altına düşmesi Orta vadede 6 liraya doğru yükşeliş uzun vadede 1-2 yıllık süreçte minimum 8 liranın üstüne bir yükşeliş. 

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    Wort bunu yazdı

Grafiklerine güvendiğim bir hocanın grafiği Burada. Benim görüşümde kısa vadede 5'in altına düşmesi Orta vadede 6 liraya doğru yükşeliş uzun vadede 1-2 yıllık süreçte minimum 8 liranın üstüne bir yükşeliş. 

excel hoca her yerde :)

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    Wort bunu yazdı

Excel hocayı uzun süredir takip ederim grafikleri başarılı saygı değer bir insan.

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Seçimde düşmez bu defa yükselir diyorum btc icii cok güzel zamanlar olucak secim zamanı 😉

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    Wort bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı
    Wort bunu yazdı

Excel hocayı uzun süredir takip ederim grafikleri başarılı saygı değer bir insan.

Adam başarılı gerçekten saygı duymak lazım. elimde nakit kalmadı, yoksa hem dolar in altını gördüğünde hem de btc 3k nın altını gördüğünde çok güzel alım yapılırdı da kısmet değilmiş :)

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Dolar 5 seviyelerinde gezer bu seviyenin altına inse bile fazla kalamaz ancak 4.70 - 4.80 ler fazlaca hayal değil mi sizce ?
    Kimseye saygısızlık yapmak istemem ama grafiklere bazı çizgiler çekerek bu işler kestirilecek olsa papaz etkisi ile 7 liraları geçmezdi diye düşünüyorum, en ufak bir olumsuz haberde yükseliş baş gösteriyor, benim gördüğüm bu. 
    Uzun süredir olumsuz haber gelmiyor ama mesela yarın bir olumsuz haber geldi diyelim ? En az 5.80 - 6.40 :S

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

harekat başlarsa daha da zıplar 

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Abd Patriot için izin vermiş . 

Minimalist Değilim Tembelim
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Abd Patriot için izin vermiş . 

Peki S-400'ler ne olacak ?

Patriot'tansa S-400'ler daha iyi. S-400'lerin bi kere kapsama alanı daha büyük. Ayrıca ülkeye doğru atılan füzeyi Patriot'tan daha erken tespit edip imha için yola çıkıyor. S-400 2007 teknolojisiyle üretildi, Patriot ise 80'ler.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 3867 Toplam Mesaj: 31
döviz altın seçim hükümet