folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Seedi Kapatabileceğim Torrent Programı

Seedi Kapatabileceğim Torrent Programı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReeX
    ReeX's avatar
    Erkek

Seed (Gönderme) Hızını sınırlama olarak değilde tamamen kapatma özelliği veren bir torrent programı var mı ? utorrent gibi

Gimme Some Tits
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    ReeX bunu yazdı

Seed (Gönderme) Hızını sınırlama olarak değilde tamamen kapatma özelliği veren bir torrent programı var mı ? utorrent gibi

o zaman ratiosuz çekiyorsun torrenti :|

Gümlerler hacı.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    1 kb/s ayarla.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

kullandıklarımda bu özellik yok olmasında zaten siz zaten sunucudan çekiyosunuz demi dosyaları kısık olsada açık dursun hoca torrent olayına aykırı senin istediğin

www.yesilgrow.com - Growshop
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

iyi hatırlattn dur torrentı acıyım ındırme yapıyodm kapatmısım :D bırde o dedıgın konuyu araştırıyorum hocam elime bılgı gecerse yazarım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Müridin sıfırlamak istemesinin sebebi tahmin ediyorum yurt,okul gibi biryerden internete girmesi ve seed yaptığını gördükleri anda banlamaları olabilir.

Bildiğim yok maalesef.(torrent'i opera üzerinden indirebiliyorsun seed olayı olmuyor diye hatırlıyorum)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReeX
    ReeX's avatar
    Erkek
    pcdoktor636 bunu yazdı

Müridin sıfırlamak istemesinin sebebi tahmin ediyorum yurt,okul gibi biryerden internete girmesi ve seed yaptığını gördükleri anda banlamaları olabilir.

Bildiğim yok maalesef.(torrent'i opera üzerinden indirebiliyorsun seed olayı olmuyor diye hatırlıyorum)

Aslında öyle değilde indirme yaparken seed yapmak istemiyorum indirme yaparken seed yapmasın indirme bitince hep seed ediyorum zaten yanlış anlaşıldım bu konuda

Gimme Some Tits
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    ReeX bunu yazdı
    pcdoktor636 bunu yazdı

Aslında öyle değilde indirme yaparken seed yapmak istemiyorum indirme yaparken seed yapmasın indirme bitince hep seed ediyorum zaten yanlış anlaşıldım bu konuda

Hocam dediğin olay torrentin mantığına aykırı olduğu için seedi kapatamazsın. Belki yapan modifiyeli client lar vardır ama onlar da trackerlarda banlı oluyor yani kullandığında ban yiyebiliyorsun.

Hem en iyi seed eğer dosya yeni paylaşılmışsa indidirken yapılır.Ben dosyayı indirene kadar yarısını gönderdiğimi biliyorum.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

adamın ekmek yemesi bir yana öyle bir torrent programı olsa torrent diye bir şey kalmaz.

enjoy i'm vaccinated
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    online indirmeyi dene zbigz.com gibi
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek

gönderme slotlarını en aza indirgeyebilirsin ama seed downloada etki etmiyor ki hocam

Toplam Hit: 2089 Toplam Mesaj: 19