Sevgililer Günü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Hocam şahsen senin hediyeyi kendin secmen lazim burdaki tavsiyelerin bir isine yarayacagini dusunmuyorum benimkine mesela hediye yerine ufak guzel bir yazi yazmam daha cok hosuna gidiyor 

Gecenlerde bir makale yazmistim makale konusu resmen onu dusunerek yazmam icin uygundu herkes klasik sallayarak yazdigimi dusunur fakat o ben onu dusunerek yazdim en son hosuma gitti ona yolladim aylar gecti ustunden arada halen hatirlatiyor cok guzeldi diye halen konusu acilir

Ona kendini ozel hissettirecek birsey alman lazim en dandik hediyenin bile anlami olmali kolye mi aliyorsun kisi seviyorsa kar tanesi seklinde 

Yada aldigin hediyeye bir anlam yukleyeceksin damla seklinde kolye mi aldin diyelim yanina not veya guzel soz sen benim berrak su tanemsin sende kendimi goruyorum ... diye uzar gider hediyeden cok anlami onemli o yuzden kisiden kisiye degisir artik tek taş yuzuk devrinin bittigini dusunuyorum artik hediyelerin anlamlari onemli yani benim dusuncem ondan yana 

Guzel sozler konusunda @futurist ( ins nicki yanlis yazmamisimdir telefondayim ) guzel sozler paylasmisti bir ara halen duruyor olmasi lazim muridemizden yeni sozler beklemekteyim eskileri bitti uzerinden 1 sene gecti :)

Onun disinda @muaythaist hocamizin urunleri hosuma gitmisti ona bakabilirsin

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Hediye vermektense İstanbul'da olanlar Galata Kulesinde baş başa yemek yiyebilir.

Bence birçok hediyeden daha güzel bir seçenek.

Hediye normal zamanda alınsa anlarım da, böyle dayatmalı günlerde olunca kıl oluyorum.

Hee yemeği de hatunlar beklenti içine girdiği için organize edin derim yani. :-)))

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek

Öneri veremeyeceğim ama bir konuda istekte bulunacağım belki bilen hatırlayan olurda cevap atarda burada başkasının da işine yarayabilir.

Bir arkadaşım için sevgililer günü için tek sayfalık bir index (php html farketmez)  sayfası lazım.

Daha önce burada paylaşılmıştı diye hatırlıyorum ama geçen aradım taradım bulamadım. Hatırladığım kadarıyla kalplerle dolu sayfa idi ortalardan kalpler ekrana doğru geliyordu. 

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı

Hediye vermektense İstanbul'da olanlar Galata Kulesinde baş başa yemek yiyebilir.

Hediye normal zamanda alınsa anlarım da, böyle dayatmalı günlerde olunca kıl oluyorum.

Hee yemeği de hatunlar beklenti içine girdiği için organize edin derim yani. :-)))

tamamen katılıyorum. Galata bayağı tuzlu olabilir belki ama boktan bir hediye almaktansa çıkart dışarıya efendi gibi bir mekanda düzgünce yemek yiyin hoş sohbet edin kızı evine bırak. 250 liraya filan kurtulursun diye düşünüyorum :D 

Hem ikiniz için bir anı olur ileride evlenirken "3. yıl dönümümüzde yediğimiz yemekteki o gülüşünü hala unutamıyorum seviglim" dersin olur biter :D

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    El_Sharaby
    El_Sharaby's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı
    MbK bunu yazdı

tamamen katılıyorum. Galata bayağı tuzlu olabilir belki ama boktan bir hediye almaktansa çıkart dışarıya efendi gibi bir mekanda düzgünce yemek yiyin hoş sohbet edin kızı evine bırak. 250 liraya filan kurtulursun diye düşünüyorum :D 

Hem ikiniz için bir anı olur ileride evlenirken "3. yıl dönümümüzde yediğimiz yemekteki o gülüşünü hala unutamıyorum seviglim" dersin olur biter :D

Ağa hediye düşünüyorum ki hediye alırsam mecbur biraz iddialı olucak gidicek mangırlar :), köşede durucak sonra maneviyat gereği . Ama güzel bir yemek yesek ileride çok güzel bir anı kalabilir bu fikir kafama yatıyor valla :)

Söz uçar yazı kalır
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    El_Sharaby bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı
    MbK bunu yazdı

Ağa hediye düşünüyorum ki hediye alırsam mecbur biraz iddialı olucak gidicek mangırlar :), köşede durucak sonra maneviyat gereği . Ama güzel bir yemek yesek ileride çok güzel bir anı kalabilir bu fikir kafama yatıyor valla :)

Bak illa hediye alıcam diyorsan sana önerim şu yönde olabilir.

Yüzüklerin efendisi filminde Arwen var Elf kadın :D Onun kolyesini alabilirsin.

Buradan çıkartacağın sonuç şu : Birlikte bir ortak yönünüz varsa bu bir film olabilir , tiyatro olabilir , spor olabilir herşey olabilir. Onu anımsatacak bir hediye alabilirsin.

Ben mesela Diablo 3'ü HAYVAN gibi oynuyorum. Kız arkadaşım da diablo 3 oynuyorsa gidipte kolye bilezik almam. diablo 3 ile ilgili bir hediye alırdım meselaaa :D

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Bu arada hediye alacaksaniz kolye ve kupe kombinli gümüş setler oluyo. Sakin ha sakin yüzüğünü almayin setin. O yüzük cok derin anlam icerir. 6 ay icinde evlenelim havasi yaratir. :-))

Bu arada Galata'da Beltur hizmet veriyodu sanirim. Cam kenarinda manzara vahşet-ül dehşet falan yani. :-)))

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pala
    pala's avatar
    Erkek

Hocam güzel bir site var www.altinmagazam.com burada istediğin şekilde ürün tasarlayıp yaptırabilirsin. Gün içerisinde anında kargo güvenilir site. Aklında bu şekilde bir şey varsa istediğiniz şekilde yaptırabilirsin.

Bulunduğun yerden memnun değilsen yerini değiştir. Ağaç değilsin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

hediyeye almamak için hatundan 10 şubatta ayrılacaklar bu postta toplaşıyor.

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

İnsanların sevgililer günü klasik 14 şubat yerine çıkmaya başladıkları tarih olmalı. Dünyada tüm insanların aynı gün aynı şeyi yapması 2 kişi tarafınca nekadar özel olabilir ki ? | Neyse bütceni yazsaydın ona göre öneride bulunurduk...

next next next install
Toplam Hit: 5045 Toplam Mesaj: 49
sevgililer günü