folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder SEN ÇOK DEĞİŞTİN - Ersin Karabulut | Sandık.İçi (Uykusuz 25 Ağustos 2011)

SEN ÇOK DEĞİŞTİN - Ersin Karabulut | Sandık.İçi (Uykusuz 25 Ağustos 2011)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

ersinin seslendiği bu adam her gün bizle birlikte minibüse otobüse biniyor, sokakta beraber yürüyoruz.

güzel yazı olmuş.

http://kocaer.me
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek
    Ben Beğenmedim Biraz Taraflı Olmuş Sanki. Neresi Diyecek Olursan; Bu Toplumun Ahlak Anlayışı Farklıdır, Yani Gidip Avrupa Ülkesinde Normal Karşılalan Öpüşme Olayını Gelipte Sen Otobüste Yapıcaksın Bunada Normal Karşılama Bekliyeceksin, Yanlış! Müslümanlıktan Bahsetmicem Zaten Müslümanlıktan Nasiplensek Böyle Birşeyi Yapmaya Kalkışmayız, He Diyorsunki Adam Gayrimüslim Kardeşim o Zamanda Yerini Bileceksin Benim Düşüncem Bu Yanlış Gelebilir Herhangi Birinize Ama Ben Böyle Düşünüyorum.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

o kadar derin yazmışki halen anlamayanlar var.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

kaygusuz bunu yazdı:
    -----------------------------

o kadar derin yazmışki halen anlamayanlar var.

Anlamayan Çok Var Hatta Algılayamayan Çok Çok Var!

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

RebelliouS_SouL bunu yazdı:
    Ben Beğenmedim Biraz Taraflı Olmuş Sanki. Neresi Diyecek Olursan; Bu Toplumun Ahlak Anlayışı Farklıdır, Yani Gidip Avrupa Ülkesinde Normal Karşılalan Öpüşme Olayını Gelipte Sen Otobüste Yapıcaksın Bunada Normal Karşılama Bekliyeceksin, Yanlış! Müslümanlıktan Bahsetmicem Zaten Müslümanlıktan Nasiplensek Böyle Birşeyi Yapmaya Kalkışmayız, He Diyorsunki Adam Gayrimüslim Kardeşim o Zamanda Yerini Bileceksin Benim Düşüncem Bu Yanlış Gelebilir Herhangi Birinize Ama Ben Böyle Düşünüyorum.

müslüman olan oğlan ve kız sokakta öpüşemez mi yani? (sokağı da geçelim öpüşmez mi) yada otobüs vapur. vb. yanyana oturamazlar mı? çocuk kolunu atamaz mı? kim neyin yerini biliyor. yapmayın. ahlak anlayışı elbette olmalı. bu ahlak anlayışı herkesin heryerde sapkınlık derecesinde eylemler yapabileceği derecede olmadığı gibi yobazlık derecesinde tutucu da olmamalıdır. Tabi sizin sapkınlık anlaşınız farklı

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

2 insanın birbirini öpmesine tahammül edememek hastalıktır. ersin karabulut u zaten çok severdim ama bu yazısıyla zirveye oturdu adam. helal olsun.

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

angels_demos bunu yazdı:

RebelliouS_SouL bunu yazdı:

müslüman olan oğlan ve kız sokakta öpüşemez mi yani? (sokağı da geçelim öpüşmez mi) yada otobüs vapur. vb. yanyana oturamazlar mı? çocuk kolunu atamaz mı? kim neyin yerini biliyor. yapmayın. ahlak anlayışı elbette olmalı. bu ahlak anlayışı herkesin heryerde sapkınlık derecesinde eylemler yapabileceği derecede olmadığı gibi yobazlık derecesinde tutucu da olmamalıdır. Tabi sizin sapkınlık anlaşınız farklı

Doğrudur Benim Sapkınlık Anlayışım Seninkine Göre Farkı Ben Toplum İçersinde Öpüşmenin Doğru Olmadığını Düşündüğümü Söyledim Sen Bunun Gayet Normal Olduğunu Savundun Burada Bi Düşünce Farklılığı Oluştu Ama! Kardeşim Ben Sana Kolkola Gezemezsin Kolunu Omuzuna Atamazsın Gibi Şeyler Söylemedim Müslümanlık Diyorsun, Kardeş Eğer Müslümanlıktan Nasiplensek Böyle Şeyler Yapmayız Diyorum Sen Sanki Müslüman Bunları Yaparsa Dinden Çıkar Gibi Birşey Çıkarıyorsun Sözümden Bugün Kapalı Olupta Genelevdeki Kadından Neredeyse Farksız İşler Yapan Kızlar Var Sorsan Müslüman Ama Yaptığına Bak.

Tekrar Yazıyorum;

Benim Düşüncem Bu Yanlış Gelebilir Herhangi Birinize Ama Ben Böyle Düşünüyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc_cO_By
    Mc_cO_By's avatar
    Erkek

bkz. hikayenin kahramanı

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dede
    dede's avatar
    Erkek

ne o mezarın kırılmasına sinirlendim nede o anıtın kaldırılmasına.Müslümanlığımızı unuttuk resmen,hatırlatıyorlar.Şimdi biri gelip bana sövecek ama oda normal.Fakat kardeşim;

Mezara şarap dökmek ne demektir ?

...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

mezar kıranın mezara şarap dökenden bir farkı yok

Toplam Hit: 3417 Toplam Mesaj: 23