folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Şehit Babasına 11 Ay 25 Gün Hapis.

Şehit Babasına 11 Ay 25 Gün Hapis.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4eye
    4eye's avatar
    Erkek

Söylenecek söz yok. Artık anlayın bu ülke için uğraşan insanların TÜRK lük sevdası için uğraşanların kandilden gelen itler kadar değerleri kalmadı. ADamın ciğeri yanmış rte şakşakcıları gelmiş halen konuşuyorlar. Bsg...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Free_Mans bunu yazdı:
    -----------------------------

bana laf sokmaya çalışan arkadaşlara hitaben yazıyorum. Ben recep tayyip erdoğanı savunmuyorum! şeyimdede değil hani şahsına edilen küfürler. Bana ne? babamın oğlu mu? ben yazdığım şeyde demek istiyorum ki makama hakaret edemezsin! buna ben göz yummam. sen makama hakaret edersen ben senin türklüğünüze şüpheyle bakarım hiç kusura bakmayın. o zaman sizinde rte dan farkınız kalmaz. Ben kişiye hakarete küfüre kızmıyorum, ben makama hemde bir başbakan makamına hakarete küfüre kızıyorum. yazdığım yazıyı tekrar dikkatli okursanız bunu apaçık anlayacaksınız zaten. ayrıca orada verilen cezanın içeriği de makama hakaret diye verildi. işkembeden sallayıp sırf ortalığı galeyana vermek için yazmayın. az bi araştırın nedir ne değildir bakın. medyanın koyun sürüsü olmayın

Hoca resmen saçmalıyorsun, hakaret diyorsun, makam diyorsun, sen ne dediğini biliyormusun ?

Şehit Babasının söyledikleri ortada;

" Bize birşey olmaz, Türklüğünden utanan Başbakan utansın. Türk`üm diyemeyen Başbakan utansın "

" Utansın " yada " Utan " demek hakaretmi? Makama saygısızlıkmı ?

Ya big git allahını seversen...

Al oku, oku öğren ondan sonra konuş hocam, bilinçsiz konuşmayalım, yeşillik olsun diye yorum belirtmeyelim

TCK Madde 125;

Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden ya da yakıştırmalarda bulunmak veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır. Mağdurun gıyabında hakaretin cezalandırılabilmesi için fiilin en az üç kişiyle ihtilât ederek işlenmesi gerekir.

+

a) Kamu görevlisine karşı görevinden dolayı,

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Free_Mans bunu yazdı:

bana laf sokmaya çalışan arkadaşlara hitaben yazıyorum. Ben recep tayyip erdoğanı savunmuyorum! şeyimdede değil hani şahsına edilen küfürler. Bana ne? babamın oğlu mu? ben yazdığım şeyde demek istiyorum ki makama hakaret edemezsin! buna ben göz yummam. sen makama hakaret edersen ben senin türklüğünüze şüpheyle bakarım hiç kusura bakmayın. o zaman sizinde rte dan farkınız kalmaz. Ben kişiye hakarete küfüre kızmıyorum, ben makama hemde bir başbakan makamına hakarete küfüre kızıyorum. yazdığım yazıyı tekrar dikkatli okursanız bunu apaçık anlayacaksınız zaten. ayrıca orada verilen cezanın içeriği de makama hakaret diye verildi. işkembeden sallayıp sırf ortalığı galeyana vermek için yazmayın. az bi araştırın nedir ne değildir bakın. medyanın koyun sürüsü olmayın

Makam Makam diyorsun Şehitlik Makamından Daha büyük bir Makam var mı ?

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Free_Mans bunu yazdı:

şunu bi öğrenin. her ne olursa olsun bu ülkenin başbakanına kimse hakaret küfür edemez. ederse de cezalandırılır. çünkü orası bir makamdır arkadaşlar. o makama saygı göstermemek bir suçtur. 

