folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Şehit Babasına 11 Ay 25 Gün Hapis.

Şehit Babasına 11 Ay 25 Gün Hapis.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venom88
    venom88's avatar
    Erkek

Bunun tayyip le alakası yok ceza sistemiyle alakası var adamın böle bişey söylediği medyaya yansımış görevli kimselerde olayı yargıya taşımış sonuç ortada tayyip i bende sevmem ama olayın adamla bir alakası yok makamı ve ceza sistemiyle alakalı..

Venom88 burdaydı.[Cevapını duymak istemeyeçeğin soruları sorma,sormak istemiçeğin sorulara cevap arama]
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek

Yok böyle bi rezalet :S

Ben bu insanları anlamıyorum.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

umarım cezayı para cezasına çevirmişlerdir

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

watervay bunu yazdı:
    -----------------------------

Arkadaşlar sizi bi konuda eleştiriyorum. O makam kutsal bir makamdır..Gerçekten doğru dürüst yönetildiği sürece ama yöneten için hiç bişi demiyorum..Bu zihniyeti anlamıyorum. Birisi imralı da yatsın bi güzel gerekirse ordan yönetsin milleti bi tanesi çıksın doğuda sayın öcalan desin..Sen bunlara kayıtsız kal..Bu vatan uğruna canını veren ve bir daha gelse yine canını verecek olan bir şehidimizin babasını hapse sok..Olacak iş mi.. O halde madem terazi herkese aynı işliyor..Kanunlar insanları korumak içindir..Vatana hakaret edenleri de at içeriye de bişeye benzesin..Üstüne basa basa tekrar tekrar yazıyorum.. 3 KURUŞA ALINMADI BU VATAN!! 

kutsallığın tanımını bildiğine eminmi diye kendime sormadan geçemiorum...

Yukarıdaki yazımda anlam yanlışı olabilir kabul ediyorum..Ne anlatmak istediğimi herkes anladı sanıyorum..Sen merak etme elbette ki kutsallığın tanımını biliyorum..

Syntax error..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

destanition bunu yazdı:

MADDE  299. - (1) Cumhurbaşkanına hakaret eden kişi, bir yıldan dört yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(2) Verilecek ceza, suçun alenen işlenmesi hâlinde, altıda biri; basın ve yayın yolu ile işlenmesi hâlinde, üçte biri oranında artırılır.

(3) Bu suçtan dolayı kovuşturma yapılması, Adalet Bakanının iznine bağlıdır.

MADDE 301. - (1) Türklüğü, Cumhuriyeti veya Türkiye Büyük Millet Meclisini alenen aşağılayan kişi, altı aydan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(2) Türkiye Cumhuriyeti Hükûmetini, Devletin yargı organlarını, askerî veya emniyet teşkilatını alenen aşağılayan kişi, altı aydan iki yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

Kanun ortada.

diyor ki devlet büyüklerine hakaret eden cezalandırılır

bu tepki neden ? şehit babası diye ayrıcalık mı yapılmasını bekliyordunuz ? hukuk devletinde yaşıyoruz arkadaşlar.

o şehit babası oglunu "sen bu satırları götunun ustune otur yaz dıye mı" şehit verdi hoca.

başbakanınıda AL GİT !

az insan çok huzur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    n3xt
    n3xt's avatar
    Erkek

Sayın Ahmet Kömür yalan birsey soylememiski tamamı dogru ... Ayrıca makama karsıda birsey soylememis gayet net ve acık sozleri ...

İş kurma işi biraz uzun sürdü. ben askere gitmicem demedim ki lan.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

helal olsun Faşitlerden ne beklersinizki ahtapot gibi sarmış karanlık elleri heryeri

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

Free_Mans bunu yazdı:

şunu bi öğrenin. her ne olursa olsun bu ülkenin başbakanına kimse hakaret küfür edemez. ederse de cezalandırılır. çünkü orası bir makamdır arkadaşlar. o makama saygı göstermemek bir suçtur. 

o lafı söyleyen adam bu vatan için oğlunu verdi, rte ne verdi şimdiye kadar? toplasan bi evlat yapar mı?

o lafı söyleyen adamın oğlu bu vatan için canını verdi, rtenin oğlu ne verdi? yoksa aldı mı?...

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Padişaha krala kim ne diyebilir değilmi osmanlı torunları onlar padişahlarının geleneklerini sürdürüyorlar halkın kaderi 2 dudakları arasında onlara kimse bir şey diyemez ama onlar  halkın anasınada askerinede istediğini der onlara serbest

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

bana laf sokmaya çalışan arkadaşlara hitaben yazıyorum. Ben recep tayyip erdoğanı savunmuyorum! şeyimdede değil hani şahsına edilen küfürler. Bana ne? babamın oğlu mu? ben yazdığım şeyde demek istiyorum ki makama hakaret edemezsin! buna ben göz yummam. sen makama hakaret edersen ben senin türklüğünüze şüpheyle bakarım hiç kusura bakmayın. o zaman sizinde rte dan farkınız kalmaz. Ben kişiye hakarete küfüre kızmıyorum, ben makama hemde bir başbakan makamına hakarete küfüre kızıyorum. yazdığım yazıyı tekrar dikkatli okursanız bunu apaçık anlayacaksınız zaten. ayrıca orada verilen cezanın içeriği de makama hakaret diye verildi. işkembeden sallayıp sırf ortalığı galeyana vermek için yazmayın. az bi araştırın nedir ne değildir bakın. medyanın koyun sürüsü olmayın

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
Toplam Hit: 9676 Toplam Mesaj: 61