Sevgililer Günü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Bir değişiklik yapın bu 14 şubatta da hediye vermek yerine hediye almanın derdine düşün. 

Bu seferde o düşünsün..

Bradan tüm yetkililere sesleniyor bu kampanyaya destek bekliyorum. :)

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    El_Sharaby
    El_Sharaby's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı

Bu arada hediye alacaksaniz kolye ve kupe kombinli gümüş setler oluyo. Sakin ha sakin yüzüğünü almayin setin. O yüzük cok derin anlam icerir. 6 ay icinde evlenelim havasi yaratir. :-))

Bu arada Galata'da Beltur hizmet veriyodu sanirim. Cam kenarinda manzara vahşet-ül dehşet falan yani. :-)))

Patron bu fikir güzel ortalama maliyeti ne olur peki :) Tecrübelerine dayanarak bilgi verebilirmisin :). 

@rappermcs Hocam güzel bir bakış açısı ama nasil bir tepki alabilicegimi tahmin bile edemiyorum :)

@ilteris Hocam 200 TL maksimum kafamda belirledim bence iyi bütçe sonucta Nisan söz değil şimdiden beklentiyi yükseltmek istemem :)

Söz uçar yazı kalır
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    El_Sharaby bunu yazdı
    MbK bunu yazdı

Bu arada hediye alacaksaniz kolye ve kupe kombinli gümüş setler oluyo. Sakin ha sakin yüzüğünü almayin setin. O yüzük cok derin anlam icerir. 6 ay icinde evlenelim havasi yaratir. :-))

Bu arada Galata'da Beltur hizmet veriyodu sanirim. Cam kenarinda manzara vahşet-ül dehşet falan yani. :-)))

Patron bu fikir güzel ortalama maliyeti ne olur peki :) Tecrübelerine dayanarak bilgi verebilirmisin :). 

@rappermcs Hocam güzel bir bakış açısı ama nasil bir tepki alabilicegimi tahmin bile edemiyorum :)

@ilteris Hocam 200 TL maksimum kafamda belirledim bence iyi bütçe sonucta Nisan söz değil şimdiden beklentiyi yükseltmek istemem :)

200 TL ye her turlu halledersin galatada.

Zomatoda fiyatlar var bak ordan, galata kebabimi neydi meshur yemegi :)

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dryrock
    Dryrock's avatar
    Erkek

evlilik teklifi yapıcam banada fikir lazım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

valla ben kendi fikrimi üretemeyip tamamını baska birinden alırsam fikirin ve hediyenin kendimi kötü hissederim :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

benim hediyeler hazır, manita önerisi olan varsa alayım?

...said addicted.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    noname bunu yazdı

benim hediyeler hazır, manita önerisi olan varsa alayım?

önerim bu 😂😂😂

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek
    bamboocha bunu yazdı
    uyhfel bunu yazdı

muaythaist te parlayan kolyeler var tavsiye ederim.

adam kargo da yapıyor. bekleniyorsunuz @muaythaist :)

@TheAvenger "Onun disinda @muaythaist hocamizin urunleri hosuma gitmisti ona bakabilirsin"

adımız anılmış, gecikmeli de olsa hayat emaresi göstereyim (:

referanslarınız için hepinize teşekkürler, evet birçok mürite 2017 sevgililer gününde kendi üretimimiz karanlıkta parlayan gümüş hediyeliklerden verdik, memnun kalmayan olmadı, varsa ses etsin :D

www.hediyebalonu.com sitemiz, halen düzenleyecek çok şeyimiz ve sitede olmayan ürünlerimiz de var, siteye bakıp fikir edinip bu tarz birşey olur diyen bana ulaşabilir.

sevgiler (:

şuraya biraz da kelime ekleyeyim de sitemizin selametine dokunsun =))

kişiye özel hediye, sevgiliye hediye, farklı hediye, özgün hediye, anneler günü hediyesi, babalar günü hediyesi, yılbaşı hediyesi, her ne hediyesi arıyorsanız bizde! diyemesem de, bizde de var bişiler :D

www.hediyebalonu.com bekleriz (=

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    El_Sharaby bunu yazdı
    MbK bunu yazdı

Gümüş setlerde yuzuk olmazsa maksimum 150-200 tl falan olur. Sadece kolye alirsan maksimum 80 tl olur. Bakırköy'de pasaj içlerinde birçok kolye satan gümüşçüler var. Oradan orjin şeyler yakaladım ben.

Eğer sadece yemek yiyecekseniz Galata kulesinde taş çatlasa iceriye giris dahil maksimum 250 tl falan maliyet olur. Ama önceden rezerve yapmak lazim. 

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

o zaman ben hemen ticarete gireyim 
    sevgililer günü için 
    fotoğraf baskılı kupa 
    sihirli kupa
    puzzle 
    yastık 
    tşört 
    duvar saati 
    itina ile yapılır :))

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
Toplam Hit: 4997 Toplam Mesaj: 49
sevgililer günü