Sen Beni Tanıyon mu ? Tanımıosan Avatarıma ve Nickime Bak İyi Tanı Bu ismi ve yüzü... Senin o çok güwendiğin başbakanına sokarım o oruspu çocuğu kimdir lan ? cezalandırsana lan beni ? hadi şimdi git başbakanınıda al sonra gel...

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyaban
    beyaban's avatar
    Erkek

Free_Mans bunu yazdı:

zihniyetine sokayım ! laf olsun torba dolsun diye yazma makammış sanki kutsal bir yer abede amcanızın emirlerine uyan bir yer orası TC başbakanına ait değil yandaşlarının başbakanına ait bir yer orası

Türkçülük dün bir kaynaktı, bugün bir çaydır. Yarın coşkun bir ırmak olacak ve önünde ki bütün engelleri yıkacaktır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

Free_Mans bunu yazdı:

bana laf sokmaya çalışan arkadaşlara hitaben yazıyorum. 

sana laf sokmaya çalışmak için önce adam yerine koymak lazım

yazana bakmamıştım direk alıntı yapmıştım genelde nicklere bakmam

sen olduğunu görseydim sallamazdım bile zaten

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

şehit ailesine  hilekar diyen başbakan olabilir mi ?o koltukta oturmasını sağlayanlara acımasızca zalimce davranmak ? üstüne üstlük bu vatan için canını veren şehitin annesiyle teröristin (yurdumuzu bölmek isteyen) annesi eşit gören başbakan  olabilir  mi ?

tayibin kölesi olmak isteyenlere birşey demeyin.efendilerinin eteğini öper onlar...çünkü kendi içinde muhakeme edecek kapasiteleri yoktur. birde hukuktan filan bahsetmeler var..hukuğunuzu yiyim sizin..bu  ulkede hukuk yok. demokrasi yok. var diyen ahmaktır.

http://www.facebook.com/video/video.php?v=118449761523369

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enver
    enver's avatar
    Erkek

Şimdi arkadaşlar bu haberi okuyupta hak etmiş makama hakeret edemez diyen çakal sürüsüne soruyorum....

Bir başbakan var Köylü milletin efendisi demiş yani bir yerde en yüksek mevki halkın köylünün mevkisidir demiş...

Bir başka o. çocugu aynı insanlara ananıda al git demiş... Acaba rte ananıda al git dediginde siz bu forumlarda rte yi de aynı şekilde eleştirdinizmi merak  ediyorum.

Demişsinizki hakaret edemez makama orda zaten bi hakeret yok ama anlayana rte hergün hakeret ediyor. Fakat sizin gibi şakşakçılara iltifat geliyor.

Ben yarın sizden birine ananıda al git desem bana ana bacı indirirsiniz. Ama tayp degince size iltifat geliyor.

Birinin evladı sen yatagında rahat uyu diye şehit düşüyor. Sizin savundugunz o. cocugunun oglu askerlik bile yapmıyor...

Bir tanesi vatan sag olsun diyor. Diyeri kendi çocugu askerlik yapmadıgı halde orası yan gelip yatma yeri degil diyor....

Eğer siz bütün bunlara ve daha fazlasına ragmen bu adamı olanları savunuyorsanız... O adam haklı ondan çok sizin şerefinizi sikiymmm.....

Bu yazı sonrası siteden belki banlanırım ama sizin gibi başkalarına şakşakçılık yapacagama gurursuz şerefsiz yaşayacagıma şehit babası gibi cezamı çekmeye razıyım....

(sizin gibi derken kimlere dedigim sanırım herkes anladı)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Potansiyel_Virus
    Potansiyel_Virus's avatar
    Dişi

adalet gec tecelli eder dersiniz birde.adaletin ibresi kendilerinden yana olunca nasilda hizli karar aliniyor,bunlar nasil can verecek cok merak ediyorum dinden imandan cikarcaklar insani yuh artik yuh

Ucurtmalar ruzgar gucuyle degil,o guce karsi ciktiklari icin yukselirler.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek

Ne  bekliyordunuz  agalar  bu adam Memleketin Başına  bela

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
Toplam Hit: 9672 Toplam Mesaj: 61