folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Sennheiser CX300-II Kulak İçi Kulaklık İncelemesi

Sennheiser CX300-II Kulak İçi Kulaklık İncelemesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Alabilecek olanlar alt seviye kulaklıklarda Hifiman Re-400'e bir baksın derim. Burada Çin'den ürün getiren müritler vardı. 

while (1<2)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı

@baristbt - Teşekkür ederim hocam. Kulak içine girecek olan başlıkların 3 ayrı size olarak geldiğini de belirteyim. (s, m, l) Yani kulağını rahatsız etmeyen hangisiyse onu takıp kullanabiliyorsun.

@LynXMaSTeR - Mikrofon yok hocam. Ben de kullanırken çok fazla yokluğunu hissedeceğime eminim ama, kulaklık bulunan modeller 250 TL'den başlıyordu. Belki internet ortamında daha ucuza bulunabilir. Şunu da ekleyeyim, zamanında sanırım Türkiye için METAN garantisi varmış, fakar şu an üzerine BİRCOM şeklinde pressleme yapılmış. Garanti kapsamı konusunda, çok fazla çakma ürün olduğunu söylendi, dikkat edelim.

Ayrıca Hepsiburadadan da baktım, aldığım fiyata satılıyor.

http://www.hepsiburada.com/sennheiser-cx-300-ii-precision-siyah-kulakici-kulaklik-502737-p-BD802829

Yalnız 280 TL olan mikrofonlu modelinde süper indirim var;

http://www.hepsiburada.com/sennheiser-mm-30i-mikrofonlu-iphone-kulakligi-siyah-p-HBV000005BXKN

Bu modelin mikrofonunu yakından gördüğüm için söylüyorum, gerçekten ciddiye alınarak tasarlanmış, üretilmiş ve şık duruyor. Hepsiburada epey indirmiş fiyatı, alacak olan kaçırmasın ama yine de orjinalliğini iyice kontrol edin, garantisini iyice kontrol edin. Benden söylemesi.

Not: MM 30i modelindeki mikrofonda dış ses engelleyici varmış, bilginize. Yani telefon görüşmelerinizde, karşı tarafa rüzgar ve diğer çevresel sesler gitmiyormuş. Sesin gitmeme olayı % kaç bilemem ama güzel.

Hocam son gönderdiğin şu ürünle aynı değil mi?

http://www.dr.com.tr/Elektronik/Sennheiser-MM-30i-Mikrofonlu-iPhone-Kulakligi-Siyah-/Ev-Elektronigi/Kulakliklar/Kulakici-Kulakliklar/urunno=0000000361875?gclid=EAIaIQobChMI7veu44yO1wIVlMmyCh2eQw3hEAQYASABEgJa4PD_BwE

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yirmidortsaataz
    yirmidortsaataz's avatar
    Erkek

Bende SENNHEISER MOMENTUM IN-EAR GALAXY var aşağıdaki linkden inceleyebilirsiniz.

kulaklık

Ürün hakkında söyleyeceklerim almayın aldırmayın. Jak girişinde ve kulaklık diplerinde koruma olmadığından çabuk deforme oluyor. Ses olarak bas duymazsınız tiz duymazsınız sadece çok net ses alırsınız. Bir nevi studio kulaklığı gibi düşünebilirsiniz. Şu sıralar kulak üstü bakınıyorum...

https://sennheiser.com.tr/product/sennheiser-momentum-in-ear-galaxy-siyah-kulak-ici-kulaklik 

yirmidortsaataz tarafından 26/Eki/17 14:25 tarihinde düzenlenmiştir

if it's not Boeing, I'm not going.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    Ar0fer bunu yazdı
    NaZi_ bunu yazdı

@baristbt - Teşekkür ederim hocam. Kulak içine girecek olan başlıkların 3 ayrı size olarak geldiğini de belirteyim. (s, m, l) Yani kulağını rahatsız etmeyen hangisiyse onu takıp kullanabiliyorsun.

@LynXMaSTeR - Mikrofon yok hocam. Ben de kullanırken çok fazla yokluğunu hissedeceğime eminim ama, kulaklık bulunan modeller 250 TL'den başlıyordu. Belki internet ortamında daha ucuza bulunabilir. Şunu da ekleyeyim, zamanında sanırım Türkiye için METAN garantisi varmış, fakar şu an üzerine BİRCOM şeklinde pressleme yapılmış. Garanti kapsamı konusunda, çok fazla çakma ürün olduğunu söylendi, dikkat edelim.

Ayrıca Hepsiburadadan da baktım, aldığım fiyata satılıyor.

http://www.hepsiburada.com/sennheiser-cx-300-ii-precision-siyah-kulakici-kulaklik-502737-p-BD802829

Yalnız 280 TL olan mikrofonlu modelinde süper indirim var;

http://www.hepsiburada.com/sennheiser-mm-30i-mikrofonlu-iphone-kulakligi-siyah-p-HBV000005BXKN

Bu modelin mikrofonunu yakından gördüğüm için söylüyorum, gerçekten ciddiye alınarak tasarlanmış, üretilmiş ve şık duruyor. Hepsiburada epey indirmiş fiyatı, alacak olan kaçırmasın ama yine de orjinalliğini iyice kontrol edin, garantisini iyice kontrol edin. Benden söylemesi.

Not: MM 30i modelindeki mikrofonda dış ses engelleyici varmış, bilginize. Yani telefon görüşmelerinizde, karşı tarafa rüzgar ve diğer çevresel sesler gitmiyormuş. Sesin gitmeme olayı % kaç bilemem ama güzel.

Hocam son gönderdiğin şu ürünle aynı değil mi?

http://www.dr.com.tr/Elektronik/Sennheiser-MM-30i-Mikrofonlu-iPhone-Kulakligi-Siyah-/Ev-Elektronigi/Kulakliklar/Kulakici-Kulakliklar/urunno=0000000361875?gclid=EAIaIQobChMI7veu44yO1wIVlMmyCh2eQw3hEAQYASABEgJa4PD_BwE

Evet hocam model aynı. Fiyat webe özel çok iyiymiş.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

https://www.amazon.com/Sennheiser-MAIN-98420-MM30i-Headphones/dp/B004HD4L2E

bunu kullanıyorum 1 kere garantiye verdım sağ taraftan düzgün ses gelmiyor diye 

0 kulaklık yolladılar kalite açısından kullandığım en iyi kulaklık 

Not: Vatandan aldım 

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opsiyonel
    opsiyonel's avatar
    Erkek

bu markanın 2 defa kulaklığını kullanmıştım gerçekten kaliteli sesi vardı birde sağlam yapsalar 1 yıl sonra bozulmayıverse çok güzel kulaklık 

imza
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

bu çok bilindik bir kulaklık, ben de 2 defa aldım; ilkinde tek taraf bozuldu, ikincisinde kaybettim halen bulamıyorum.

bu konu vesilesiyle buradan sorayım ben de; müzisyen değilim ancak kulaklar artık geliştiğini düşünüyorum bi nebze daha iyi bir kulaklık arayışındayım. Kulaküstü olacak şekilde, okul, iş vs gidip gelirken kullanacağım. Kullanıp da memnun kaldığınız veya methini duyduğunuz 400'ü geçmeyecek bir model öneriniz var mı? extra bass olan modeller olmasın, dinlediğim müzikler; indie, country, rock, latin falan

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    XpertVision bunu yazdı

bu çok bilindik bir kulaklık, ben de 2 defa aldım; ilkinde tek taraf bozuldu, ikincisinde kaybettim halen bulamıyorum.

bu konu vesilesiyle buradan sorayım ben de; müzisyen değilim ancak kulaklar artık geliştiğini düşünüyorum bi nebze daha iyi bir kulaklık arayışındayım. Kulaküstü olacak şekilde, okul, iş vs gidip gelirken kullanacağım. Kullanıp da memnun kaldığınız veya methini duyduğunuz 400'ü geçmeyecek bir model öneriniz var mı? extra bass olan modeller olmasın, dinlediğim müzikler; indie, country, rock, latin falan

Grado SR80e'ye bir bak hocam. 

while (1<2)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    krypt bunu yazdı
    XpertVision bunu yazdı

Grado SR80e'ye bir bak hocam. 

Bu model çok hoşuma gitti. Çok sert bir vintage havası var. Şu Marshall'ın kulaklığından aldığım hissi aldım.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Hocam ben daha önce Koss Porta Pro da kullandım. Onun da vintage havasına tav olmuştum. Ses kalitesi de gayet başarılıydı. Buradan bir müride sattım hatta. Onu da tavsiye ederim daha düşük bütçeler için. Ama açık kulaklık olduğu için dışarıdan ses alır/verir.

while (1<2)